Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Prijavljam se svojega brata Petra.

btw: ze imate vsi urejene potne listine?

P.S.: mogoce bi bil ze cas, da nekdo spet malo azurira seznam. :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš lahko, samo če te bo tam policaj legitimiral, boš imel mučne pogovore na policiji. In tudi zastonj ne bodo. Pa še kakšen dan dopusta boš moral pridodati.

Republika Slovenija z Zvezno republiko Nemčijo nima podpisanega sporazuma o zadostnosti osebnih izkaznic.

Samo upam, da bodo na občini spacali moj novi pasoš do IMOT-a, ker sicer vam vsem lahko zaželim le srečno pot. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kdo začel mal seštevat prijavljene oz. pobirat dnar, da vem kako daleč smo. Ker mam nekaj folka (Joli & Co ) ki bi tud šli zraven.

Pa ne vem !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srce, več kot še en mesec je do takrat.... čakaj da vidimo za kolk avtobusov bomo zbrali ljudi........ od tega je odvisno, koliko bo stal prevoz...... boš zdržal?? :oops: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupa a se nisi ti javila za urejanje seznama? Se mi zdi da pri številki 51 režemo ostali boste pa doma ostaaaaaali, tralalalalala :twisted:

Torej, dela se seznam prvih 51 kandidatov ... Pupa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Pupa a se nisi ti javila za urejanje seznama? Se mi zdi da pri številki 51 režemo ostali boste pa doma ostaaaaaali, tralalalalala :twisted:

Torej, dela se seznam prvih 51 kandidatov ... Pupa?

Po mojih izračunih jih je sedaj že 54!!!!

Zdej pa, al se jih bo mal rezal, oz. kdor bo prej prišel, bo dobil plac.. drugi pa doma čičat in čakat....... al pa jih hitro najdte še za en mali bus........ kakor hočte!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZOR, POZOR!!!!

Na velikem avtobusu je prostora za 50 ljudi (in za dva šoferja). Cena avtobusa do Muenchena in nazaj je 260.000 SIT in vključuje vse (prevoz, oba šoferja, cestnine, parkirnino, ...). Pri polnem avtobusu pride na posameznika torej 5.200 SIT

ODHOD: v petek, 21. februarja ob 4.00 zjutraj izpred hale Tivoli. V Muenchnu po dogovoru najprej postanek pred trgovinami, potem pa na sejem. Odhod iz Muenchena v večernih urah, seveda po dogovoru.

Pupa ureja seznam, prijave so okvirne in informativne, "tazaresne" prijave pobirava s Pupo ob plačilu 5200 SIT v OLP-ju v Trzinu tri srede pred odhodom, torej 5.2., 12.2. in 19.2.

- kdor prej pride se prej pelje :lol:

Če bo prijav več kot 50, imamo zaenkrat možnost dobiti še dodatno tudi mali avtobus za 36 ljudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODHOD: v petek, 21. februarja ob 4.00 zjutraj izpred hale Tivoli. V Muenchnu po dogovoru najprej postanek pred trgovinami, potem pa na sejem. Odhod iz Muenchena v večernih urah, seveda po dogovoru.

Samo se eno vprasanje glede odhoda:

Nekaj je bilo govora o tem, da bus starta pravzaprav iz Celja,

pa me kot Celjana zanima :arrow: KJE? in KDAJ? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lanskih izkušenj vam toplo priporočam da greste z velikim avtobusom ker v malem avtobusu sem se počutil kot v fičkotu! Nikjer nobenega prostora za noge!

Na meji pa predlagam da imate kako dimno bombo s sabo pa boste nič carine plačalispljoh!

Še ena ideja če se vas nabere za dva avtobusa! Lahko gre en v petek drug pa v soboto pa bo še kdo več imel možnost obiska!

