Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Lojzi + 3 peršone potrjujemo aranžma z Lucy. Cekin ASAP prvo sredo v OLP-ju!

Jihihi, spet bo veselo :wink:

Ampak une Krstiće s kubasicami, prasencem i rakijom bomo pa poiskali u Minkenu! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK!

Men se res ne da vsega brat,zato bom konkretno vprašala vse kar me zanima,zato....NE me nadirat,če ste to že kje napisal!

OK...za petek sem nekje zasledila da je tudi odhod, tko da mene in mojo druščino zanima če to velja? Cenna je verjetno ista 5200 SIT?!

In iz kje je odhod ? Če se da ustavt tud na gorenskem, ker moja druščina je iz tistega konca BLED inn okolica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odhod petek 21.2.02. Ce startajo ob 3h iz celja bodo najbrz okoli 4h-4.30 na gorenjskem, nasa druscina gre v kranju gor.

Ampak samo nekej men se zdi da ce ob 3h iz celja je full prepozno, ker kot je ponavadi navada, ker folk ni tocen se se na vsakem postajaliscu caka cca 5-10min. Pomoje boste iz Celja ze kar ob 2.00 mogl odrint...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne vem če sem jaz narobe napisala al ste pa kot otroc v prvem razredu, k jim je treba vsako stvar 10-krat povedat :lol:

Najprej je bil predviden odhod iz Ljubljane ob 4.00 pa smo to prestavili na 3.00. Iz Celja starta bus ob 2.00!

Za morebitne ostale postanke na relaciji od Celja do mejnega prehoda se bomo dogovorili ob plačilu, ko si bova s Pupo zapisali vaše gsm številke, da ne bo potem "štala" in da vas ne bomo po celem Kranju al pa ne vem kje iskali ... ker potem do večera ne bomo v minhnu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjani boste še obveščeni, kdaj bom v tistem koncu, da poberem cekinčke.. Predvidoma v petek 6. feb zvečer ali pa mogoce v nedeljo 9. feb zvecer. Dobili bi se v kakem kaficu v centru, recimo v "Kozlu" :lol: nasproti nove avtobusne ? ... Natancen datum in ura sledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne vem če sem jaz narobe napisala al ste pa kot otroc v prvem razredu, k jim je treba vsako stvar 10-krat povedat  :lol:  

Najprej je bil predviden odhod iz Ljubljane ob 4.00 pa smo to prestavili na 3.00. Iz Celja starta bus ob 2.00!

Za morebitne ostale postanke na relaciji od Celja do mejnega prehoda se bomo dogovorili ob plačilu, ko si bova s Pupo zapisali vaše gsm številke, da ne bo potem "štala" in da vas ne bomo po celem Kranju al pa ne vem kje iskali ... ker potem do večera ne bomo v minhnu  :lol:

hvala zlata si :lol: da si se enkrat napisala, sam da me navs pol skoz klicala ko bos mojo stevilko imela :P 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heja

Kam se gre to, na kakšno razstavo opreme ali nakupovalni izlet? V bistvu bi jaz šel na oboje!

Kako pa je na meji z zadevo? Carina pa to? Ali premečejo celi bus ali se da kaj švercati?

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tja gor gredo na razstavo Van Goghovih in Picassovih slik. Ker bodo že ravno gor, bodo pa tudi malo nakupovali, ker je ravno tedaj redni letni bolšji sejem.

Nazaj grede na avtobusu naredijo spisek, kaj je kdo kupil in koliko je stalo (priložijo račune) in zberejo 15 % od vrednosti na računu za carino. Vodja avtobusa pa nato spisek in denar preda cariniku na meji, da gre zadeva hitreje naprej in da ne obračunavajo vsakemu posebej.

:lol: :wink: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brrrm ti pa res vse veš! :twisted: Ja za MWS pa seveda ne dajo računov kajne! :shock: In potem je najsrečnejši Marijan! :D

Loyo ti pa preberi vsaj še kakšno stran v tej temi pa ti bo marsikaj več znano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa valda da sem sam skužil da gremo slike gledat :roll:

Ni mi pa jasno ce se splaca kaj vecjega kupit, glede na to da se vse prijavi :wink:

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čar razmerja med tvojo robo in carino je ravno v tem, da v naprej ne veš, ali bo carinik izvedel temeljit pregled, ali bo le povprašal, ali imaš kaj za prijaviti ali pa bo le zamahnil z roko in te spustil mimo.

Na sejmu je roba toliko cenejša, da ti tudi carina, oziroma DDV ne more pokvariti dobrega nakupa, ča le tisto, kar si kupil, rabiš in če si dobro izbral.

Večje stvari? Lani sem za mulca nabavil kpl. usnjeno jakno in hlače + škornje + rokavice in na srečo nismo bili deležni carinskega pregleda. Če bi pa bili, bi bilo pa vse skupaj za 20 % dražje, a bi se še vedno splačalo.

Tako, da imej preventivno s seboj 20 % denarja v obliki tolarjev, če boš plačeval državne terjatve. Ker je ponoči lahko tečno iskati okoli bankomate, čekov, pa, kot veš, že zdavnaj ne jemljeno več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla spet jaz!

No Lucy, mi smo se zmenil in se vidimo v sredu zvečer v Trzinu! Baje je bilo tko zmenjeno! Ti mi pa samo potrdi,če velja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čar razmerja med tvojo robo in carino je ravno v tem, da v naprej ne veš, ali bo carinik izvedel temeljit pregled, ali bo le povprašal, ali imaš kaj za prijaviti ali pa bo le zamahnil z roko in te spustil mimo.

A zdaj se temu rece Čar, da ne ves al bo al ne :? Jst temu pravim dejstvo, ker nkol ne ves dokler te ne pregleda :wink: :? :shock: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hazarderjem kar stoji od vzhičenja ali bo, ali ne (carinski pregled namreč). Mi običajni državljani pa običajno cvikamo, ker običajno tudi kaj preveč s seboj nosimo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje.....

:?: Ali je obvezno imet passport :( oz.ali je zadosti osebna izkaznica :D za čez mejo :?:

Za Nemčijo rabiš potni list. Sedaj ti ga naredijo v enem tednu. Ampak pričakuj, da bo gužva en teden pred IMOT-om, ker bo pol Slovenije takrat želelo potni list. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TT dobrodošla na forumu, sej jest tud ne vem kdo je Lucy ampak jo bom ze prepoznal. Pomoje bo oseba, ki bo imela v lasti najvec denarja pri sebi tisti vecer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!