Skoči na vsebino

Blagoslov motorjev MIRNA PEČ 2012


mixxx

Priporočene objave

...

Pogrešal samo kakšen wc več.

Uzad za cerkvijo je blo zmer dost fasade za puscat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še jst neki prispeval :)ž

U lj, lj jz sm pa tud v kader padla B) .....sm vsi ste se neki začel umikat, k sm parkirala hahaha, al ne grizem veš :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrcina na kateri si sedela, smo mislni da grize :OK:

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U lj, lj jz sm pa tud v kader padla B) .....sm vsi ste se neki začel umikat, k sm parkirala hahaha, al ne grizem veš :grrr

hehe,res je smesno izgledal in tvoj pogled ces kaj sem spet narobe parkirala :)

Lusnega makaronarja vozis :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo za pogledat,tud kak zanimiv stroj(motor) je blo za videt.Ker pa nisem navdušenec drenja smo se hitro postrgali in odhiteli v Kočevske gozdove.....

DSC02011.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem se zgubil - zalutal :wacko:

... neki sta ti Živnorc pa še en kmet po GPS šarla....

... pa sej ti ni za zamerit pol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo - SUPER! Sem pa res "presenečen" nad nekaterimi komentarji pod člankom na Siolu glede blagoslova motorjev v Mirni peči: http://www.siol.net/novice/slovenija/2012/04/na_srecanju_v_mirni_peci_najmanj_pet_tisoc_motoristov.aspx

očitno je v naši mali državici veliko ljudi, ki jim žal ni pomoči (burberry, Georges, primorec2 , pa še kakšnega bi lahko našli)!!! Nekateri "slovenceljni" bi se morali pošteno zamisliti nad svojimi komentarji - tako lepa prireditev, tud vreme, a vedno se najde nekdo, ki hoče pokvariti celotni vtis prireditve! Gre mi na bruhanje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za komentarje v stilu tistega, kar nekateri pametujejo pod člankom na Siolu, mi dobesedno "dol visi".

Kdor ni motorist, tega itak ne more razumet. Žal je dejstvo, da je kar precej "nemotoristov", za katere so motoristi ...(da ne citiram prej omenjenih komentarjev, ker se mi zdi bolano)....

Predvsem pa jih zelo veliko (preveč!) avtomatično enači motor z divjanjem po cesti "kolikor pač gre". Ali pa, če imaš motor in nisi več "nekaj-in-dvajset" potem pač loviš izgubljeno mladost oziroma si v ne-vem-kateri-že puberteti, itd itd.

Sem imel pred kratkim en tak primer, ko sem človeku komaj dopovedal, da ni v tem štos, ker potem, če drugega ne, sem v puberteti že zelo dolgo. Pa nisem prepričan, če mi je čisto verjel. Pa mi tudi to "dol visi". Eni pač zbirajo znamke, eni uživajo v tem, da na trati pred svojo hišo s pinceto ruvajo ven plevelčke, eni pa...uživamo v vožnji z motorjem. In to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo - SUPER! Sem pa res "presenečen" nad nekaterimi komentarji pod člankom na Siolu glede blagoslova motorjev v Mirni peči: http://www.siol.net/novice/slovenija/2012/04/na_srecanju_v_mirni_peci_najmanj_pet_tisoc_motoristov.aspx očitno je v naši mali državici veliko ljudi, ki jim žal ni pomoči (burberry, Georges, primorec2 , pa še kakšnega bi lahko našli)!!! Nekateri "slovenceljni" bi se morali pošteno zamisliti nad svojimi komentarji - tako lepa prireditev, tud vreme, a vedno se najde nekdo, ki hoče pokvariti celotni vtis prireditve! Gre mi na bruhanje!!!

impotentni nastopači, ki preko tipkovnice pljuvajo naokoli, konkretnega pristopa z odkritim obrazom v javnosti pa si ne upajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za komentarje v stilu tistega, kar nekateri pametujejo pod člankom na Siolu, mi dobesedno "dol visi".

Kdor ni motorist, tega itak ne more razumet. Žal je dejstvo, da je kar precej "nemotoristov", za katere so motoristi ...(da ne citiram prej omenjenih komentarjev, ker se mi zdi bolano)....

Predvsem pa jih zelo veliko (preveč!) avtomatično enači motor z divjanjem po cesti "kolikor pač gre". Ali pa, če imaš motor in nisi več "nekaj-in-dvajset" potem pač loviš izgubljeno mladost oziroma si v ne-vem-kateri-že puberteti, itd itd.

Sem imel pred kratkim en tak primer, ko sem človeku komaj dopovedal, da ni v tem štos, ker potem, če drugega ne, sem v puberteti že zelo dolgo. Pa nisem prepričan, če mi je čisto verjel. Pa mi tudi to "dol visi". Eni pač zbirajo znamke, eni uživajo v tem, da na trati pred svojo hišo s pinceto ruvajo ven plevelčke, eni pa...uživamo v vožnji z motorjem. In to je to.

Se popolnoma strinjam s teboj v vsem - a eni komentatorji so zares BOLANI - ni jim pomoči!!!! :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U lj, lj jz sm pa tud v kader padla B) .....sm vsi ste se neki začel umikat, k sm parkirala hahaha, al ne grizem veš :grrr

tvoja zverina ns je preplašla :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še iz moje strani, blo kr fajn, zjutraj mal hladno, za nazaj se je pa že ogrel. Pa Še mal posnel tko da tukaj nekaj utrinkou vožnje:

Se mogoče kdo prepozna če je biu posnet pa da je iz foruma?

LP Marko

Fino narejeno-mene ni blo, sem mel službo :(

ps. kera je pa to muzika-je res dobra

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino narejeno-mene ni blo, sem mel službo :(

ps. kera je pa to muzika-je res dobra

lp

piše spodaj v opisu posnetka, drugače je pa to 009 Sound System _With A Spirit_ OFFICIAL HD :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..prav super je blo...sam termometer sem en dvakrat trču z roko, ker mi kazov 2 °C ko sem še na pot ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!