Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

LP

Kaj druzga kot jamranje kok je drago. Se strinjam z Marjanom " samo najmocnejsi ostanejo" he he. Jaz sicer od dalec ampak toliko bolj na nasi strani...

No uglavnem porocilo pa "odmah" da ne bi pokau... :twisted:

LP DANE

N.IRAQ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

benti. Se ze skoraj odpravljamo v sobotni delegaciji, pa se vedno nihce ni napisal kako je sploh tam. Ce se splaca :wink:

Kaj tam nimajo interneta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

benti. Se ze skoraj odpravljamo v sobotni delegaciji, pa se vedno nihce ni napisal kako je sploh tam. Ce se splaca  :wink:  

Kaj tam nimajo interneta  :D

Očitno ga jim je sadam zaplenu! :twisted:

Sem lani klical sred sejma v hrupu Climberja brez +386 in nekaj čudnega slišim pa se nekaj derem v GSM na kar po pol minute ugotovim da sem klicu enga švaba kwa pa vem kam! :? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cas Prihoda : 1:13

Bilo ok porocilo oz pohvale/graje pridejo jutri, kupiti se je dalo nekaj stvari, malo je bilo odvisno od srece, predvsem na meji da cariniki niso tezil, bilo je pa ze na tem da bomo placali.

Fotke in ostalo pridejo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole ni glih prava ura za poročilo, ampak takole na hitro:

Tudi meni se zdi, da so šle cene od lani nekoliko gor, a se je vseeno dalo najti veliko uporabnega in poceni. Največji hit so bili najbrž Polotovi (trinožni) stolčki za cca 500 SIT (2,5 EUR). Zdi se mi tudi da so vedno večje kvalitetne razlike med poceni robo in tisto dražjo, ne le zaradi starih/novih modelov.

Največ časa smo gledali, tipali in sedeli na veliko lepih motorčkih :oops: :wink: :lol: 8) SV 1000 S je seveda zakon, ampak letos sem se izjemno dobro počutil tudi na GSX-R 750 in novem 1000 :shock: :oops: :roll: :wink: Hja, bo treba peljat...

Sam sem s svojimi nakupi kar zadovoljen (škornji, dve torbi, tank torba), nisem dobil šotora (bo naslednji teden :cry: ) in pozabil sem kupiti pajke :roll: ... Pomeril sem sedem modelov kombinezonov - ej, pa to je pravo mučenje - pa se nekako nismo ujeli v dimenzijah in smereh neba... Pa drugič!

Hvala vsem za prijetno družbo, še posebej LuCy (in Maxu), ki sta se zelo trudila s totalno nefleksibilnim šoferjem, ki ni znal najti nič, niti ustaviti pred trgovino, zračiti avtobusa, ni imel zemljevida... a se nismo dali - vseeno smo se lepo zabavali (kaj se ne bi, imeli smo VSE, od snedvičev in pijače do medvedkov in pouštrčkov :oops: :lol: ). In posebna hvala tudi moji lokalni oskrbovalki s hrano in pijačo ki je stopila v akcijo, ko je meni začelo pohajati gorivo :wink: (najbrž je videla lučko in da me že malo zanaša :roll: :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko kt prav Suzuki, se je dalo dobiti pa ni dalo, cene ja pa ne, tako da je potrebno iskati in pomerjati.

Vsekakor pa je največ izbire na;

-čeladah.....če so v akciji patem se splača drugače pazite

-tekstilne jakne in hlače..........tega kolkr hočeš, sploh če nisi preveč zahteven se da dobiti POCENI

-škornji......malo morje izbire, cene :)

-rokavice...........malo morje izbire, cene vsekakor ceneje kot pri nas, modeli isti oziroma jih je več

-usnjenih kombinezonih.........za cene vam ne znam povedat ker nisem gledal :lol: mogoče več pupa, ki je tudi pomerjala vso zadevo

-podkape in vetrne zaščite okoli ust....vsekakor splača

-dežni kombinezoni, enodelni 25 EUR, dvodelni..kle nekje :)

in še se najdejo stvari, no pa sej boste videli.......

carina upssss..........do 60 EUR lahko oseba nese čez mejo,......vsekakor cene potrgajte iz izdelkov če ne ste naj......, obvezno lažite o cenah, če vas bodo cariniki spraševali.....

drugače.......

lepa izskušnja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da poročam še jaz, na Imot sem šel z MK Kamnik.

