Skoči na vsebino

6. odprto prvenstvo motoristov Slovenije v veleslalomu


Furioso

Priporočene objave

Lahko poklices :!: ....samo za opozorilo sn 15 letni pubec..s par letnimi izkusnjami pr Braniku :twisted: :twisted: ..tak da vzami se koga za rezervo ker stejejo se rezultai najboljsih pet :wink: ...ce se ne motim :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se prijavijo še ostali 3. pol bomo pa klical in se prijavljal! :!:

U a pri Braniku si treniral..........ja prou no bomo pa pač zmagal!!! :D :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo se prijavli..pred tekmo :wink: ...da vidimo kdo bo sploh prisel... :!: pa da izberemo...daj samo ti poklici ce se to da :!: ..tako pred tekmo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povzeto iz članka, ker ga nekateri očitno niso opazili.

Potrditev, poimenske prijave in informacije najkasneje do 28.01.2002 na telefon 070/470-824 Iztok DUH

No kot je videti z Motosvetovo ekipo ne bo nič!!!Kot napisano!!!

George dej probi kej zrihtat če maš veze!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebo ekipe Motosvet nič hudega...... Pa pridi in nastopi v posamični konkurenci. Če si hiter imaš 2 pokala v žepu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bil kdo na tekmi....zal sem odstopo.. :? ...tekma je bila ze ob 19.00..komaj sfolgo na start... :evil: ...a ma kdo rezultate??..samo pasulj pa je bil dober :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si bil edini predstavnik Motosveta! :oops:

To se pravi da Motosvet ne bo nobenega pokala imel v svoji vitrini! :cry:

V redu pol mu bom pa jaz enga podaril! Sam ni iz smučanja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni bil ledini. Bili smo: Gregs, Alla, Rocky, Vespaman, Uti, Bladzo z lady, Ike, Lena, Fury, Ghost R1 in jaz (zadnji trije Moto klub AMD TAM). Tistim, ki sem jih pozabil se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, a bo kdo povedal obnovo kako je blo? Doživetja...??????????? Dogodki????????? Zanimivosti????????? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni bil ledini. Bili smo: Gregs, Alla, Rocky, Vespaman, Uti, Bladzo z lady, Ike, Lena, Fury, Ghost R1 in jaz (zadnji trije Moto klub AMD TAM). Tistim, ki sem jih pozabil se opravičujem.

...kolk jih je pa blo na startu :wink: ...kolk vem so tile nasteti bli gledalci razen izjem (gregs).....pa se kdo bi se najso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO, a bo kdo povedal obnovo kako je blo? Doživetja...??????????? Dogodki????????? Zanimivosti????????? :?

Pr meni je zgledalo nekako tako...da je bla tekma predvidena ob 20.00...pridem ob 19.00 tja so prvi ze startali :shock: ...hitro se prjavit...pa na start...se pozenem... :wink: ..tretja vratca sem se ze po bedri pelal...(drugic vzamem drsalke)..tik pred ciljem...pa sn vijo v snegu jurja...pa sn rajs odstopo :twisted: ...potem pa takoj v sotor po pasulj... :wink: ...v druzbi motosvetovcev 8) ...to pa je blo to 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda nč nau s pokalom!!Meglenšček mi smo pa nate računal!!! :shock: :o Jest sem pa seveda zamrazu!! 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša tekma je bila okrog polnoči s poki po smučišču............je glih ratrak fajn progo poteptal, je letelo ko šus...pa padec je tud bil krasen, posledica....malce plava bedra... :?

Smučarsko tekmo smo pa itak zamudili :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je glih ratrak fajn progo poteptal, je letelo ko šus...pa padec je tud bil krasen, posledica....malce plava bedra... :?

Brez dokaznega materiala ne vrjamemo nc... Hocemo fotke, ja 8) :twisted: :roll: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano je bilo malce več članov Moto kluba AMD TAM :lol: . Najboljši del je bil pogovor ob kuhanem vinčku s člani AMD TAM-a 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano je bilo malce več članov Moto kluba AMD TAM  :lol: .  Najboljši del je bil pogovor ob kuhanem vinčku s člani AMD TAM-a 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: kaj motosvetovci pa zate nismo več dobri?????????????????????? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je glih ratrak fajn progo poteptal, je letelo ko šus...pa padec je tud bil krasen, posledica....malce plava bedra... :?

Brez dokaznega materiala ne vrjamemo nc... Hocemo fotke, ja 8) :twisted: :roll: :wink: :D

Še sreča, da me nihče ni poslikal :roll: ....fotke pa bo vespaman kmalu gor poknil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je glih ratrak fajn progo poteptal, je letelo ko šus...pa padec je tud bil krasen, posledica....malce plava bedra... :?

Brez dokaznega materiala ne vrjamemo nc... Hocemo fotke, ja 8) :twisted: :roll: :wink: :D

Še sreča, da me nihče ni poslikal :roll: ....fotke pa bo vespaman kmalu gor poknil :D

A tako, torej cakamo na vespamanove umetnije in vase vragolije po snegu :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....je glih ratrak fajn progo poteptal, je letelo ko šus...pa padec je tud bil krasen, posledica....malce plava bedra... :?

Brez dokaznega materiala ne vrjamemo nc... Hocemo fotke, ja 8) :twisted: :roll: :wink: :D

Sem vidla na svoje lastne oči!!! Bil padec in pol......v tadrugo jo je pa Blaž prej vprašal, če bo spet dol padla... :lol: , pa rajš ni ponovila padca...

Pa še kaka priča bi se našla, če meni in Uti ne verjameš...... 8)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor mi je znano je bilo malce več članov Moto kluba AMD TAM  :lol: .  Najboljši del je bil pogovor ob kuhanem vinčku s člani AMD TAM-a 8)

:shock: :shock: :shock: :shock: kaj motosvetovci pa zate nismo več dobri?????????????????????? :? :?

Sem že Gregsu rekel, da se pod pohorjem mogoče zadnjič srečamo live :shock: no ja čisto slučajno nisem srečal nobenega iz motosveta :lol: . Trenutno zapuščam motosvet sceno zaradi drugih dveh zadev ena od teh je BMW scena za drugo sem pa ti itak povedal in je povezana z motorjem oziroma denarjem :cry:

Upam, da drugo leto nabavim motor, do tedaj bom še vedno član AMD TAM kluba 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, da ne bo fotk plesanja Gregsa na mizah?! :? :? :? :D

Drugace pa: Uti je fletno padla.. ja ja ja... blo dobr za vidt... :D :D :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!