Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Se nobeden ni nič konkretnega napisal o carinikih na poti nazal v SLO. Zanima me namreč kak konkreten primer plačevanja carine na meji npr. "Na IMOT-u sem kupil jakno za 250 €, na carini so jo ocenili na 200 € in zato sem placal 30 € carine"

To se ni meni zgodilo, služi naj samo kot mušter!

Me pa res to zanima! Za primer, če grem še kdaj gor in na meji ne bomo imeli take sreče kot tokrat!

Na našem busu smo imeli kar nekaj robe (tudi dražje), carinik je vsakemu pregledal vrečke, vendar razen par pikrih besed ni bil nihče deležen vplačila v državno blagajno. Jaz bi temu rekel zelo korekten pregled.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se nobeden ni nič konkretnega napisal o carinikih na poti nazal v SLO. Zanima me namreč kak konkreten primer plačevanja carine na meji npr. "Na IMOT-u sem kupil jakno za 250 €, na carini so jo ocenili na 200 € in zato sem placal 30 € carine"

To se ni meni zgodilo, služi naj samo kot mušter!

Me pa res to zanima! Za primer, če grem še kdaj gor in na meji ne bomo imeli take sreče kot tokrat!

Na našem busu smo imeli kar nekaj robe (tudi dražje), carinik je vsakemu pregledal vrečke, vendar razen par pikrih besed ni bil nihče deležen vplačila v državno blagajno. Jaz bi temu rekel zelo korekten pregled.

Je gledal tudi račune ali samo robo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na našem busu smo imeli kar nekaj robe (tudi dražje), carinik je vsakemu pregledal vrečke, vendar razen par pikrih besed ni bil nihče deležen vplačila v državno blagajno. Jaz bi temu rekel zelo korekten pregled.

Je gledal tudi račune ali samo robo ?

Hvalabogu samo robo, saj smo se mu vsi itak lagali, koliko smo zapravli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je gledal tudi račune ali samo robo ?

Hvalabogu samo robo, saj smo se mu vsi itak lagali, koliko smo zapravli. :D

Spidi-ju se je roka zatresa in pogled orosil (kaj čmo, fant ima pač respekt pred ablastjo :wink:), ko je reku ene tok, pa mu je oblastni možakar reku, kuko more mislt, da je ene tok in zahteval račun. Ko je potem na računu videl kar nekaj višjo številko od prijavljene, mu je lepo vrnil račun in adijo. Skratka, nobenega teženja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil na motosvetovem busu, tako, da vem kaj se je na njem dogajalo - rad bi videl, da se oglasijo tisti, ki niso imeli take sreče kot mi!

Eni so namreč že nekje prej pisali o tem kako so jih na meji pojahal! Samo nič konkretnega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE IMOT 2003 odprava petek with Lucy 8)

Slik je cez 30, zato malo potrpljenja pri nalaganju ne bo odvec :roll: :D

Check this out:

URL: http://motosvet.tripod.com/sotocje02/id22.html

Prijetno brskanje... :wink:

Psssssssssttt.... Pa ne okol govort:

I'm on a secret mission (right at this moment) :twisted: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Max, daj si že en resn strežnik zrihtaj... tole "temporary unavailable", "2 hours" pa to je :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest mam se nekej slik, max a jih lahko magari kar teb posljem da bos dal na streznik. Dej mi na PM mail poslji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po moje se je pa carinik mal ustrašu trojice SymRu & Lojzi & BMW nagnetene v zadnjem delu avtobusa. :lol: :lol: :lol:

A ste meli vi v sprednjem delu kakšne večje težave? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, po moje se je pa carinik mal ustrašu trojice SymRu & Lojzi & BMW nagnetene v zadnjem delu avtobusa. :lol: :lol: :lol:

A ste meli vi v sprednjem delu kakšne večje težave? :wink:

Ne, midva z Maxom sva mu pokazala polne vrečke katalogov pa je kar obupal nad nama :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE IMOT 2003

Slik je cez 30, zato malo potrpljenja pri nalaganju ne bo odvec :roll: :D

Pa si moral res spet čist vse sem gor zmetat :? :shock: :oops: :roll: :wink: Naslednjič ko gremo kam, vzamem jaz svoj aparat s sabo! To bo veselo :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE IMOT 2003 odprava petek with Lucy 8)Slik je cez 30, zato malo potrpljenja pri nalaganju ne bo odvec :roll: :D

Check this out:

URL: http://motosvet.tripod.com/sotocje02/id22.html

Prijetno brskanje... :wink:

Psssssssssttt.... Pa ne okol govort:

I'm on a secret mission (right at this moment) :twisted: :idea: :arrow:

Max - tisto, kar imaš ti napisano, da je Yamaha FJR 1300 dejansko ni ta motor, ampak je Honda (se mi zdi da VFR...)...