Nad samim sejmom moram reči, nisem bil preveč navdušen, sem prinesel domov 400€, to pove vse...

Kar pa se tiče prevoza, moram pa pohvalit našega šoferja Lojzeta, je točno vedel kam mora peljat, smo se pripeljali brez 'lutanja' na sejem, prav tako pa potem do trgovin, tako da tukaj izrekam javno pohvalo Kam-Busu in šoferju Lojzetu ( ki je btw tudi motorist). 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... sem prinesel domov 400€, to pove vse...

Si pa kr dobr zaslužu, glede na to, da vem, da si jih mou sam 200 s sabo. :wink:

A take so gor dnevne obresti :shock: ! Mater mi je žal da nisem šel z vami! Bi nesel 100.000€ s sabo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ AlterMann & Hanzi: Ja, če verjameš... :D :D

Moram povedat tudi, da sem pravkar ugtovil, da so me 'nategnili'. Sem kupil stojalo za motor (zadnje), so imeli razstavljenega, s koleščki, dali so mi ga v paketu, malo prej pa sem ga odprl in glej ga zlomka, stojalo je brez koleščkov... :shock: :evil: Tud Nemci niso več kar so bili... :cry:

No, je bil pa poceni, 28€. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Hvala vsem za prijetno družbo, še posebej LuCy (in Maxu), ki sta se zelo trudila s totalno nefleksibilnim šoferjem, ki ni znal najti nič, niti ustaviti pred trgovino, zračiti avtobusa, ni imel zemljevida... a se nismo dali - vseeno smo se lepo zabavali...

Dobro jutro... :D Upsss napacen topic... :twisted: Ne, ne, ne je ze v redu :roll: :wink:

Soferju je Lucy poiskala in natisnila zemljevid vendar ga doticni gospod ni preucil, zato je moral v zgodbo vstopiti Garminov malcek GPS... 8) :D in nas popeljati na pravo smer...

Tudi midva se vam zahvaljujeva za dobro druzbo :bday: :mrgreen:

Fotke sledijo... 8) No pa saj ze vsi poznate http://motosvet.tripod.com/

Seveda napisem, ko bodo pripravljene iz temnice... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na celem sejmu in v vseh Polo/HG/Louis štacunah ni bilo ene same čelade zame (Arai SignetGT XXXL ali HJC CL-14XXXL). To pove vse.

Na celem sejmu in v vseh Polo/HG/Louis štacunah ni bilo ene same športne ledrce zame (Dainese/Alpinestars ali kaj druzga v velikosti 60 ali celo 62/64). To še bolj pove vse.

Bo treba izven "razprodaj" it tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moji vtisi iz IMOT a:šel sem z Gucisti bilo nas je za dva avtobusa voznja v redu družba tudi Imot tako tako je bilo že cenejše le na povratku v našo ljubo državo so si nas privoščili cariniki morali smo kompletno na pregled in carinjenje.Zgleda da so zadnja izživljanja nad svojimi sodržavljani,kajti ob vstopu v EU se bodo lahko znašali samo na južni meji tam pa vemo kdo so. :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... totalno nefleksibilnim šoferjem, ki ni znal najti nič, niti ustaviti pred trgovino, zračiti avtobusa, ni imel zemljevida... a se nismo dali - vseeno smo se lepo zabavali (kaj se ne bi, imeli smo VSE, od snedvičev in pijače do medvedkov in pouštrčkov :oops: :lol: ).

