Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

OJLA!

Ej mene pa zanima,če je sploh še kej placa na busih? Nas bi bilo še ene 7, tko da me zanima,če je plac?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvezdica, že ta milijonič ponavljam :twisted: :twisted: zdej se dajejo samo informativne prijave, kar pomeni,da bo dejansko prijava takrat, ko bo plačano za avtobus..... kje in kdaj plačati?? Februarja se plačuje ob sredah v OLP - Old London Pub v trzinski coni......

Če te še kaj zanima, mi pa pošlji pm (private mesage)....

te pa damo sedaj na seznam in še sedem kompanjonov...... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo poglej na seznam, ki je na prvi strani - takoj prva objava v tej temi. Prostora je za 50 ljudi, delimo ga pa po načelu, kdor prej plača, se prej pelje. Plačuje se 5. 12. in 19. februarja v OLP-ju v Trzinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK,razumem pupa!

Kaj pa približna cena? A je to tista okol 4.500 SIT?

....vključuje vse (prevoz, oba šoferja, cestnine, parkirnino, ...). Pri polnem avtobusu pride na posameznika torej 5.200 SIT

Pupa ureja seznam, prijave so okvirne in informativne, "tazaresne" prijave pobirava s Pupo ob plačilu 5200 SIT v OLP-ju v Trzinu tri srede pred odhodom, torej 5.2., 12.2. in 19.2.

- kdor prej pride se prej pelje :lol:

K temu pristej se 8-10EUR za vstopnino. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, motoristi iz Litije gremo na sejem v soboto 22.02.03, odhod iz Litije je ob 3.00 uri, najprej gremo v shoping, potem pa na sejem, aja cena je 4.200 prevoz + 8 eurov vstopnina. Kolk je se kej prosto ne vem tocno, mislim, da je se prostor, mamo enga pridnga prjatla k zbira prijave in denar, tako da ce so kaksni interesenti lahko povprasam... :) Lansko leto smo se mel res fajn, pa avtobus nam ni nc gorel, pa na carini tud ni blo problemov :D :wink: :twisted:

Lep dan, Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, motoristi iz Litije gremo na sejem v soboto 22.02.03, odhod iz Litije je ob 3.00 uri, najprej gremo v shoping, potem pa na sejem, aja cena je 4.200 prevoz + 8 eurov vstopnina. Kolk je se kej prosto ne vem tocno, mislim, da je se prostor, mamo enga pridnga prjatla k zbira prijave in denar, tako da ce so kaksni interesenti lahko povprasam... :) Lansko leto smo se mel res fajn, pa avtobus nam ni nc gorel, pa na carini tud ni blo problemov :D :wink: :twisted:

Lep dan, Karisma

EEEEEEEEJJJJJJJ! Da ne bo zmede!!!! V tej temi govorimo o odhodu na IMOT v petek, 21. februarja ob 3.00 zjutraj izpred hale Tivoli (OB 2.00 iz Celja, predvidoma izpred hotela štorman) za ceno 5.200, denar se zbira v OLP-ju v Trzinu 5., 12. in 19. februarja. Za bus, ki gre v SOBOTO iz Litije je odprta druga tema

HKRATI PROSIM VSE TISTE, KI STE IZRAZILI INTERES ZA PREVOZ na IMOT V PETEK z busom o katerem je govora v tej temi (seznam na začetku teme) DA POTRDITE TRENUTNO STANJE PRIJAVE IN POVESTE KATEREGA IZMED TREH DATUMOV NAMERAVATE PORAVNATI STROŠKE, da bodo tisti ki bi se šele želeli prijaviti vsaj približno vedeli ali je to še možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UPS, se opravicujem :oops: sem sele potem vidla da obstaja IMOT2, hja motiti se je clovesko, so mi rekli :wink: :) sam hotla pomagat :)

Karisma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP, motoristi iz Litije gremo na sejem v soboto 22.02.03, odhod iz Litije je ob 3.00 uri, najprej gremo v shoping, potem pa na sejem, aja cena je 4.200 prevoz + 8 eurov vstopnina. Kolk je se kej prosto ne vem tocno, mislim, da je se prostor, mamo enga pridnga prjatla k zbira prijave in denar, tako da ce so kaksni interesenti lahko povprasam... :) Lansko leto smo se mel res fajn, pa avtobus nam ni nc gorel, pa na carini tud ni blo problemov :D :wink: :twisted:

Lep dan, Karisma

Zgleda, da grem z vami... že prijavljena, že plačala... se vidimo :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy,kdaj 9 bi pa ti bla v Celju,mi bi tko najbolj odgovarjal,drgač pa potrjujem 4 osebe,thankyu! :D :!: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in moja greva sigurno. Denar prinesem 5. 2., če bo pa takrat sodni dan, pa potem 12. 2.

Na seznamu je sicer rozi+2, ampak verjetno bo kar rozi+1, kajti tisti 2 se ne more zjasniti a bi šel, ali ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej meni se prav fino zdi, da jih več organizira prevoz za Imot.

AMPAK nekako mi pa ni v redu, da dajete to vse sem, ker bodo ljudje še bolj zmešani, ker kot je bilo že velikokrat razvdno, nekako ne znajo prebrati vsega.

TOREJ VSE, KI STE MISLILI DATI ŠE KAKO PONUDBO - ODPRITE SVOJO TEMO!!!!

Hvala za razumevanje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa imajo že novo temo!

A odprem še temo za soboto! Najbolje kajne! Samo ne vem katere objave naj prestavim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa imajo že novo temo!

A odprem še temo za soboto! Najbolje kajne! Samo ne vem katere objave naj prestavim!

Ne, kr pusti, saj je že druga tema, z naslovom IMOT 2 - mogoče samo spremeniš naslov (npr. IMOT-PETEK, IMOT-SOBOTA), da ne bo koga preveč zmedlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ravnokar sem opazila, da je še ena tema ... IMOT z MK Samorog ...

Zgleda da bodo odprave štartale iz cele Slovenije :lol: , čakamo še, da se kdo oglasi še s Primorske pa z Dolenjske, pa s Koroške se tud še noben prevoznik ni javil :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!