Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Hmmm....veste kaj me zanima,a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...ok, za motozbore vem, kaj pa kej tko posebnega? Jaz nisem kej preveč dolgo na motosvetu, pa bolj mal vem o teh stvareh!No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Zvezdica ti bom eno skrivnost zaupal.

Malo si poglej http://www.motosvet.com/phpbb/viewforum.php?f=12

:shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....veste kaj me zanima,a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...ok, za motozbore vem, kaj pa kej tko posebnega? Jaz nisem kej preveč dolgo na motosvetu, pa bolj mal vem o teh stvareh!No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Pozimi se vsako sredo dobimo v Old London Pubu v Industrijski coni Trzin. Imamo rezervirano svojo sobo z biljardom. Vabljena si na igro biljarda.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....veste kaj me zanima,a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...ok, za motozbore vem, kaj pa kej tko posebnega? Jaz nisem kej preveč dolgo na motosvetu, pa bolj mal vem o teh stvareh!No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Pozimi se vsako sredo dobimo v Old London Pubu v Industrijski coni Trzin. Imamo rezervirano svojo sobo z biljardom. Vabljena si na igro biljarda.

Tadej

Tadej je pa skromen ratal... kaj pa tangice :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....a res?!?

Njegovo bundo bi on kar ocenu, kok je vredna....ja bi pa poskusil, tko bi saj vedu, kok je vredna, če jo boš kdaj prodajal, pa morš povedat še, da jo je carinik ocenu-heheh...

Ni je te vrednosti, ko te pogreje ob mrazu :wink: :D 8) :D

Je pa res, da ga ni bilo lahko prepricat, da ima pred sabo prevec slabo, letnemu casu (ne)primerno, oblecenega cloveka :?: :idea: :arrow: :roll: :oops: :twisted: :D

...a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...

...No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Tu se se lahko prijavis :wink: ampak pohiti... :roll: :D

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...der=asc&start=0

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm....veste kaj me zanima,a imate vi tud kdaj kakšna srečanja, da se vsi motosvetovci kje dobite al pa kej podobnega...ok, za motozbore vem, kaj pa kej tko posebnega? Jaz nisem kej preveč dolgo na motosvetu, pa bolj mal vem o teh stvareh!No če mi kdo lahko pomaga, bom vesela :D

Pozimi se vsako sredo dobimo v Old London Pubu v Industrijski coni Trzin. Imamo rezervirano svojo sobo z biljardom. Vabljena si na igro biljarda.

Tadej

Tadej je pa skromen ratal... kaj pa tangice :?:

vragec.....snela si mi iz jezika......... :twisted: :D.........saj veš,da v sili hudič tudi muhe žre.....bova morala z TT cenik predebatirat.... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za OLP sem že slišala, ampak nisem vedela, da imatevsako soboto srečanja! No ja, mogoče pa kdaj res pridem pogledat! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za OLP sem že slišala, ampak nisem vedela, da imatevsako soboto srečanja! No ja, mogoče pa kdaj res pridem pogledat! :D

ZVEZDICA obstajata dva dneva v tednu, ki se začneta na S!

In hej evo novica zate, .... izbrala si napačen dan da se pojaviš v OLPu!

In še mogoče rahlo bolj plastičen prikaz:

SREDA ni enako SOBOTA

Oziroma zadnje:

DOBIVAMO SE OB SREDAH!

C Ya in OLP!

Zoolo the Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha barabe zato pa nobenga ni kle gor k vsi biljard igrajo-.............al pa sam gledajo igralce-ke!! :D :oops: :P :twisted: :idea: :agrue:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha barabe zato pa nobenga ni kle gor k vsi biljard igrajo-.............al pa sam gledajo igralce-ke!! :D  :oops:  :P  :twisted:  :idea:  :agrue:  

Ciao,by Pero

Yep. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče IMOTa... Potreboval bi DVE karti (odrezka, karkoli vam je že ostalo) od letošnjega IMOTa... Torej vsi tisti, ki ste bili gor - je mogoče kdo shranil karto in bi mi jo lahko dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOOLO!!!!

Ja ja, sej vem, da je v sredah,ampak ne vem na kaj sem mislila,da sem napisala sobota! Ja sej enkrat sem pa prišla v sredo, takrat, ko sem prišla plačat za IMOT! Ja pa sem ugotovila, da se zbirate tam, pa še ena je imela glih takrat rojstni dan :o)

Pa še mojo "sestrično" sem takrat srečala tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, sej vem, da je v sredah,ampak ne vem na kaj sem mislila,da sem napisala sobota! Ja sej enkrat sem pa prišla v sredo, takrat, ko sem prišla plačat za IMOT! Ja pa sem ugotovila, da se zbirate tam, pa še ena je imela glih takrat rojstni dan :o)

Pa še mojo "sestrično" sem takrat srečala tam!

Ob sredah v OLPu :wink: :D

Koliko razlogov si nastela, pa samo enkrat prisla :idea: :? :arrow:

Nic cakat hitro, hitro v sredo prikotali se 8) :D :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče IMOTa... Potreboval bi DVE karti (odrezka, karkoli vam je že ostalo) od letošnjega IMOTa... Torej vsi tisti, ki ste bili gor - je mogoče kdo shranil karto in bi mi jo lahko dal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mu dat kart. Bo davkarijo goljufal, potem bomo pa mi višje davke morali plačevati. :wink: :twisted: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mu dat kart. Bo davkarijo goljufal, potem bomo pa mi višje davke morali plačevati. :wink: :twisted: :P

OK, saj lahko vsak uporabnik nakaže vsak mesec jurja na račun motosveta, ne bo nič treba višjih davkov državi plačevat, ampak le motosvetu za storitve...

zdej se pa odloč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A veš kako Admin!

Jaz bom pogledala, če imam še kje karte,ampak ne obljubim,ker niti slučajno ne vem,kje bi lahko bili karti! Imam pa 2, če jih bom našla! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!