Skoči na vsebino

Bike expo show-Padova 2003


black007

Priporočene objave

18.01.2003 organiziramo ogled BIKE EXPO SHOW-a v Padovi in imamo še nekaj prostih mest v avtobusu. Cena avtobusnega prevoza je 4000 Če kerga kej zanima me lohk tud pokliče na gsm 041 538 067.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne poznam sejma me zanima če bodo predstavljeni vsi (oz. najpomembnejši) proizvajalci, ali gre za kak manjši sejem?

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18.01.2003 organiziramo ogled BIKE EXPO SHOW-a v Padovi in imamo še nekaj prostih mest v avtobusu. Cena avtobusnega prevoza je 4000 Če kerga kej zanima me lohk tud pokliče na gsm 041 538 067.

Kje pa štartate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no kdo je bil tam?kšni komentarji mogoče...

jst sm bil pa je blo mogoč mal premalo motorjev in preveč 'robe'.dobr je blo k so ble SM pa cross dirke,mal vmes za pogledat.pa avti tud niso bli kr tko:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem se tud odpravla tja. Tud sama sm dobila filing, da je blo vec robe kot motorjev. Drgac mi je blo fajn, en izletek. Edino skoda je blo, da nimam nic pojma o italijanšičini, k sm glih uletela pred en oder in je neki tip bluzi, mnozica pa je vpila, jst valjda pa z njimi, sm se vedno ne vem zaradi cesa. Zdi se mi pa da je blo to, katere zenska na odru je boljsa.

batzajla : k se si ti mogoce pogovarjal s kom iz NM. K sama sem se z dvema iz Kranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se je zdel en velik bovšji sejem.

No saj maš kaj za videt, vendar extra splača pa se verjetno ne.

Mislim, da je lani bilo več stvari-predelav in originala za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batzajla : k se si ti mogoce pogovarjal s kom iz NM. K sama sem se z dvema iz Kranja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda da je bla na sejmu organizirana supermoto dirka in da je ena nežnejskega spola ful hudo vozila pa da jim je komad pite delala. :x Menda da je še celo eno dirko zmagala. Kot sem tudi slišal je tudi v Padavi vozu nam znani sm voznik Medicca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!