Pa nadnaslov zadeve je nek Motozbor Orel... to je tut narobe in že davno mimo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Max - tisto, kar imaš ti napisano, da je Yamaha FJR 1300 dejansko ni ta motor, ampak je Honda (se mi zdi da VFR...)...

Pa nadnaslov zadeve je nek Motozbor Orel... to je tut narobe in že davno mimo....

Meni ne pokaže motozbor Orel, amapk kar lepšo pravilno IMOT 2003. Sem pa našel še eno napako, prikoličar ni Diversion 600 ampak 900!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Max - tisto, kar imaš ti napisano, da je Yamaha FJR 1300 dejansko ni ta motor, ampak je Honda (se mi zdi da VFR...)...

Pa nadnaslov zadeve je nek Motozbor Orel... to je tut narobe in že davno mimo....

Meni ne pokaže motozbor Orel, amapk kar lepšo pravilno IMOT 2003. Sem pa našel še eno napako, prikoličar ni Diversion 600 ampak 900!

Lojzi - po čem pa to vidiš? :D Ne mi rečt, da kardan vidiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Max - tisto, kar imaš ti napisano, da je Yamaha FJR 1300 dejansko ni ta motor, ampak je Honda (se mi zdi da VFR...)...

Pa nadnaslov zadeve je nek Motozbor Orel... to je tut narobe in že davno mimo....

Meni ne pokaže motozbor Orel, amapk kar lepšo pravilno IMOT 2003. Sem pa našel še eno napako, prikoličar ni Diversion 600 ampak 900!

Lojzi - po čem pa to vidiš? :D Ne mi rečt, da kardan vidiš?

Ne, ne tam sem si ga ogledou. Ima armaturo od 900 tke (malo večja, z uro gor ipd., pa še barva 600 tke v zeleni kovinski ne delajo mislim da že od 96!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooooooooj!

Hvala, da ste dali slikce gor!!! Sicer se res ni dogajalo kej tok zanimivega, da bi bile slike dobre,ampak za silo bo :lol:

Lojzi....spredaj v avtobusu smo pa imeli manjše težave s carinikoma...najbolj pa midva z Gregom pa 2 sedeža za nama, ki sta imela 2 kombinizona in še ene malenkosti! Nama je full težil za račun, ampak ga nisva pokazala! Ampak da sta pa Lucy pa njen tko dobr skos prišla, to pa nisem vedela! Lucy je dobila zase jakno, to vem, ampak da jima je ratal sam kataloge pokazat.....zvito :lol:

V glavnem, jaz imam tok lep kombinizon (pa še poceni je bil), da tudi če bi plačala carino bi bil vreden tega! Jaz upam,da je tud dober tok, kokr je lep! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem, jaz imam tok lep kombinizon (pa še poceni je bil), da tudi če bi plačala carino bi bil vreden tega! Jaz upam,da je tud dober tok, kokr je lep! :D

Upamo, da ne boš nikoli rabla ugotovit, al jedovolj debelo in vzdržljivo usnje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...težave s carinikoma...Nama je full težil za račun, ampak ga nisva pokazala! Ampak da sta pa Lucy pa njen tko dobr skos prišla, to pa nisem vedela! Lucy je dobila zase jakno, to vem, ampak da jima je ratal sam kataloge pokazat.....zvito :lol:

Hopla, hopla pa da ni vse to tudi res 8) :D

Pokazes pac tisto, kar se ti zdi vredno za carinit, pol pa naj drzavni uradnik sam odloci a se mu splaca pisat referate in izpoljnjevat obrazce al ne :?: :twisted: :idea: :arrow: :puppydogeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....a res?!?

Njegovo bundo bi on kar ocenu, kok je vredna....ja bi pa poskusil, tko bi saj vedu, kok je vredna, če jo boš kdaj prodajal, pa morš povedat še, da jo je carinik ocenu-heheh JOKE :lol:

Ja SymRu jaz tud srčno upam, da mi ne bo treba sprobavat trdote usnja, ker res ne bi rada izkusila trdote betona ob padcu! Recimo, da kar zaupam firmi :)

Hmmm....veste kaj me zanima,a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...ok, za motozbore vem, kaj pa kej tko posebnega? Jaz nisem kej preveč dolgo na motosvetu, pa bolj mal vem o teh stvareh!No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!