Skoči na vsebino

8. Slovenski dan na Grobniku


Cufa

Priporočene objave

Glede na imena na listi rezultatov kar ene par :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo ve povedat kakšen bombnik je to peljal mimo na 0:44, 1:26 in 2:32? :OK:

Mislm da KTM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....če boš ti v štartnih vrstah ziher :P:D

Opa Crusty jaz bi tudi vozo hihihihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa Crusty jaz bi tudi vozo hihihihi

hahahaha Iztok sej si vozu pa nagledal sem se te tud :jezen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka,za prvič na Slo dnevu sem zelo zadovoljen...imeli smo lepo in korektno bitko za 4 mesto(razred 1000)...no na koncu zadovoljen z 6 mestom...pa prvič po 10 mesecih na motorju...skratka SUPER!!!!

Čestitke Crusty-u in Ghost_R1 !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka,za prvič na Slo dnevu sem zelo zadovoljen...imeli smo lepo in korektno bitko za 4 mesto(razred 1000)...no na koncu zadovoljen z 6 mestom...pa prvič po 10 mesecih na motorju...skratka SUPER!!!!

Čestitke Crusty-u in Ghost_R1 !

uf madonca dobr si šel kr naenkrat od zadaj prletu v zagrebškem sm te že vidu v pesku :P:D .........kakor vedno čakam da bo konc mi je tokrat zmanjkal krogov ravn še napadu Duha pa je že un z ciljno zastavo mahal........mal prepozn sm se zbudu očitno :D borbe so ble pa dobre! Tudi "superiorna (€€€€) honda ala superbike" z narisanem ognjem je bla zlahka premagljiva..........kako že rečejo v najhitrejši regiji (štajerski) "konjev je dost sam gasa je treba dat".........jest pa dodam "jebeš moped, dec je važn" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa dirka,za prvič na Slo dnevu sem zelo zadovoljen...imeli smo lepo in korektno bitko za 4 mesto(razred 1000)...no na koncu zadovoljen z 6 mestom...pa prvič po 10 mesecih na motorju...skratka SUPER!!!!

Čestitke Crusty-u in Ghost_R1 !

se stinjam lepa borba tudi tebi čestitke!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf madonca dobr si šel kr naenkrat od zadaj prletu v zagrebškem sm te že vidu v pesku :P:D .........kakor vedno čakam da bo konc mi je tokrat zmanjkal krogov ravn še napadu Duha pa je že un z ciljno zastavo mahal........mal prepozn sm se zbudu očitno :D borbe so ble pa dobre! Tudi "superiorna (€€€€) honda ala superbike" z narisanem ognjem je bla zlahka premagljiva..........kako že rečejo v najhitrejši regiji (štajerski) "konjev je dost sam gasa je treba dat".........jest pa dodam "jebeš moped, dec je važn" :P

svaka čast zelo lepo napisano!!!! ja nič pa 26.6 spet ne se že veselim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično organizacija tekma in konkurenca vse čestitke Crusty-u , Ghost_R1 in bostrom-u155

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično organizacija tekma in konkurenca vse čestitke Crusty-u , Ghost_R1 in bostrom-u155

Žiga kaj naj pol vsi mi rečemo tebi...........le kapo dol!! "prišel, videl, zmagal" in to 2x :hooray: nooorooo se pelješ res, moped čista serija, brez šalt avtomata še z polno "odvečne krame" na najem.........pa kar 1.32.1....a je kaj za dodat?! :worship:

Drugače pa vse čestitke organizatorjem, vse je teklo profesionalno, vse točno na uro in cel dan brez kakšnega hujšega padca kar je več kot pohvalno :yes:.....vsi v pričakovanju SLO. DNEVA 2013!

Žal pa se vidi da tudi dirkačev "zmanjkuje" (beri zmanjkuje €€) vsako leto opažam, da jih je manj na transponderjih, škoda..........odraz situacije v kateri smo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Planaj...res zgleda noro,ko priletiš mimo... slovenski Sykes :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za čestitke in upam da bo šlo na boljše da se enkrat pomerimo tudi s tistimi ki pavzirajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist neroden trenutek, ko sta ugotovili, da sta že zdavnaj šli mimo boksov in da morata nazaj proti vhodu.

post-12474-0-86172700-1336831640_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!