Skoči na vsebino

Desno pravilo na parkiriščih


nsignific

Priporočene objave

Čudno se mi zdi, da to ne bi bilo pokrito s kakšnim zakonom. Mogoče kaj v zvezi z max dovoljeno hitrostjo na obeh prikljujočih pasovih? Eden je 60, drugi pa nevem ali ohranja omejitev iz obvoznice, ali ima standardno tablo 40 - v obeh primerih je razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOO!!

Full mi je všeč, ko imam prav in vem, da imam prav in se dejansko izkaže, da imam prav!!!!

Men je pa všeč,da imav enkrat oba prov.Isarajlija še enkrat poglej skico Rdeč gre s parkirnega mesta zeleni pa pelje po svojem voznem pasu vozišče je razdeljeno z belo prekinjeni črto se pravi,da je zeleni na cesti in ne na parkirišču.Rudeči se vklučuje v promet in ne zeleni.

Kobo zeleni pripeljal do naslednega križišča pa je to čist druga situacija (teoretično)Križiišč enakovrednih cest ne vem ,če sploh še kakšen obstaja?Vse je označen s kupom prometnih znakov tako,da se morš skorj ustavt,da vse vidš in dojameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je "cesta", na kateri je zeleni, del parkirišča (zasebna lastnina, se nahaja za znakom [P], itd., potem prekinjena črta nič ne pomeni oz. ni dokaz, da ima prednost. Lahko je tudi ne bi bilo, če si je lažje predstavljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je "cesta", na kateri je zeleni, del parkirišča (zasebna lastnina, se nahaja za znakom [P], itd., potem prekinjena črta nič ne pomeni oz. ni dokaz, da ima prednost. Lahko je tudi ne bi bilo, če si je lažje predstavljati.

Maš prov Ampak tuki je (ČE) Jez govorim o situaciji,ki je narisana ne vidim znaka (P) Če čebula ne bi imela če bi bila samo bula .

Mal za hec.

Če boš kdaj prletu v Kranj me kontaktiraj Pa si ogledava situacijo kot je na skici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov Ampak tuki je (ČE) Jez govorim o situaciji,ki je narisana ne vidim znaka (P) Če čebula ne bi imela če bi bila samo bula .

Mal za hec.

Če boš kdaj prletu v Kranj me kontaktiraj Pa si ogledava situacijo kot je na skici.

Kdo je zdaj spredaj ROZA KLUB, rdeči pa odzadaj?? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirišče: rdeči in zeleni se vozita po parkirišču. pot med parkplaci je še zmeraj parkplac. ali? torej, rdeči ima prednost.

obvoznica: noben nima prednosti. noben nobenega ne sme izsilit, zeleni pa se mora nekako spravit na vozni pas. razen, če bo prehiteval seveda.

če oba menjata pas in pokneta na sredini je odgovornost po moje 50-50. oba sta menjala pas in se nista prepričala, da to lahko varno opravita (to je res, če bi se bočno zaletela). de nekdo cukne na drugo špuro, oni pa njemu v rit so že druge zgodbe. pol verjetno gre za odvzem prednosti, neglede na to s katerega pasu na kateri pas.

Imaš prov le zadnje ne bo držal.Če se zaletiš v rit si zmeraj kriv razen ,če dokažeš, da seje voznik brez razloga ustavu. Lahko reče ,da je vidu psa,ki je hotu prečkat cesto pa mu dokaži,da ni res!

Kdo je zdaj spredaj ROZA KLUB, rdeči pa odzadaj?? :ninja:

Če ti tako paše je tud OK.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prov le zadnje ne bo držal.Če se zaletiš v rit si zmeraj kriv razen ,če dokažeš, da seje voznik brez razloga ustavu. Lahko reče ,da je vidu psa,ki je hotu prečkat cesto pa mu dokaži,da ni res!

Nope, vedno si kriv, če se mu zaletiš v rit, ker nisi držal varnostno razdaljo ;-)

Moraš pač predvidevat tudi nepredvidljivo.

Tisti spredaj pa je kaznovan zaradi neupravičenega zaviranja oziroma ustavljanja, hehe.

2X zmaga državni proračun...

Drugač pa je kamera na armaturi super zadeva tkole za kaj dokazat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš prov Ampak tuki je (ČE) Jez govorim o situaciji,ki je narisana ne vidim znaka (P) Če čebula ne bi imela če bi bila samo bula .

Mal za hec.

Če boš kdaj prletu v Kranj me kontaktiraj Pa si ogledava situacijo kot je na skici.

Saj imaš tudi ti prav, pač poskušam vseeno gledati še iz malo drugih zornih kotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa je kamera na armaturi super zadeva tkole za kaj dokazat.

Zadnje čase velik snemam... Potem pa pregledujem posneto in se mi porajajo takšna vprašanja :) It's a learning experience.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://shrani.si/f/k/3n/4pPIUH2y/prednost.png

Danes šel mimo in bil pozoren na kakršnekoli oznake; oba odseka se pričenta PO in končata PRED znakom za avtocesto. Iz sledečega sklepam da sta enakovredna v vsem, razen v tem da je odsek RDEČEGA omejen s 60km/h (tabla).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!