Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

šnopc :multi: borovničke :multi: gasilni aparat :multi: .... mi gremo pa v Minken :multi:

Sam škoda, k bomo Kekca letos pod Vitrancem pustil :cry: (požarna varnost bo mal šepala) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kdaj pol kje??? sedezni red je ali ni...??? jutri se gre??

Iz Celja 21.02.2003 (petek) ob 2:00 v Ljubljano cca. 3:00 (Tivoli), Kranj, Jesenice, Munich (sejem, trgovine...), nazaj Slo.... 8)

Sedezni red :arrow: kdor prvi pride prvi melje :idea: :arrow: s tem, da je se 5 sedezev prostih... (pripravite nekaj malega dodatnih 500SIT) :wink: :idea: :arrow:

Jutri zjutraj SE GRE :!:

Tako mam jst u spominu :mrgreen:

OK. vec napise in me dopolni vodja puta Lucy :wink: :D

Ej, sam če pa ne more avtobusa spustit za tist mal, kar pride za 5 sedežev, nej me pa kokla v rit brcne. že tako bo full proftiral, ker ne bo dal računa za prevoz, pa nima davka itd... pa že tako ima kar nekaj profita pri tem....... Lucy, ma daj zmeni se tako hudiča... če ne se bom jaz :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist mal? 5 sedežev je 26 000 SIT. Sitnica - glih za dva bureka :D Dogovorila sem se za 260 čukov za cel bus. Cena na posameznika je preračunana na poln bus. Tisti, ki boste želeli boste prispevali k primanjkljaju, silim pa nobenga ... sem pač sama kriva, ker nisem že na začetku vzela z rezervo in nabila cene na recimo 5.700 SIT :wink:

Lahko bi tudi pri 36 rekla KONEC in bi šli z malim busom pa bi bili cenovno na istem. Torej: kdor želi, bo prispeval še dodatnih 500 SIT za prevoz.

Odhod: Ob 3.00 izpred hale Tivoli S tistimi, ki ne vstopate v Lj. se pa še slišimo, da se natančno dogovorimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sˇnopc :multi: borovnicˇke :multi: gasilni aparat :multi: .... mi gremo pa v Minken :multi:

pa sˇpeh pa cˇebulo ne pozabit :multi: :multi: :multi:

:multi: Eine groß Bier, bitte!:multi:....mi gremo pa v Minken! :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist mal? 5 sedežev je 26 000 SIT. Sitnica - glih za dva bureka :D Dogovorila sem se za 260 čukov za cel bus. Cena na posameznika je preračunana na poln bus.

Ej, to so zihr tistih pet sedežev zadaj praznih a ne? Daj Zvezdici dodatni račun izstavi, pa je :wink: :wink: :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilder ma vsak dan sirsa ramena. :roll: :lol: :roll: :wink:

Naj vsaj en dan prej neha tiste zadevsˇcˇine goltat, da ne bo prevecˇ pihalo na avtobusu :wink: :roll: :lol:

Pa se to! Jooooooooooooooj!!!!! :roll: :lol!: :shock:

Sej drgac je pa cist fajn, pa ne slini se kadar spi na avtobusu, pa zmeri ma kaksne priboljske v ruzaku, pa ne govori prevec, pa..pa.... pa kaj se, pa kaj se,... aja pa varnga se pocutis zraven...

Bi katera? Zamenjala? Anyone..............??????:? (dam za najvecje pivo v Minkenu)

:wink:

Zarja, draga dama, če me menjaš za največje pivo, pol te jaz menjam za prvo ovco, ki pride mimo...saj....ovca kot ovca...pa še gasi ne :) In gleda te takrat, ko je treba, in njene tople rjave oči ti dajo vedeti, da te razumejo, da razumejo vse tvoje skrite potrebe...

