Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Težko da bi država hotela vrnit davek, ki ji ga ni nihče plačal. Dvomim, da je bilo kaj dosti davka plačanega v povezavi s sejemskim prometom. A je kdo vsaj kolikor toliko normalen račun ali so bili vsi lepo na roke napisani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našla sem tudi PREKRASNO jakno Dainese, tako, ki sem si jo že od nekdaj želela, mojo številko, celo barva (črna z belo črto in srebrno sivo kombinacijo ) je bila po mojem okusu ... znižana iz 400 na 200

No, za to jakno mi je malo žal,

Za tako ceno za Dainese jakno ti je pa res lahko zal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello!

Ja tole,kar je pa Lucy napisala glede šoferja se pa čist strinjam.

spredaj je pa potem zmanjkalo prostora, tako da sva si z rezervnim šoferjem izmenjevala zložljivi sedež, ki je sicer namenjen turističnemu vodiču .. in sem mogla poslušat šoferjeve pripombe, ob katerih so mi šli lasje pokonci, a la: "pa dajte tiste videokasete takoj nazaj, da jih ne bo pol zmanjkalo kot ponavadi", in potem ko je končno ugasnil luči: "da ne bo katera zadaj zanosila, ko je tema" in potem, ko ste za par sekund zamujali na bus, da me "slabo ubogate". Ko da ste 13-letni mulci in jaz vaša prfoksa - ma*** mu *****

Pol je bilo pa še tko, da Lucy ni sedela zraven svojega dragija, jaz pa ravno tako ne, ker un šofer,kii je delal sam družbo ni hotel sedeti spredaj! Ampak a ni tko,če gre še en šofer zraven, pol se mora on usesti na un pomožni sedež! Ja mislim, ta dva šoferja sta bila pa res "predpotopna"!

In pol ko je bilo že vse zmenjeno kje kdo sedi, se je un pomožni šofer spet usedel na moje mesto, jaz sem samo skomignila, da jaz in Grega tam sediva in on se takoj uglas, da nej mu povem, kaj bi rada,ker on itak ne ve, če jaz neki skomigam z roko! Pokazala sem mu pa nazorno kaj bi rada! Tko da je potem izpadlo, tako, kot da sem ga vrgla s sedeža!Mislim GROOOZA! Ma Lucy se mi je pa tud smilila,ker ga je mogla poslušat! Ta naš šofer je bil tok pameten, da bolj pametnega še videla nisem! In sploh ga je brigalo,kakšne so naše želje, kdaj bi radi šli. On je sam določil uro, pol je pa še piskal, zakaj moramo it sploh v mesto,če smo itak na sejmu vse kupil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se nakupov tiče: najprej sem si ogledala eno Schubert-ko in bila zelo navdušena, ker je bila iz cca. 330 evrotov znižana na okoli 280 evrotov. samo me je potem Max opozoril, da pri nas stane toliko v redni prodaji, brez popustov. In nisem nič nabavila.

Jest sem si mislu tudi nabavit Shubert Concept. Ko sem videl cene v Münchnu, sem lepo popokal pare in šel drugo jutro (v soboto) ob 9:00 naravnost v TC po črno Shubert Concept znižano za 20% na cca 50 kSIT, pa še na carini ni bilo treba (toliko) cvikat. Da bi se ti jo gor splačalo kupit, bi morala biti ene 215 eurov, pa še prešvercat bi jo morala.

Sem pa kupil en kup drobnarij (želvo, rokavice, ovratnik, itd.), tako da ni bilo zastonj. Vendar najbrž naslednje leto ne bom šel, ker imam sedaj komplet opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornji Daytona Urban:

Nemčija: od 220 Euro dalje

Pilko (na Viču): 45k SIT

P.S.: Tudi škornje sem si šel kupit takoj naslednji dan raje pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajd pa se jest...

Kaj je pa novega... hmmm ja, samo moj SV ni vec za dva, ampak samo zame... :wink: :twisted: :twisted:

....a se je to kaj zgodilo, kar še ne vemo......... :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm no ja sej po eni strani razumem soferja da je hotel naresti cim vec vozenj, ko je delo je treba delat, ampak odgovornost je pa druga stvar. Najbrz je res zjutrej sam pelov, tako da skrajno neodgovorno do naslednjih 50 ljudi. Pomoje je bil pomozni sofer samo tako zraven za kamoflazo.

V glavnem srecno smo prisli pa upam da bo naslednjic bolj faca sofer pa isto dober avtobus...

Glede nakupa, jaz sem dobil skornje znizane iz 260EEUR na 149 tako da se mi je kar splacalo, punca pa kombinizon za 350EUR-Mwst kar je pa tud pametna cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Najbrz je res zjutrej sam pelov, tako da skrajno neodgovorno do naslednjih 50 ljudi. Pomoje je bil pomozni sofer samo tako zraven za kamoflazo.

V glavnem srecno smo prisli pa upam da bo naslednjic bolj faca sofer pa isto dober avtobus...

Neodgovorno je peljal voznik avtobusa pred nami (Petric!), ki je na polno zapeljal cez RDECO luc na celovski :!: :!: :!: :x :evil: :evil: :?: :idea: :arrow:

Nic kamuflaza :arrow: to je zaradi birokracije, ki zahteva za daljse poti dva voznika, ki naj se izmenjujeta :roll:

Konec srecen vse dobro :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na sejmu ali v mestu? Na sejmu sem vprašal vsaj pri treh, pa ni nihče imel/hoto.. pojma nimam.

V trgovini v mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje na sejmu ali v mestu? Na sejmu sem vprašal vsaj pri treh, pa ni nihče imel/hoto.. pojma nimam.

