Skoči na vsebino

IMOT 2003


pupa

Priporočene objave

Ja, ja Zvezdica, lahko vas tudi v "kufer" zapremo, da se boste stiskali :lol:

Vam bom rezervirala sedeže, brez skrbi!!! Tam blizu nas ravno kanalizacijo razkopavajo pa bom mal tistega rumenega traku ukradla ... :lol: :lol: :lol:

Zenkrat še nekaj prostih mest (5 ali manj), ki jih bomo napolnili - ali pa tudi ne. kdor bi še šel zraven, naj pride v sredo poravnat v OLP-ja (bolj pozno, okrog 23h).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo naslov od štacun Hein G., Louis in Polo?

POLO Shop je na Balanstr. 38, Hein Gericke na Balanstr. 34, ostale so okoli 20m daleč stran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nisem nič jezna!!! :lol:

Imam pa to željo pač da bi sedeli skupaj! Tako kot je nekdo rekel,tako kot ima Lucy napisan po vrsti! Sedeži pa od zadaj naprej....

Aja,pa vsem najlepša hvala za čestitke!!! :)

Pa da ne boste mislili,da sem ena tečna babnca,k skos teži...ampak za rojstni dan imam pa lahko privilegije...a ni tko?

No jaz upam,pol da je to vse urejeno! Pol pa super!!!

Pridnni bodite,pa se vidimo v petek! :D

PAPA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hein Gericke štacuna....hmmm...jaz sem šla z lubijem kupovat stvari v Avstrijo, tam sem tud kupila škornje (full poceni) 20.000 sit-pa res so luškani.

Naslov...hmm...bom jaz vprašala, pa sporočim,če rabiš ta naslov. Tam se res splača nabavt kakšne stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala * ! Imam že zemljevid sprintan, shranjen v elektronski obliki, ... grem danes do našega voznika, da bo imel čas preštudirat kje se bomo vozili, da ne bomo preveč krožili po mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridna, se sedezni red sporoci, da bo tako kot v kinu, ko prides na avtobus da tocno ves kje bos sedel. Hvala in lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Lucy,kako bo šofer v Celju vedel da sem jest taprav kandidat,pa ostali trije z mano?Drgač pa se rade volje odrečem zadnjega dela avtobusa za ostalo družbo in se bom držal bolj spredaj,da ne bo krega :) 8) :idea: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridna, se sedezni red sporoci, da bo tako kot v kinu, ko prides na avtobus da tocno ves kje bos sedel. Hvala in lep pozdrav.

Nobenga sedežnega reda ne bomo priznavali. First come, first serve!

Bo pa možen odkup vrstnega reda (še pomnite tovariši :?: ) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj se bomo pa za sedeže tepl al kaj? :lol: :lol: :lol:

Nič bat, zgleda da sedežev ne bo zmankalo ... se bojim, da bo treba še par tolarčkov primaknit :( (zbirampodkupninozazadnjesedežepress :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ja no Lojzi, mi smo že zmenjeni za sedežni red,tko da!!! :lol:

Lucy,ja jaz upam, da ti bo ratal nabrat še tistih 5 al 6, ki jih potrebujemo! Al pa najbolj da naredimo eno veliko reklamo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

Ja no Lojzi, mi smo že zmenjeni za sedežni red,tko da!!! :lol:

Halo, dejva midva tole on bussines way.Avtobus IMOT2003 d.d. je delniška družba 45 delničarjev z zaenkrat enotnim vložkom 5.200,00 SIT po delničarju, tako, da so tudi glasovi skupščine delničarjev razdeljene na 2.2222% celote. In, ker močno dvomim draga Zvezdica, da ti je uspelo deklarirano zbrati 51% vseh glasov, da upravljaš z omenjeno delniško družbo, oz. preglasuješ ostale delničarje, bomo še naprej živeli v anarhiji. Tudi Lucy mi ni uspela prikazati svojih 51% glasov, torej, tudi ona v imenu vseh 45 delničarjev ne sme in ne more odločati.Taka so pravila igre.

Vseeno vse najboljše za rojstni dan, upam, da se ga bomo spominjali tudi po obisku IMOT-a 2003 (Pijemovsečez4%PRESS) :wink: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so karte za prvo vrsto kaj drazˇje? :shock: :? :P :wink:

Ce prideta prej, se zagrebta se za naju z bilderjem. In obratno, ok? Razen, ce katera zamenja sedez z mano. Bilder ma vsak dan sirsa ramena. :roll: :lol: :roll: :wink:

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilder ma vsak dan sirsa ramena. :roll: :lol: :roll: :wink:

Naj vsaj en dan prej neha tiste zadevščine goltat, da ne bo preveč pihalo na avtobusu :wink: :roll: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte se ze pobrat kje u Minken. Mi ze tolk cajta skomine delate, da bom pri Air Sadamu kupil karto i evo i mene...

Pa se enga zame dol po grlu butnte...

Smrc smrc

Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kdaj pol kje??? sedezni red je ali ni...??? jutri se gre??

Iz Celja 21.02.2003 (petek) ob 2:00 v Ljubljano cca. 3:00 (Tivoli), Kranj, Jesenice, Munich (sejem, trgovine...), nazaj Slo.... 8)

Sedezni red :arrow: kdor prvi pride prvi melje :idea: :arrow: s tem, da je se 5 sedezev prostih... (pripravite nekaj malega dodatnih 500SIT) :wink: :idea: :arrow:

Jutri zjutraj SE GRE :!:

Tako mam jst u spominu :mrgreen:

OK. vec napise in me dopolni vodja puta Lucy :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilder ma vsak dan sirsa ramena. :roll: :lol: :roll: :wink:

Naj vsaj en dan prej neha tiste zadevsˇcˇine goltat, da ne bo prevecˇ pihalo na avtobusu :wink: :roll: :lol:

Pa se to! Jooooooooooooooj!!!!! :roll: :lol!: :shock:

Sej drgac je pa cist fajn, pa ne slini se kadar spi na avtobusu, pa zmeri ma kaksne priboljske v ruzaku, pa ne govori prevec, pa..pa.... pa kaj se, pa kaj se,... aja pa varnga se pocutis zraven...

Bi katera? Zamenjala? Anyone..............??????:? (dam za najvecje pivo v Minkenu)

:wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte se ze pobrat kje u Minken. Mi ze tolk cajta skomine delate, da bom pri Air Sadamu kupil karto i evo i mene...

Pa se enga zame dol po grlu butnte...

Smrc smrc

Dane

Mi gremo pa v Minken, :smilecolros: , mi gremo pa v Minken, :smilecolros:

tralalaaa :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte se ze pobrat kje u Minken. Mi ze tolk cajta skomine delate, da bom pri Air Sadamu kupil karto i evo i mene...

Pa se enga zame dol po grlu butnte...

Smrc smrc

Dane

Mi gremo pa v Minken, :smilecolros: , mi gremo pa v Minken, :smilecolros:

tralalaaa :multi:

bogami gdje su mi sad te kabriolet cipele ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte se ze pobrat kje u Minken. Mi ze tolk cajta skomine delate, da bom pri Air Sadamu kupil karto i evo i mene...

Pa se enga zame dol po grlu butnte...

Smrc smrc

Dane

Mi gremo pa v Minken, :smilecolros: , mi gremo pa v Minken, :smilecolros:

tralalaaa :multi:

šnopc :multi: borovničke :multi: gasilni aparat :multi: .... mi gremo pa v Minken :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šnopc :multi: borovničke :multi: gasilni aparat :multi: .... mi gremo pa v Minken :multi:

pa špeh pa čebulo ne pozabit :multi: :multi: :multi:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!