Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Hej!

Posebna zahvala pa tudi šoferju avtobusa:

- za luči, ko sem hotel spat,

- za obilo stopinj, ko me sploh ni zeblo,

- za vse dragocene momente, ko smo se ustavili na postajališčih,

- za vse zaviranje, ko sem lahko butnil z glavo v zic pred mano,

- za to, da sem si lahko podrobno ogledal ulice Muenchna (in par minut isto ulico spet, le v drugo smer)

- za prijeten in sproščujoč sprehod (nazaj) do trgovin

- za prijetno in nadvse sproščujočo glasbo, ki nam je vsem razvedrila srce in duha

Še enkrat ti hvala, iz vsega srca :0X:

A ste tudi kake pujse peljali v zadnjem delu avtobusa?

Tadej

...če te ne bi poznal, bi ti še zameril.....v zadnjem delu avtobusa smo bili sami preprosti ljudje (lojzi, suzuki,syru,bmw,......)res da smo nekateri gabaritno izven standardov,ampak............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, katera dva od motosvetovcev sta pa to. A je spet ratal kaki novi par?

Pitam se pitam?

Tadej

Dodatno vsebinsko podvprašanje - "Kdo je organiziral izlet?" :) hint hint

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še nekaj mojih ujetih trenutkov. Link tule:

http://home.kksonline.com/pintamat/

Slike so malo boljše kakovosti kot ponavadi, če se boste počasneži fejst bunili, lahko naredim tudi malo manjše...

In ker boste verjetno navalili kot na jagode, bo šlo verjetno malo počasneje...

Lp, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carina upssss..........do 60 EUR lahko oseba nese čez mejo,......vsekakor cene potrgajte iz izdelkov če ne ste naj......, obvezno lažite o cenah, če vas bodo cariniki spraševali.....

drugače.......

lepa izskušnja :D

Drugače pa pokažeš račun, in tudi če je kar nekoliko čez, ni kaj hudih problemov, a ne Spidy :wink: ?

Mislim, da je bil carinik zelo korekten, tko, da ni blo panike, mislim, d v našem avtobusu ni nihče cesarju prispeval za nov avion nič!

Drugače pa ste že vse povedali, midva s Tino sva bila najbolj vesela novih škornjev za 25 eurov, ki sva jih dva štanta nazaj gledala za 119 evrov. Če si vztrajen se da še marsikaj najti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom naslednje leto bluzila, da bi šla rada v Minken, me prosim vsi prisotni in prisebni tega foruma spomnite, da sem se zaklela, da ne grem več!!!!! :evil: :?

Raje ne opisujem lastnih pogledov na dogodke, izkušnje in vsega, kar se mi je uspelo pripetiti v Minkenu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo dobil MWST nazaj? Ali so samo mene napizidili in mi niso hotli TaxFree forme napisat?

Vseeno sem kupil skornje, ce sem ze pac bil tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom naslednje leto bluzila, da bi šla rada v Minken, me prosim vsi prisotni in prisebni tega foruma spomnite, da sem se zaklela, da ne grem več!!!!! :evil: :?

Raje ne opisujem lastnih pogledov na dogodke, izkušnje in vsega, kar se mi je uspelo pripetiti v Minkenu...

Pupa - te bom spomnil, ni problema... Bomo šli tisti dan raje v Italijo, okej? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo dobil MWST nazaj? Ali so samo mene napizidili in mi niso hotli TaxFree forme napisat?

Vseeno sem kupil skornje, ce sem ze pac bil tam!

za skornje na sejmu ga tudi meni niso hoteli napisati, za textil v trgovinah v mestu so pa napisali, niso pa hoteli za bremz ploščice pa tud ni blo tok mal EUR...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bom naslednje leto bluzila, da bi šla rada v Minken, me prosim vsi prisotni in prisebni tega foruma spomnite, da sem se zaklela, da ne grem več!!!!! :evil: :?

Raje ne opisujem lastnih pogledov na dogodke, izkušnje in vsega, kar se mi je uspelo pripetiti v Minkenu...

Pupa - te bom spomnil, ni problema... Bomo šli tisti dan raje v Italijo, okej? :)

Ma v Italiji mi že po difoltu ne bo ok... sovražim jo, pa italijane načeloma tudi :twisted: :wink:

Še vedno definitivno in daleč najboljša varianta je, da gremo raje na tisti dan bowlat.. ok?? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst sem sel pa z motoristi iz Zalca in Celja in smo se tud kar lepo imeli in tudi sofer je samo enkrat zalutal ....Glede sejma ...po moje ok,sam sem bil prvic pa ne morem povedat ali je bilo slabse ali ne.Men se je fino zdel ker sem se lahko na vse ta zelene in oranzne vsedu ker so pac zakon(beri Kawasaki in KTM). :D Pa cist prevec guzve je blo,amapk prospektov ni zmankalo in to je bistvo :D :D Sam ni se mi dopadlo,ker sem mogu 1 evro placat za tisti prospekt kjer pise ,kje kaj razstavljajo !

