Skoči na vsebino

Prvomajska Sardinija


BigGirl

Priporočene objave

:blush:Hej

Sem se odločila, da grem čez prvomajske kar na Sardinijo. Ustavilo se je že pa pri tem, da imam naenkrat preveč informacij. Od tega naprej, da je potrebno rezervirat trajekt, pa da ni ... pa kaj se splača in kaj ne ...

V glavnem. Ceste so lepe. Vreme bo tud ;) Kaj več pa bi rada izvedela od vas (mislim, da vas je že kar nekaj bilo)

Lp, Ninja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:Hej

Sem se odločila, da grem čez prvomajske kar na Sardinijo. Ustavilo se je že pa pri tem, da imam naenkrat preveč informacij. Od tega naprej, da je potrebno rezervirat trajekt, pa da ni ... pa kaj se splača in kaj ne ...

V glavnem. Ceste so lepe. Vreme bo tud ;) Kaj več pa bi rada izvedela od vas (mislim, da vas je že kar nekaj bilo)

Lp, Ninja

Jutro,

ne pretiravat z rezervacijami, ker je še 2 meseca do takrat. Kaj pa veš, če bo lepo vreem tiste dni glih kje drugje, ti boš mogla pa v dež med kozje dreke ;)

No, hecam se...Sardinija je super in za prvomajske se da čist normalno kopat.

Glede kart pa takole - malo posrfaj po Korzika Lines in Moby lines. Če se ne motim, ta dva vozita na Sardinijo. Na netu poglej, ob katerih dneh so cene nižje; npr. tja v petek zvečer in nazaj v nedeljo zvečer zna biti drago.

Splača se ti vzeti trajekt, ki vozi preko noči. Navadno je za odtenek dražji, ampak prišparaš pa eno nočitev.

Lp, Matjaž

PS. Za tole http://www.felix.si/knjigarna/knjiga/1001028/Sardinia__Sardinija___Eyewitness/Eyewitness_Travel_Guide se mi pa javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceste so ŠPICA dolej :grim trajekt pa rezerviraj in plačaj čim prej boŠ priŠla veliko cenejŠe skozi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor čimprej kupi karte za trajekt. Tako boš ogromno prišparala! Takoj začni spremljat cene in ko vidiš džekpot,takoj naroči! Po možnosti potuj med tednom,ker vikendi so dražji! :grim Sardinija ima najlepše ceste na zemlji :kva2: Srečno vožnjo ti želim,pa uživaj še za mene :grim Mi smo potovali z ----http://www.corsica-ferries.co.uk/ je bilo najceneje :OK:http://www.corsica-ferries.co.uk/

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor sem gledal odhaja trajekt iz Cittavechi on 10.45 , tja pride okoli 6h in je cenejši. tisti pa ki

omajo odhod okoli dveh pa plujejo samo 4h in so bistveno dražji.Isto je za nazaj, le se malo dražje, ker

vraćat se pać moraš, nimaš izbire.Zanima pa me, ali ste spali po kampih in kako je z cenami tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 2x na Sardiniji v juliju in septembra. Nikoli vnaprej rezerviral trajekta in ga tudi ne bi sedaj, vozijo pa zlo pogosto. Je pa res najboljša varijanta da se vkrcaš okoli 20:00 ure in si zjutraj na otoku, pol pa za nosom :)

P.S.Za motor je bilo vedno dovolj prostora pa tudi cene so ugodne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je treba za vsak drek odpirat novo temo? Tem o Sardiniji je malo morje.

Če nisi opazil, je to noja prva tema ki sem jo odprla. Pa ne da ne bi bila sposobna najti oz. pogledat še kje drugje, ampak mi očitno vseeno primanjkuje informacij in sem jih želela slišati od vas. Motoristi baje držimo skup :P

Sicer pa hvala vsem za odgovore in linke.

Do maja imam še kar nekaj časa, tako, da bom že še kaj naštudirala. Predvsem kaj si je vredno ogledati ipd. Pa čeprav grem zaradi (baje) hudih cest :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej in ker nas oziroma vsak mene zanima, kaj boš naštudirala, pa javi, ker imam jaz tudi namen na Sardinijo enkrat v bližnji prihodnosti.Lahko kar na to temo.Ne bo me motilo.A prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush:Hej

Sem se odločila, da grem čez prvomajske kar na Sardinijo. Ustavilo se je že pa pri tem, da imam naenkrat preveč informacij. Od tega naprej, da je potrebno rezervirat trajekt, pa da ni ... pa kaj se splača in kaj ne ...

V glavnem. Ceste so lepe. Vreme bo tud ;) Kaj več pa bi rada izvedela od vas (mislim, da vas je že kar nekaj bilo)

Lp, Ninja

http://www.motosvet.com/oktobrska-sardinija-2004.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!