Za pivo menja....hudič babji... ok če katera zamenja kar. dobi še od mene za pivo, da sem se rešil črnega hudiča... :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok če katera zamenja kar. dobi še od mene za pivo, da sem se rešil črnega hudiča... :twisted: :twisted:

Si skoraj kot naš stari znanec vtr, ki je davno tega na chatu rekel: "...je nečem več, prehuda zame pa črna ko vrag..." :P :lol: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je imel vtr kar prav....samo da se je to pot vrag manifestiral v strogo ženski obliki, z vsemi atributi kot tudi z vsemi njihovimi muhami zraven....kar pomeni - hit and run....run for your life!!! :) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej drgac je pa cist fajn, pa ne slini se kadar spi na avtobusu, pa zmeri ma kaksne priboljske v ruzaku, pa ne govori prevec, pa..pa.... pa kaj se, pa kaj se,... aja pa varnga se pocutis zraven...

Bi katera? Zamenjala? Anyone..............??????:? (dam za najvecje pivo v Minkenu) :wink:

Zarja, draga dama, če me menjaš za največje pivo, pol te jaz menjam za prvo ovco, ki pride mimo...saj....ovca kot ovca...pa še gasi ne :) In gleda te takrat, ko je treba, in njene tople rjave oči ti dajo vedeti, da te razumejo, da razumejo vse tvoje skrite potrebe...

Za pivo menja....hudič babji... ok če katera zamenja kar. dobi še od mene za pivo, da sem se rešil črnega hudiča... :twisted: :twisted:

Sej sem jest vedu, da gre tuki za endlees love :splat: :rofl:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlicno...naju poberete na počivališču Voklo...zmenjeno z Lucy...da ne bo kdo kej komentirov zakva more avtobus ostavljati 8) :P hkrati pa je to priloznost da nekateri spraznete mehurje :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No upam da boste dobili željeno robo po vsaj približno željenih cenah pa da na poti nazaj ne boste imel preveč težav z marijanovimi poklicnimi kolegi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy sporoca: BUS JE POLN!!!

dejmo se kerga spodej presvercat pa bomo se kej dnarja nazaj dobil 8) :P

:arrow: se 5,30 ure do odhoda...... :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mato, Spidi, Anubis, Ufuranc, ki jih ni na seznamu so zapolnili se zadnja prosta mesta na busu, tako, da cena ostane ista! 8)

Vi vsi prideste v Tivoli :wink:

Yupi se mal pa gremo :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda jest sem pa čaku na ponudbo 'ULTRA LAST MINUTE'!!! :D :P :D :shock: :D 8)

No imejte se čim lepše in pište kej!!!! :D :P

Pa gasilnega aparata ne pozabt!!! :wink:

Pol pa valda hočmo poročilo obsežno in bogato prov kle gor!!! :idea: :!:

Srečno!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bomo pa mi taglavni na forumu, ki smo v domovini ostali :D :D in smo v stalni pripravljenosti, da jo branimo pred nasilnimi tujci :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bomo pa mi taglavni na forumu, ki smo v domovini ostali :D :D in smo v stalni pripravljenosti, da jo branimo pred nasilnimi tujci :D :D

Marijan si obvestil kolege na karavankah o svojih 99,9% predvidevanjih! :twisted: Tujcev se je treba bat se še spomnite Džamije! :wink: Sicer pa sem nameraval čestitat maxu ker danes ne bo napisal nobenega posta pa sem videl da je tud v Motosvetov smetnjak moral danes vržt svoje smeti! :twisted: :wink:

Lepo vožnjo pa čimmnaj težav kakršnikoli in s komerkoli že! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se niso v Minkenu zgubili, kot mi lani, so že tam in najbolj vneti že kšeftajo, drugi najbolj vneti pa že loščijo sedeže tam razstavljenih motociklov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo lani tam gori preveč pokupili in so grdi trgovci takoj preventivno dvignili cene. :twisted:

Me prav zanima, kakšni bodo komentarji naše celoavtobusne delegacije, ko se polni vtisov vrnejo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!