BTW na celjskem sejmu in povsod kjer sem se bil si ga dobil ob vstopnici!Sej se ne gre za 1 evro ampak tko...no drgac je blo pa zanimivo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Zahvala vsem na avtobusu, ki ste šli z Lucy

Najprej bi se v imenu mene in mojega dragija zahvalila, ker ste naju počakali,kljub temu,da sva zamudila 15 minut. Dolga zgodba,kaj se je dogajaloo,ampak imava opravičljiv razlog!

Zahvalila bi se pa tudi Lucy in company, ki je poskrbela za presenečenje na avtobusu! HVALA ZA DARILO!!!

Moram pa povedat, da sem dobila zase tud FULL luškan kombinizon, pa FULL poceni, tko da jaz mislim, da se je kljub vsemu splačalo it v München!

Še enkrat hvala za VSE!!!!!

Upam, pa da se kmalu spet vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Zahvalila bi se pa tudi Lucy in company, ki je poskrbela za presenečenje na avtobusu! HVALA ZA DARILO!!!

Moram pa povedat, da sem dobila zase tud FULL luškan kombinizon, pa FULL poceni, tko da jaz mislim, da se je kljub vsemu splačalo it v München!

Pa se carina je mim pugledala... :wink: :D :D :D

Še enkrat hvala za VSE!!!!!

Upam, pa da se kmalu spet vidimo!

Itaq!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno, je, da ste vsi prišli domov, z nič ali pa z nekaj nove opreme, da ste se imeli dobro in da niste od prve zadeli sejma. Postaja tradicija.

Naslednje leto bo cena prevoza v Minken višja za 20%, ker bomo v ceno vključili tudi turistični ogled Minkena. :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebna zahvala pa tudi šoferju avtobusa:

- za luči, ko sem hotel spat,

- za obilo stopinj, ko me sploh ni zeblo,

- za vse dragocene momente, ko smo se ustavili na postajališčih,

- za vse zaviranje, ko sem lahko butnil z glavo v zic pred mano,

- za to, da sem si lahko podrobno ogledal ulice Muenchna (in par minut isto ulico spet, le v drugo smer)

- za prijeten in sproščujoč sprehod (nazaj) do trgovin

- za prijetno in nadvse sproščujočo glasbo, ki nam je vsem razvedrila srce in duha

Še enkrat ti hvala, iz vsega srca :0X:

Tudi jaz se pridružujem čestitkam in pozdravom in se bom zeloooo potrudila, da jih bo dobil šofer.

Mogoče še pojasnilo: glede prevoza sem se odgovarjala s tistim drugim šoferjem, ki je bil tudi z nami a ni nič vozil. On je lastnik manjšega busa za 36 ljudi, če pa kdo rabi večji bus, se dogovarja z nekaj partnerji. Vendar kaže, da s tem ne bosta več dolgo partnerja, ker sta se že na avtobusu precej sporekla. Ta ki je vozil, je namreč zadnji moment izjavil, da ima ob treh zjutraj že nasledno vožnjo iz Ptuja. Tudi v Minhen. Zato se mu je tudi tako mudilo - skrajno ne fer od njega. A smo mi krivi, če ima ta super novi avtobus na kredit in ga mora odplačat? Ne vem, kdo mu je sploh dal izpit za ljudi vozit, naj gre raje krompir razvažat. :twisted: :evil:

Sicer pa - konec dober, vse dobro - kljub nekaterim skrajno rizičnim manevrom in obračanjem, ki so se za las izšla, smo srečno in pravočasno prispeli nazaj. In na Celovški videli, kako je tisti šofer pred nami, s katerim smo se ves čas srečevali, peljal na polno čez rdečo luč. S 50 ljudmi na busu. :shock:

Kar se nakupov tiče: najprej sem si ogledala eno Schubert-ko in bila zelo navdušena, ker je bila iz cca. 330 evrotov znižana na okoli 280 evrotov. samo me je potem Max opozoril, da pri nas stane toliko v redni prodaji, brez popustov. In nisem nič nabavila.

