Skoči na vsebino

Nakup motorja


eruj11

Priporočene objave

Zdravo!

Sem nov na tej strani in mislim da mi boste pomagali pri izbiri motorja, zato se vam ze zdej zahvajujem.

Kupujem motor saj sem naredil jeseni izpit in se zdaj bliza sezona za voznjo.

Kupujem v rangu do 4000€ max 4500€ ce se res splaca in sicer naked motorje.

Zelo mi je vsec Kawasaki ER-6n (model 2009) venar sem slisal da je drugokategorni motor in da ni to to.

Ampak se v tem cenovnem rangu dobi dokaj novega, gledal sem tudi Kawasaki z750 vendar so cene visje od 4500€ razen nekaterih izjem.

Zanima me ce ima kdo kaksen nasvet za kaksno boljso izbiro da ne bom imel veliko tezav in problemov, in bom z njim dobil najvec izkusen za prihodnost.

Hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Sem nov na tej strani in mislim da mi boste pomagali pri izbiri motorja, zato se vam ze zdej zahvajujem.

Kupujem motor saj sem naredil jeseni izpit in se zdaj bliza sezona za voznjo.

Kupujem v rangu do 4000€ max 4500€ ce se res splaca in sicer naked motorje.

Zelo mi je vsec Kawasaki ER-6n (model 2009) venar sem slisal da je drugokategorni motor in da ni to to.

Ampak se v tem cenovnem rangu dobi dokaj novega, gledal sem tudi Kawasaki z750 vendar so cene visje od 4500€ razen nekaterih izjem.

Zanima me ce ima kdo kaksen nasvet za kaksno boljso izbiro da ne bom imel veliko tezav in problemov, in bom z njim dobil najvec izkusen za prihodnost.

Hvala

LP

evo pomoč....

1. preberi navodila od foruma.

2. ne odpiraj novih tem, ker to kar ti sprašuješ že vse obstaja.

3. poglej temo iskanje motorja, kaj kako za koliko in podobno....

4. uživaj v branju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pomoč....

1. preberi navodila od foruma.

2. ne odpiraj novih tem, ker to kar ti sprašuješ že vse obstaja.

3. poglej temo iskanje motorja, kaj kako za koliko in podobno....

4. uživaj v branju

evo pomoč....

1. preberi navodila od foruma.

2. ne odpiraj novih tem, ker to kar ti sprašuješ že vse obstaja.

3. poglej temo iskanje motorja, kaj kako za koliko in podobno....

4. uživaj v branju

5. tisti ki ti je rekel da je ER6 drugokategorni motor ga več kot očitno ni nikoli vozil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel er6-n in sploh ni slab drugače pa malo poglej za hondami hornet tudi dober motor (jaz prodajam mojo 2009 letnik če te zanima :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

er6n je odličen oz. če ti je premajhen - Versys je isti engine samo večji okvir.

Sicer pa, er6-f se imenuje Ninja 650R v aziji, tako da je er6-n u bistvu naked ninja ker je tut kind of cool :P

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabi na XJ6 od yamahe...letnik 2009 se že dobi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam hondo hornet saj se pelje dosti lepše kot er6-n in pa motor je dosti bolj umirjen

er6 pa kaj, skače ko tele ali kaj?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti predlagam hondo hornet saj se pelje dosti lepše kot er6-n in pa motor je dosti bolj umirjen

Katero horneto imaš v mislih? Tisto staro dobro na vplinjače al tista napol narejena zaganjajoča se jajca, ki ne znajo prostega teka držat glede na ogretost motorja? :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katero horneto imaš v mislih? Tisto staro dobro na vplinjače al tista napol narejena zaganjajoča se jajca, ki ne znajo prostega teka držat glede na ogretost motorja? :SS

a so ble tud na karburatorje :eek: una prva s 16ko spredi je na karburator al kaj?

Če se kupuje cca 10 let staro, je morde koristno vedet, da so ble Hornete do vključno 2001 delane na Japonskem, od vključno 2002 dalje pa v Italiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so ble tud na karburatorje :eek: una prva s 16ko spredi je na karburator al kaj?

Če se kupuje cca 10 let staro, je morde koristno vedet, da so ble Hornete do vključno 2001 delane na Japonskem, od vključno 2002 dalje pa v Italiji.

zvedu še neki novega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!