Skoči na vsebino

To so vasi mozgani na motorju


jokl66

Priporočene objave

in na kak nacin tista tri leta usodo izzivas bolj kot pa ves preostali cas? :smoke:

?

Namig, veliko vec casa bos z druzino, varen avto bo pri hisi, kak enoprostorc al pa terenc, itd.

Vsak zase ve kolk casa je na cesti na sezono in stem kolk sans za napake, ni vazn cigave, nasankamo mi motoristi.

(Ce niso podobne tema ze bile, primerjava avto motor, varnost...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

Namig, veliko vec casa bos z druzino, varen avto bo pri hisi, kak enoprostorc al pa terenc, itd.

Če si tak ziheraš, zakaj si si šel sploh družino delat? Ušlo?

Pa enga fajn debelga kovtra ne pozabit, pa plato v spalnic za vsak slučaj še s kakšnim tramom podpri.

Pa a ti veš, da bo konec leta tudi konec sveta?! Že kaj panike, ali pa boš prej sprostil ročno zavoro?

Jej, jej, jeeeej s takimi wannabe mopedisti ode stari žlahtni žmoht motorizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav imajo, ce pri tebi asfalt zmaguje, bo tvoj kreg do smrti prehitro prisel. Kar nekaj zagrizenih, ki so nasprotovali druzini v tem primeru, je zal pod ruso, murphy, ko ga najmanj rabis.

Si sploh prebral, kaj si napisal? Enkrat sem padel pa še to na zaprtem poligonu, v polni bojni opremi. Edino mezinec sem imel poškodovan. To je pa tudi vse. Ti pa najbrž še nikoli nisi padel, a ne

? Sem vesel za tebe in upam, da tudi ne boš.

Vsak je svoje srece kovac in vsakemu gre svoje.

Jest sm' se vedno mnenja, da vsako nepotrebno izzivanje usode (ce imas otrocicka in partnerico najraje) je nepotrebno, vsaj prva 3 leta, ko te najbolj potrebujeta.

Men je vseeno kaj ostali pravijo, sm pripravljen potrpet, ceprav bo tesko ;)

A potem me pa ne bosta več potrebovala? Buče, buče. Sploh se ti ne mislim nekaj opravičevati. Lahko je z polnim želodcem srat.

Pa da ne bo kake zamere, se boš pridružil na kafeju 1x pa da še kakšno rečemo. I30 ti pa tudi. Vidim, da si aktiven v temi :P.

Popravljeno . Popravil zviki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no, v glavnem...

poanta je, da se z vožno motorja krepijo naši možgani.

ali kaj že?? :ninja:

vprašanje (za vrnitev na pravi tir):

kaj pomaga bolj:

1. športaki in 250+

2. blatarji po gozovih in brezpotjih

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Buče, buče. Sploh se ti ne mislim nekaj opravičevati. Lahko je z polnim želodcem srat.

Pa da ne bo kake zamere, se boš pridružil na kafeju 1x pa da še kakšno rečemo. I30 ti pa tudi. Vidim, da si aktiven v temi :P.

Pa kdo je reku, da ce se ne strinjas zmano, da si me uzalil :) ne rabis se mi opravicevat, dokler se kulturno pogovarjamo.

Zviki, res bi sel raje na per pa tam debatiral kako gledam na vse skupaj, kot da tuki dvigam pritisk nekaterim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cufka. Saj se držimo teme. Naše možgane na motorju lahko obratno sorazmerno? primerjamo z možgani, ko niso na motorju. Lani sem si sposodil motor od kolega in jo ucvrl na Golico (po letu in pol spet v sedlu). Drugič peljal ta motor (prvič 300m) in se mi je še cel teden smejalo. še sreča, da imam uhlje, če ne bi mi glava odpadla :D. Odvisnež, ni druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, tudi če bo probal, ti ne bo prav povedal. Saj konec koncev je bolje da se taki sploh ne usedejo na motor, ne tista tri leta niti nikoli. Ker če jih je strah, to zame pomeni, da nimajo umirjenega in sproščenega odnosa do vožnje, to pa je navarno tudi za druge.

hm, res je, da obstajata "negativen" in "pozitiven" strah. "Negativen" moti voznjo. "Pozitivnemu" jaz pravim "zdrava pamet". :) "Negativnega" pri meni prakticno ni, razen mogoce po kaksni zamrznjeni podlagi, ali pa po mokrem na svoh gumah, ampak tudi ta se kasneje velikokrat izkaze kot "pozitivnega". :)

Je pa pri meni tako. Ko sem na mopedu sam, se peljem kakor mi je po volji, lahko tudi 200+ po regionalkah, ce pogoji dopuscajo, in ce je cesta prazna. Na riziko ne grem (vec). Ko imam v sedlu se svojo drago, me "druzinski faktor" kot krc prime v desno roko, in moped ne gre vec cez 5000 rpm (razen na izrecno zeljo moje drage), voziva se kot po jajcah. In v voznji uzivava, ceprav se voziva tako kot se sam dobesedno ne morem peljati. Ker delam guzvo. Saj ni vazno, na moped gres zato da uzivas. In ko sva skupaj uzivava tako, ko sem sam pac uzivam drugace. :) Se bolj bova uzivala ko bova nabasala kufre in tank torbo ter sla malce v svet.

V petek sem se pogovarjal s kolegovo punco (lastnica Z750), in ko sem omenil da sem si priskrbel kufre, sem prejel ogorcen pogled - "kufre si si nabavu???" - ja, nekateri v tem uzivamo. :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Treba ta članek pokazat moji familiji, tašči, tastu pa še moji partnerci. "Zdaj, ko imaš pa otroka pa ne boš smel imet motorja". "Ko bojo otroci starejši, si ga boš pa lahko kupil". Mrš p**** m******. Si ga bom kupil, ko bom imel dovolj denarja!! Pa če se z vsemi skregam do smrti!!

Jaz sem isto naredil

Prvo dva otroka, pol sem si pa motor kupil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba ta članek pokazat moji familiji, tašči, tastu pa še moji partnerci. "Zdaj, ko imaš pa otroka pa ne boš smel imet motorja". "Ko bojo otroci starejši, si ga boš pa lahko kupil". Mrš p**** m******. Si ga bom kupil, ko bom imel dovolj denarja!! Pa če se z vsemi skregam do smrti!!

Se mi zdi, da imajo prav ...

Hudič je samo ker smo tudi na forumu vsi najpametnejši.

V resnici pa ...

... There can be only one!

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!