Ko to tamo peva - part II? :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ AlterMann & Hanzi: Ja, če verjameš... :D :D

Moram povedat tudi, da sem pravkar ugtovil, da so me 'nategnili'. Sem kupil stojalo za motor (zadnje), so imeli razstavljenega, s koleščki, dali so mi ga v paketu, malo prej pa sem ga odprl in glej ga zlomka, stojalo je brez koleščkov... :shock: :evil: Tud Nemci niso več kar so bili... :cry:

No, je bil pa poceni, 28€. :wink:

Ja valda pa še koleščka bi mel za ta dnar-si pa domišlaš!!! 8) :D :!:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

V petek (21.2.) sem se tudi jaz udeležil popotovanja na IMOT z Motosvetom (avtobus s celjskim voznikom...). Bilo je moje prvo srečanje z vami in bi se rad vsem zahvalil za topel sprejem. Predvsem hvala BMW-ju za napotke kje so štacune in debato ob pivu :drinking: , Suzukiju za vice in ker mi je končno razložil, da Harleyi spoh niso motorji :D , Pupi za kompliment (ona že ve kaj...) in predvsem TT, ki me ji je sploh povedala za izlet in rekla, če grem zraven :wink: .

Posebna zahvala pa tudi šoferju avtobusa:

- za luči, ko sem hotel spat,

- za obilo stopinj, ko me sploh ni zeblo,

- za vse dragocene momente, ko smo se ustavili na postajališčih,

- za vse zaviranje, ko sem lahko butnil z glavo v zic pred mano,

- za to, da sem si lahko podrobno ogledal ulice Muenchna (in par minut isto ulico spet, le v drugo smer)

- za prijeten in sproščujoč sprehod (nazaj) do trgovin

- za prijetno in nadvse sproščujočo glasbo, ki nam je vsem razvedrila srce in duha

Še enkrat ti hvala, iz vsega srca :0X:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebna zahvala pa tudi šoferju avtobusa:

- za luči, ko sem hotel spat,

- za obilo stopinj, ko me sploh ni zeblo,

- za vse dragocene momente, ko smo se ustavili na postajališčih,

- za vse zaviranje, ko sem lahko butnil z glavo v zic pred mano,

- za to, da sem si lahko podrobno ogledal ulice Muenchna (in par minut isto ulico spet, le v drugo smer)

- za prijeten in sproščujoč sprehod (nazaj) do trgovin

- za prijetno in nadvse sproščujočo glasbo, ki nam je vsem razvedrila srce in duha

Še enkrat ti hvala, iz vsega srca :0X:

se pridružujem....

:arrow: Aja pa še enkrat hvala za postanek pri Rossembergu pred Tauern tunelom, pa postankom na Schwarzbachu in na Jesenicah...Upam da mu ni vzelo preveč časa. Če bi malo naštudiral pot po minhnu bi bil tud on lahko pred doma, ne pa da pol pi*zi da se mu mudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Mi smo sli v soboto iz Litije pa smo imeli sreco in z avtobusom s soferji vred, sta bila zelo vredu fanta.

Tudi nakupi so obrodili sadove, hvala bogu, da se cariniku ni dalo iz svoje utice. :D :D :D

Drugace se mi zdi, da ni bilo skoraj nic novega, razen nekaj novih modelov motorjev, da se nam bodo spet sline cedile ob pregledovanju prospektov. :crazyeyes:

Mislim, da bom naslednje leto rajsi sel v Padovo, razen, ce bom imel kaksno potrebo po ugodnih nakupih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda pa še koleščka bi mel za ta dnar-si pa domišlaš!!! 8) :D :!:

Ciao,by Pero

A ne da sem preveč pričakoval... :wink: :D :D :D

Moram še povedat, da mi je full žal za tank torbo, tisto ki mi o je Suzuki pokazal. Je fulla dobra in poceni, sam jih je zmanjkal, na žalost. Suzuki, a prodaš? :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej!

Posebna zahvala pa tudi šoferju avtobusa:

- za luči, ko sem hotel spat,

- za obilo stopinj, ko me sploh ni zeblo,

- za vse dragocene momente, ko smo se ustavili na postajališčih,

- za vse zaviranje, ko sem lahko butnil z glavo v zic pred mano,

- za to, da sem si lahko podrobno ogledal ulice Muenchna (in par minut isto ulico spet, le v drugo smer)

- za prijeten in sproščujoč sprehod (nazaj) do trgovin

- za prijetno in nadvse sproščujočo glasbo, ki nam je vsem razvedrila srce in duha

Še enkrat ti hvala, iz vsega srca :0X:

A ste tudi kake pujse peljali v zadnjem delu avtobusa?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!