Našla sem tudi PREKRASNO jakno Dainese, tako, ki sem si jo že od nekdaj želela, mojo številko, celo barva (črna z belo črto in srebrno sivo kombinacijo ) je bila po mojem okusu ... znižana iz 400 na 200 ... samo sta me Max pa Suzuki prepričala, da je zadaj prekratka in bi potrebovala še hlače, ki sodijo zraven, teh pa niso imeli. Nisem pa hotela tvegati, da jih tudi kje drugje ne bi dobila ali da se kakšen drug model ne bi dal pripeti na jakno ... čeprav je pa res, da se da zadrgo tudi zamenjati :!:

No, za to jakno mi je malo žal, ampak kar je, je. Sem pa zato kupila en komplet hlače + jakna v POLO-tu. Bomo videli, kako se bo obneslo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če te ne bi poznal, bi ti še zameril.....v zadnjem delu avtobusa smo bili sami preprosti ljudje (lojzi, suzuki,syru,bmw,......)res da smo nekateri gabaritno izven standardov,ampak............

Ja, ja, ste se pa razkomotili ... spredaj je pa potem zmanjkalo prostora, tako da sva si z rezervnim šoferjem izmenjevala zložljivi sedež, ki je sicer namenjen turističnemu vodiču .. :? in sem mogla poslušat šoferjeve pripombe, ob katerih so mi šli lasje pokonci, a la: "pa dajte tiste videokasete takoj nazaj, da jih ne bo pol zmanjkalo kot ponavadi", in potem ko je končno ugasnil luči: "da ne bo katera zadaj zanosila, ko je tema" in potem, ko ste za par sekund zamujali na bus, da me "slabo ubogate". Ko da ste 13-letni mulci in jaz vaša prfoksa - ma*** mu ***** :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka: upam, da bodo vse nevšečnosti čimprej pozabljene, da ste se kljub vsemu imeli lepo, da ni bilo prehudo tistih 10 min peš do trgovin, da ste kaj lepega kupili ... Upam pa tudi, da ne bo spet kakšnih neumnih fotk :oops: :? , a ne Max ? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ki je vozil, je namreč zadnji moment izjavil, da ima ob treh zjutraj že nasledno vožnjo iz Ptuja. Tudi v Minhen. Zato se mu je tudi tako mudilo - skrajno ne fer od njega.

Ej, a ti to resno - vozil je dvakrat po sedem ur tisti dan, pa je šel še enkrat isto furo naredit brez počitka???? :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam pa tudi, da ne bo spet kakšnih neumnih fotk :oops: :? , a ne Max ? :wink:

Therem you said it - zihr bojo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen, da smo čakali kakšno minuto dlje avtobus je bilo v soboto vse OK.

Na prvo, smo prišli do trgovin in na sejem, dva znosna postanka...

Ker sem bil četrtič in sem vedel kaj in kako ne vem kje in zakaj razočaranje nad Munchnom !!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drekavac: ne, ne prodam... je prav to kar sem že dolgo iskal. Ti je res lahko žal, da si jo zamudil! Poglej, če je morda v kakem katalogu - tako poceni najbrž ne bo, pa vseeno...

Mustang: hej, ne sekiraj se zaradi mojega odnosa do HDjev! Važno je, da si TI zadovoljen z njim, ne oziraj se na to kaj jest (ali kdorkoli drug) pametujemo :wink: 8) Zato pa delajo toliko različnih motorčkov, da lahko vsak najde nekaj zase!

Pa še to: pri nakupih na raznih IMOTih je bistveno razlikovati dve vrsti (poceni) robe

- tista roba, ki je znižana od prejšnjiega leta (dobra roba, a star model)

- tista roba, ki je že nova narejena za nizko ceno (manj kvalitetna, a nova roba)

Potem se mora vsak sam odločiti, kaj bi rad. IMHO velja pravilo, da "nisem tako bogat, da bi lahko kupoval poceni".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo dobil MWST nazaj? Ali so samo mene napizidili in mi niso hotli TaxFree forme napisat?

Vseeno sem kupil skornje, ce sem ze pac bil tam!

Meni so v trgovini Hein Gericke brez problema napisali listek za TaxFree, ko sem kupil škornje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajd pa se jest...

Lucy hvala za organizacijo nakupovalnega izleta v Minken... avtobus...kar je bilo, je bilo... :wink:

Zvezdici hvala za " :drinking: "... aja ne to je Lojziju namenjen :wink: :twisted: :P

Carinikom hvala... za kaj ze :?: :? :shock: :roll:

Kaj je pa novega... hmmm ja, samo moj SV ni vec za dva, ampak samo zame... :wink: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo dobil MWST nazaj? Ali so samo mene napizidili in mi niso hotli TaxFree forme napisat?

Vseeno sem kupil skornje, ce sem ze pac bil tam!

Meni so v trgovini Hein Gericke brez problema napisali listek za TaxFree, ko sem kupil škornje...

Kje na sejmu ali v mestu? Na sejmu sem vprašal vsaj pri treh, pa ni nihče imel/hoto.. pojma nimam.

Skratka čakam na lepo vreme, da jih stestiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!