Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Ja Max, če bom zdržala velja-bomo praznovali naprej! Sam res dvomim, ker je res kar si napisal: 19 let imam samo enkrat,tko da bom morala res praznovat! Baje sem zdej v najlepših letih!!

No Max...bomo videla kako bo!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepših za?????? :?: :?: :?: :lilangel: So že tolk daleč da se ne spomnim,vem pa da motorina pr teh letih še nisem mel,tko da :? :wink: :idea: p.s.(sem mel pa lep poni picikl,pa po zadnem sem se pelu z njim ku ata Roberts)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa pravi, da se pri nas ne bo? :lol: :lol: :lol: :wink:

Skratka: na našem busu še 6 mest. ( Anubis!!!! greš zraven ali ne :?: )

Pozdravljena, se opravičujem za mojo neprisotnost v sredo - vis major - ampak zraven sem 100%...sreda ali pa preko katerer banke...samo povej.

AVE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sreda je brez provizije.... (razenpijackazalucyobveznapress)

Banke pa racunajo provizijo :wink: pa se druzbo naus vidu :roll: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MENE PA ZANIMA KDAJ GRESTE IZ LJUBLJANE, KER BI SE JST PA KOLEGA TUD PRKLUCILA.Kje bi ksne informacije dubu. HVALA.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :?: :idea: :arrow:

sej ne vem če sem jaz narobe napisala al ste pa kot otroc v prvem razredu, k jim je treba vsako stvar 10-krat povedat  :lol:  

Najprej je bil predviden odhod iz Ljubljane ob 4.00 pa smo to prestavili na 3.00. Iz Celja starta bus ob 2.00!

Za morebitne ostale postanke na relaciji od Celja do mejnega prehoda se bomo dogovorili ob plačilu, ko si bova s Pupo zapisali vaše gsm številke, da ne bo potem "štala" in da vas ne bomo po celem Kranju al pa ne vem kje iskali ... ker potem do večera ne bomo v minhnu  :lol:

Samo mal je treba prelistat ta topic :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a se bo naredu postanek v kranju al ne?

Najboljs, da kr na AC Kranj-jesenice na odstavnem pasu pocakate, pa vas pokupimo sve zajedno :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Jaz imam pa eno vprašanje in eno prošnjo Lucy!

Moja company me je prosila in tudi jaz te seveda prosim, če lahko rezerviraš 10 sedežev skupaj! Res ne bi bilo fajn, da bi prišli na bus in bi bil vsak na drugem koncu! Mislim, da je najbolje oz. najlažje če rezerviramo zadnjih 10 sedežev! V glavnnem smo večino poparčkani, tko da bi bilo fajn 5 vrst po 2 sedeža! V Glavnem,da smo skupaj!

No druga stvar kar "nas" zanima je pa odhod! Pa ne iz Novega mesta al ne vem s kje bo,ampak z Ljubljane,ker pol smo mi itak zmenjeni v Lescah (mislm da)! Tko da to mislim,da je vse kar me zanima, ostalo pa če jih bo še kaj zaimalo bom sporočila! Pa res te prosim za odgovor Lucy!

HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim imajo avtobusi v vsaki vrsti po štiri sedeže (vmes je prehod), zadnja vrsta pa šest sedežev :? :wink: ...

Kar se tiče rezervacij je ponavadi tako, da kdor prvi pride prvi sedi :wink: :lol: (in ob 03:00 se najbrž ni preveč za sekirat, na katerem sedežu spiš, kajne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti SUZUKI vseved!

Jaz sem lepo prosila,ker smo pac skupina,ki bi rada sedela skupaj! In ni to nic povezano s tem, da bomo spali gor, ker NE BOMO!!!!!

Jaz sigurno ne bom spala,edino če ne bom tok "na glavo" !!!!

Kje si pa še vidu, da se za rojstni dan spi?!?

No Lucy,povej če je mozno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...No Lucy,povej če je mozno!!!

Ti men sam modro kuverto prinesi, pa potegnem svoje veze :wink: :roll: :D :D :D

V PM mi poslji kolk bos dala not $$$ pa sva zmenena 8) 8) 8) :lilangel:

Ves gre bolj za socialni problem.. Je trba mislt na nakup motorja, pa registracija, pa servis, pa bencin, pa potovanja, pa celada, pa obleka, pa skornji, pa... sej zdej razumes a ne :oops: :wink: :D

Pa se vse najboljse za RD :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim imajo avtobusi v vsaki vrsti po štiri sedeže (vmes je prehod), zadnja vrsta pa šest sedežev :? :wink: ...

Kar se tiče rezervacij je ponavadi tako, da kdor prvi pride prvi sedi :wink: :lol: (in ob 03:00 se najbrž ni preveč za sekirat, na katerem sedežu spiš, kajne).

Suzuki! Zadaj je PET sedežev! :twisted:

Tebi zvezdica pa predlagam če greš v LJ gor da pač vsem prisotnim pred prihodom avtobusa poveš da bi mela 1/4 avtobusa za sebe! :twisted: Sicer pa misliom da bodo to tudi tukaj prebrali tako da upam da boš uredila! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest rabm 2 sedeza! da nava pol gor prsla bo pa ze vse zasedeno. Sicer ma pa lucy vrstni red tak kot je napisan in pomoje ce ta velja je cisto posteno. Tako kot smo se prijavljali tako sedimo. ce je par prijavljen je par sedeza rezerviran tisti ki ste pa sami boste pa z nekom ki bo tud sam sedel.??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, kako daleč od centra je IMOT (ali je razdalja hodljiva) in kako daleč iz centra so trgovine. Center=Marienplatz. ...za primer če bi me po obisku sejma še kakšne drugovrstne dobrine zamikale!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost dalec in mislim da prevec, tocno ti ne znam povedati ampak sigurno se ti ne splaca lutati iz enega na drugi konec ker takoj porabis za pot 1 uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve, kako daleč od centra je IMOT (ali je razdalja hodljiva) in kako daleč iz centra so trgovine. Center=Marienplatz. ...za primer če bi me po obisku sejma še kakšne drugovrstne dobrine zamikale!?

V planu je itaq popoldan po sejmu prihod v center, oz. tisti del, kjer so motoristične trgovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti SUZUKI vseved!

...

Hej, easy Zvezdica... saj sem te samo malo hecal - zato so tiste majhne rumene kroglice s pikicami in crticami zraven... Vse bo OK, naj te ne skrbi, LuCy zna.

Pa :new-bday: ti želim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V planu je itaq popoldan po sejmu prihod v center, oz. tisti del, kjer so motoristične trgovine.

A tak plan je letos? Do sedaj smo vedno šli najprej v trgovine in potem (ob 12 uri) na sejem... Hja, pazit bo treba na uro, trgovine (Polo) so odprte samo do 18:30 popoldne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tak plan je letos? Do sedaj smo vedno šli najprej v trgovine in potem (ob 12 uri) na sejem...

Suzuki, si ti kam z glavo udaril od lanskega februarja :?: :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!