Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev MIRNA PEČ 2012


mixxx

Priporočene objave

Dežja ne bo, bo pa hladno. Z malo sreče bomo dobili tudi nekaj sonca, tako da kar pogumno vsi - dobro oblečeni - pridite v Mirno Peč! :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa še gruntam al nj bom v pondelk doma pa se žegnam al nj zviznem čim dlje od gužve :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje ne bo dežja tako da se vidimo, tisti ki mate pa tok proti cerkvi: sej vm ni treba pridt, denarja te pa tud noben ne sil da ga daš

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli še nisem bil v Mirni peči ali pa štifti zaradi cerkve, vedno zaradi kolegov, ker ist dan ko se bom začel vozit okoli zaradi cerkve, najdete moj motor med oglasi :devil: , ne vsako stvar takoj spolitizirat, kr mam politike tudi cerkvene že poln kurac, da se tud seksat več ne upam, da ne bi še kakšnega politika naredu.

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tudi pri Packensteinih prejšnjo nedeljo je bilo največ 10 do 12 C - tam po 13. uri, zjutraj in dopoldne, ko smo se pripravljali, pa pošteno mraz (okoli 3 C)... PA glede na to, da nikakor ne moremo konkurirati Mirni Peči, se je vseeno zbralo lepo število obiskovalcev... Tako da, važno je samo da bo suho - in to zaenkrat dobro kaže... in narod pride! Gotovo! ...tu se vendar sploh ne gre za žegen, pač pa za tradicijo in če je vreme, se tam pač preprosto MORA BIT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam.

Vse je bilo super, veliko motorjev kljub nizkim temperaturam.

Pogrešal samo kakšen wc več.

Se vidimo naslednje leto

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk toplo kot danes že dolgo ni bilo ... fantje sam malo bolj se je treba oblečt ... nazaj grede sem moral na kavi sesti v senco ... dol grede so pa gume držale asfalt pa ne :D ... kljub vsemu lepa furca in druženje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 9.00 sem še na balkonu čekirala mraz in se spraševala al naj grem al ne, no po hitrostnem snemanju groma s štenderja in brisanju prahu z njega sem bla 9.10 že parknena na kraju zločina....vsa čast tistim, ki so prišli od dlje, men je vse zamrznilo kljub slabemu kilometru vožnje :surrender: ..... par znanih srečala, bivši kameradi me tud še poznajo :whistle: , pa ene par novih spoznala......zaključl smo pa kt se spodob, s cukrom :evilgrin: (tisti k so zahinavl so si pa sami krivi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še iz moje strani, blo kr fajn, zjutraj mal hladno, za nazaj se je pa že ogrel. Pa Še mal posnel tko da tukaj nekaj utrinkou vožnje:

Se mogoče kdo prepozna če je biu posnet pa da je iz foruma?

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist fajn je blo, placa za "lulat" dovolj :smoke: , tako da tisti ki ste u vrsti stal ste si sami krivi.

Preden sem se odpeljal, srečal Thumperja, še prej rokoval z NejcGs :grim , potem pa na super golaž k sodelavcu :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav niti ni blo tako mrzlo kot sem mislil. Prste na rokah imam še vse pa celo delujejo še zmeraj, Edino mobi mi je od mraza med potjo crknil, ker sem ga genialno pospravil v zunanji žep jakne. Ampak je potem na toplem prišel k sebi.

Ja, če danes ne bi šel, bi se kar nekaj časa še grizel. Čist tako, iz principa...

Pe veliko srečnih km vsem skupaj, sedaj ko smo požegnani....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še iz moje strani, blo kr fajn, zjutraj mal hladno, za nazaj se je pa že ogrel. Pa Še mal posnel tko da tukaj nekaj utrinkou vožnje:

Se mogoče kdo prepozna če je biu posnet pa da je iz foruma?

LP Marko

Marko imam občutek, da si mal cesto sfalil saj je mimo ciganov vsaj 1/2 bližje kot čez Karteljevo ! ! ! :hmm:

Ps:pa Še Cigani so nas tako lepo pozdrvljali ! :grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem se zgubil - zalutal :wacko:

Sm slišal da je en po Prekmurju iskal Mirno Peč...... :lol1:

Prokleta pijača... :P

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem se zgubil - zalutal :wacko:

Če bi mal gledal, ko se v klanec mimo hiše pelješ, kjer se na dvorišču blešči od zlatih felten in ti ena maha bi blo čist boljš :grim (cifre pa nisem mela in tud ostali ne, da bi te nazaj poklical).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!