Obisk lanskih trgovin pa toplo priporočam pa čeprav sem kupil tam dežnega za sebe po 5x višji ceni kot za Moniko na sejmu pa je bil še vedno pol cenejši kot pri nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo se eno vprasanje glede odhoda:

Nekaj je bilo govora o tem, da bus starta pravzaprav iz Celja,

pa me kot Celjana zanima :arrow: KJE? in KDAJ? :roll:

Ja, res je. KJE v Celju bo bus pobiral prve potnike, se bomo še dogovorili, KDAJ ? - glede na to, da štarta iz Ljubljane ob 4h, potem bo pač odhod iz Celja kakšno uro prej, recimo ob 3h zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To v Celju se tud za mene(ker mi je bliže) zdi najbolš varjanta,glede na to da mamo še cel mesec cajta,bi lohk tud mal počakal s pobiranjem dnarja al pa če se najde kdo v tem koncu da pobere dnar za ta konc Slo.,tko kot je to lani napravil Brrm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haloha, jest bi se 2 prijavu! a je to zdej zihr da se gre??

Zihr bo k bo colal cekincke :D

To so pa samo informativne prijave da se stvar ve kako zorganizirat :wink: :idea: :arrow:

Ce sm kiksnu me popravte :roll: 8)

ok ok...mah sej ce pa ne bomo sli z motosvetom nas je pa za en avto ze dost...

No vids kok s pa ti fletn poba.

Se za vse resitev najde, a ne :!: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz lanskih izkušenj vam toplo priporočam da greste z velikim avtobusom ker v malem avtobusu sem se počutil kot v fičkotu! Nikjer nobenega prostora za noge!

Na meji pa predlagam da imate kako dimno bombo s sabo pa boste nič carine plačalispljoh!

Še ena ideja če se vas nabere za dva avtobusa! Lahko gre en v petek drug pa v soboto pa bo še kdo več imel možnost obiska!

Obisk lanskih trgovin pa toplo priporočam pa čeprav sem kupil tam dežnega za sebe po 5x višji ceni kot za Moniko na sejmu pa je bil še vedno pol cenejši kot pri nas!

Nč dimne bombe sej se bomo potrudl da se bo bus še enkrat vnel!!!

(Kapprunstylepress)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da smo šli lani prej. Ob 2h.

Po moje ob 3h iz LJ bo ravno prava mera. Ob 4h se mi zdi za avtobus malo pozno, če hočeš ob 9h biti v Muenchnu.

JA Brrrrm, imaš prou, tko, da bi letoš šli tudi ob pol 3 recimo. Pa najprej na IMOT (najbolje je biti tam takoj zjutraj, ko še ni gužve, pa še kaj dobiš), ostale trgovine pa recimo po 15h. Ker, če bomo po 12h uleteli na sejem marsikdo ve, kako je bilo, gužva, pre(o)brano vse....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menim da je prepozno! Dobro bi bilo če bi bili med prvimi na sejmu ker vsaka zamujena ura pomeni 20% manj blaga na izbiro! Seveda tistega MOČNO znižanega! Predlagam da se pozanimate kdaj se sejem odpre in da ve tudi šofer za lokacijo kje sejem poteka ker sam sejem ne poteka nas munchenskem sejmišču ampak nekje bolj proti centru mesta! mi smo lansko leto vsaj eno uro iskali sejem če ne raje dve :oops: in to samo zaradi tega ker so(smo) bili vsi prepričani da poteka na sejmišču!

Kako pa se imenujejo tiste hale v "centru" mesta pa ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, do sejma se bomo že zmenili kako in kaj.

Odrinemo torej ob treh zjutraj iz Ljubljane (uro prej iz Celja - kje, boste še izvedeli), gremo na sejem in potem še v trgovine. Tazaresne prijave (5.200 SIT za prevoz) 8., 15. in 22. februarja v OLP-ju.

A ne gremo na sejem 21. februarja? Misliš 22. januarja, ter 8. in 15. februarja v OLP?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!