Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

ekola danes placal, lucy je zabelezla, zdej pa samo se upam da me nekje v kranju poberejo...ok sej bom dal za pir ce boste dol iz avtoceste zavil :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberrt a ne greš ti s Kamničani?

Sem videl da si nekaj tam spraševal!

Edino če je tam drug Roberrt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutna situacija - "kuverta" pravi, da smo zaenkrat na bus naložili naslednje potnike:

1.-10. Zvezdica & Co.

11.-12. Robberrt & Co.

13. -15. BMW & Co.

16. -17. Rozi & Co.

18. Suzuki

19. - 22. Lojzi & Co.

23. - 25. TT & Co.

26. - 27. Desmo & Vragica

28. Šoško

29. SymRu

30. Pupa

31. Imperator

32. Dubi

33. - 36. Billy + 3

37. LuCy

ČAKALNA VRSTA:

1. Zarja

2. Anubis

3. - 5. Climber

6. Dream_er :?:

7. Brko

8. - 9. FP & Co. :?:

10. Max :?:

11.

12.

13.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni , da če plačam se lahko peljem al morm jt na konc čakalne vrste??? Učeri se mi pač ni izšlo do OLP-ja !!!!

pozdravvvvvvvvvvvv!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni , da če plačam se lahko peljem al morm jt na konc čakalne vrste??? Učeri se mi pač ni izšlo do OLP-ja !!!!

pozdravvvvvvvvvvvv!!!!!!

No, te bom postavila na št. 17 v čakalni vrsti :lol:

Čakalna vrsta pomeni, da imate tisti, ki boste v sredo na njej napisani, prednost pri uvrstitvi med potnike (=beri plačilu) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roberrt a ne greš ti s Kamničani?

Sem videl da si nekaj tam spraševal!

Edino če je tam drug Roberrt!

Hanzi ja sem spraseval in sem mislil iti z njimi, ampak ker je tam tako, da ce bo dovolj clanov prijavljenih, potem ne-clani ne grejo. JE pa treba ravno tako sedaj prinesti denar pa te vrzejo na seznam pa avtomatsko ko je polno crtajo ne clane, potem pa z nobenim ne bi sel ker bi blo se tukej polno. Tko da sem rajs tukej za sigurno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlaaaa!!

Ja no,pa res gremo na IMOT! Najprej pa moram neki povedat Outsiderju (Iztoku) in Dominiku!V sredo, ko smo šli plačat za IMOT in pol ko sem šla jaz kar brez pozdrava, bi se rada opravičla! Bila sem mal jezna,pa zmatrana,pa še učenje me je čakalo,tko da je potem izpadlo tako kot je! V glavnem IZTOK...sorry za zanč (da ne bo prišlo do pomote,da sta kej vidva kriva)!

No OK...zdej mi je pa odleglo! Pa sej lahko kdaj tud kej napišeš Iztok,da ne boš samo bral člankov! Ma sej vidš, da so te zadnnjič vsi spoznali, jaz sem ti pa izbrala en dober NICK NAME-- OUTSIDER,tko da zdej morš še kej napisat!

Drgač pa komi čakam...21.2!

Lep pozdrav vsem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brko, a greš matur nabaut?

NE !! grem pogledat kaj prodajajo od opreme (mogoče tud kej kupim) - pa na pivoooooooooo !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlele smo trije resni kandidati za IMOT :P . Dnar je v žepu!Sam še za plac nas zanima!Lucy.......Če je še prostor mi pošlji PM, da se zmenimo za KEŠŠŠŠ! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Optocomm, zaenkrat ste v "rezervni vrsti"; verjetno pa si bo kdo iz čakalne vrste (tisti, ki so se prijavili, pa še niso plačali) še premislil ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Lucy pravi KDOR PREJ PRIDE PREJ MELJE!!! A ne Lucy :wink:

U glavnem, mi je prov zanimiv da bom spoznala motosvet-ovce! Zdej sem spoznala samo Lucy pa eno Tadejo pa še enga k je full faca,pa ne vem kako mu je ime!Še mal pa bom ostale spoznala! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Optocomm, zaenkrat ste v "rezervni vrsti"; verjetno pa si bo kdo iz čakalne vrste (tisti, ki so se prijavili, pa še niso plačali) še premislil ..

LuCy.....

Zaenkrat se ti zahvaljujem. 8) Smo dobili eno drugo fixno varijanto in upam da se gor kej vidmo! :P

LP OPTOCOMM 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem popravila seznam (proti vrhu te strani). Tisti z vprašaji ste dobili p.m.-je, tako da bo kmalu znano ali je še kaj prostora. Zaenkrat sta dva sedeža še 100% prost, lahko pa da se še kakšen sprosti, če kakšen od "vprašajčkov" ne gre zraven. Fight for it! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy!!

Kje pa so moji trije prostorčki :?: :?:

Zgleda da v sredo ustno ni zadostovalo, torej rezerviram še za tri!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy!!

Kje pa so moji trije prostorčki :?:  :?:  

Zgleda da v sredo ustno ni zadostovalo, torej rezerviram še za tri!

Sorry Climber!!!! Sem vedela, da mi je nekdo še nekaj rekel, pa se nisem mogla spomnit kdo ...

Imaš rezervirane 3 prostorčke! (Smeško, Kekec III in Fisherman so mi sporočili, da ne morejo z nami )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kdaj pa predvidevate v Lj pridet? Da si organiziram al prespim v Lj al grem nazaj v NM. - Otprilike

No, to se moramo pa še dogovorit. Kako je bilo lani? Kdaj je smiselno odrinit iz minhna? Okrog 20h, 21h zvečer? In smo okrog 2h, 3h nazaj v Lj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes izgleda seznam takole:

zaenkrat na bus naložili naslednje potnike:

1.-10. Zvezdica & Co.

11.-12. Robberrt & Co.

13. -15. BMW & Co.

16. -17. Rozi & Co.

18. Suzuki

19. - 22. Lojzi & Co.

23. - 25. TT & Co.

26. - 27. Desmo & Vragica

28. Šoško

29. SymRu

30. Pupa

31. Imperator

32. Dubi

33. - 36. Billy + 3

37. - 39. eni trije, ki niso z Motosveta

40. Zarja

41. - 42. FP & Co.

43. - 44. Max & LuCy

45.

46.

47.

48.

49.

50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy!!

Kje pa so moji trije prostorčki :?: :?:

Zgleda da v sredo ustno ni zadostovalo, torej rezerviram še za tri!

Sorry Climber!!!! Sem vedela, da mi je nekdo še nekaj rekel, pa se nisem mogla spomnit kdo ...Imaš rezervirane 3 prostorčke!

:wink: :roll:

...Smeško, Kekec III in Fisherman so mi sporočili, da ne morejo z nami

:cry: :cry: :cry: Pa drugo leto :idea: :arrow: :D

Tudi jst si moram se prosto zrihtat za petek :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

A je kdo tuki kej zasledil "tamalo"? Jo neki rabim,pa jo nič nisem videla! Petek pa greeeemmmmoooooo!!!

Jaz bom pa v petek res v elementu......v četrtek glih praznujem 19. roj. dan, pol bom pa na busu verjetn sam spala - če mi bo moja COMPANY to pustila-hehe (sej bojo) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!...Jaz bom pa v petek res v elementu......v četrtek glih praznujem 19. roj. dan, pol bom pa na busu verjetn sam spala - če mi bo moja COMPANY to pustila-hehe (sej bojo) :lol:

Ne, ne, ne nic spat... Bomo kr nadaljeval z praznovanjem :mrgreen: 19let imas smo enkrat v zivljenju :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!