V trgovini v mestu.

tako že. V trgovini tudi jaz nisem nikoli imel problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je brrrm ze pred odhodom v münchem povedal,da na sejmu ne izdajajo potrdil za mwst.je to bilo tako tezko prebrati? zakaj torej zacudenje in ogorcenje potem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je blo pa prov fajn. Sm mislila, da ste bolj zagrejeni, pa cudni, pa taki, nikakv..... :twisted: Mal zajebancije, prov fajn, sploh ne komplicirate tko, moram vas pohvalt. Lucy dober ortganizator, veckrat kej organiziraj. Šoško sory za tisto v trgovini, dober, da ni blo kej hujsga.

Ja neki malga sm nabavla, nc pretiranga. Me pa jezi, k nism mogla v nobeni od treh trgovin dobit original dele za moj motorcek. Tko, da sm sm se odlocila, da grem enkrat na izlet se mal v Lj in Italijo. Men se je zdelo, da v Padovi je blo vec izbire, kle so bli par stantov, tm pa cela hala. Pa mel premajhen plac se mi je zdel. Drgac pa fajn, sm k moras sedet na tem busu, 6h, nepomicno - hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti resno misliš da folk prebere vsako vrstico, ki jo kdo naklampfa :roll:

če bi hoto prebrati vse poste o imotu, bi še jih zdaj bral, imot pa bi bil že mimo :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ajd pa se jest...

Kaj je pa novega... hmmm ja, samo moj SV ni vec za dva, ampak samo zame... :wink: :twisted: :twisted:

....a se je to kaj zgodilo, kar še ne vemo......... :shock: :shock:

Ne... še... je treba celo zadevo se lepo pregledat in malo razmislit, potem pa šele poštrihat in gor namontirat... :wink: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našla sem tudi PREKRASNO jakno Dainese, tako, ki sem si jo že od nekdaj želela, mojo številko, celo barva (črna z belo črto in srebrno sivo kombinacijo ) je bila po mojem okusu ... znižana iz 400 na 200

No, za to jakno mi je malo žal,

Za tako ceno za Dainese jakno ti je pa res lahko zal.

Tadej

Hehe, jaz sem za Tejko našel črno usnjeno lepo jakno Dainese, znižano z 320 na 99,99 € :) :D 8) 8)

Hvala ti BMW, ki si jakno prvi zagledal!!! :)

PS: upam pa, da ne pričakuješ, da bomo zarukali cel prihranek 220 € :) :)

No, davka nisem zahteval nazaj (ga tudi ne bi dobil, seveda hehe), ker je bla tolk poceni, da bom še BMW-ju kako rundo pijače plačal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti resno misliš da folk prebere vsako vrstico, ki jo kdo naklampfa :roll:

če bi hoto prebrati vse poste o imotu, bi še jih zdaj bral, imot pa bi bil že mimo :evil:

ce se tice necesa,za kar se interesiras,da; ce te ne zanima,kaj se potem pizdis? :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti resno misliš da folk prebere vsako vrstico, ki jo kdo naklampfa :roll:

če bi hoto prebrati vse poste o imotu, bi še jih zdaj bral, imot pa bi bil že mimo :evil:

Če bi prebral vse poste o IMOT-u, se ne bi rabil pizdit. Razen, če se hočeš in te IMOT sploh ne zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti resno misliš da folk prebere vsako vrstico, ki jo kdo naklampfa :roll:

če bi hoto prebrati vse poste o imotu, bi še jih zdaj bral, imot pa bi bil že mimo :evil:

Če bi prebral vse poste o IMOT-u, se ne bi rabil pizdit. Razen, če se hočeš in te IMOT sploh ne zanima?

Pa kaj je s tabo? Odločil sem se da grem na Imot, kupil škornje in basta. Nisem kot ti, ki mora prej nabit 1000 postov, da sploh gre kam.

Berem tisto kar me zanima, vseh pa ne berem, zato ker nimam namena brati takih postov kot jih ti pišeš.

Po moje je forum zato, da se nekaj vpraša, odgovori. Ne pa da je od tega 100 postov.: "Ja, Hm , smile, pa ostali shit!!!"

Sicer pa je to Imot tema ...

Razen, če se hočeš in te IMOT sploh ne zanima?

Kar se mene tiče je bil kewl in nisem nikjer napisal da mi je žal ali pa kaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Hehe, jaz sem za Tejko našel črno usnjeno lepo jakno Dainese, znižano z 320 na 99,99 € :) :D 8) 8)

Hvala ti BMW, ki si jakno prvi zagledal!!! :)

PS: upam pa, da ne pričakuješ, da bomo zarukali cel prihranek 220 € :) :)

No, davka nisem zahteval nazaj (ga tudi ne bi dobil, seveda hehe), ker je bla tolk poceni, da bom še BMW-ju kako rundo pijače plačal :)

usta ti se pozlatila i pamet ojačala................ :twisted: :D

don't worry,big brother is watching you..........pomeni čakam na pijačo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nobeden ni nič konkretnega napisal o carinikih na poti nazal v SLO. Zanima me namreč kak konkreten primer plačevanja carine na meji npr. "Na IMOT-u sem kupil jakno za 250 €, na carini so jo ocenili na 200 € in zato sem placal 30 € carine"

To se ni meni zgodilo, služi naj samo kot mušter!

Me pa res to zanima! Za primer, če grem še kdaj gor in na meji ne bomo imeli take sreče kot tokrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našega busa niso niti povohali. Vse kar smo nakupili smo imeli na policah v busu. Carinik je samo pogledal v prtljažnik, vprašal kje smo bili (na moto razstavi) pol pa dalje :)

lp Loyo

P.S. res pa je vse skup trajalo 15 min, da smo na meji carinike in policaje zbudili :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!