Skoči na vsebino

Motor mi je padel...


Fadil

Priporočene objave

Odšraufaj plastike na levi in desni strani. Preglej, če vidiš kje kaj ukrivljeno. Testiraj s kakšno ravno palico - profilom (popolnoma ravnim) tako, da položiš ob profil grušta in poglej, če kje odstopa. Testiraj na levi in desni strani. Varijanta je še, da dobiš koga ki ima enak motor pa primerjaš.

Popravljeno . Popravil alen1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm sicer od sodelavca slišou, ko je on monterou svoje rolbare, da so mogl z gurtnam šponat da so jih gor dobil, ker te rolbari, če so aftermarket ponavad je tko da je mal odstopanja. Tud pr mojih crash padih na gixerju je tko da je en daljši kt tadrug zarad razmakov v geštelu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti na mestu "okvir" zvije, potem pa bolje da se motorja cimprej znebis in kupis nekaj z okvirjem brez narekovajev. :)

Okvir je na mestu skoraj da nemogoce zviti.

Je pa tudi meni ze ZZRcek padel dol. Spredaj se je naslonil z zakljuckom balance na cirkular, zadaj pa s top caseom - tudi na cirkular. Je bil pac malo vecji cirkular. :) Na mopedu niti pikice, le malce sem nazaj "naglihal" nosilec za top case (iz dveh 12x12 mm pohistvenih profilov) da je spet ko izpod cekica. Oziroma izpod mojih elektrod, ker je domace delo. :)

Popravljeno . Popravil Zok
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... po mojem ti ziher nisi skrivil okvirja,,, če je kriv, je bil že od prej... bom pogledal še pri moji xtz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem svoje rolbare kupil pri RDmoto iz Češke in so praktično enaki kot od Hepco&Becker, tako da dvomim da so kakšen šrot.

Tukaj: http://www.rdmoto.cz...uper-tenere/351

Nism reku da so šrot, samo do milimetra natanko ponavad pridejo gor rolbari samo od original proizvaljalca pa od nobenga druzga, so odstopanja pr aftermarket delih ;) Govorim za rolbare :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes naredil cca. 100km ( Bled- Rateče-Bled ), pa nisem opazil, da bi bilo kaj narobe z motorjem. Nič ne vleče v kakšno stran... Lahko da sploh nič ni, samo tista razlika v razmaku med cilindrom in štirikotnim železom me je zmotila. Možno, da je bilo tako že pred padcem, pa da sam nisem opazil. Jbg... V kratkem bom naročil Scottoiler V-system in ko ga bom montiral, bom spet vse plastike pobral dol in si zadevo pobliže ogledal. Trenutno se mi ne da in se bom raje vozil, Hvala za pomoč in nasvete!

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti je kaj v tolažbo.... Lani konec sezone zmontiral novo cevno zaščito (aka sušilec zoknov) od firme Fehling na Japansko Bubo, pa tudi ni čisto vse simetrično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :)

no, Saladin, da te potolažim. tudi pri moji st je na eni strani cca. 17 mm, na drugi pa cca 11 mm... Tole bo pa pirček ... :)

:beer1: :beer1: :beer1:

Ti sam furaj, tenerka je za teren, samo so mal črke zamešal japonci... :)

Popravljeno . Popravil Ozzie
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :)

no, Saladin, da te potolažim. tudi pri moji st je na eni strani cca. 17 mm, na drugi pa cca 11 mm... Tole bo pa pirček ... :)

:beer1: :beer1: :beer1:

Ti sam furaj, tenerka je za teren, samo so mal črke zamešal japonci... :)

Z veseljem! Samo povej kje in kdaj! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem! Samo povej kje in kdaj! :OK:

Gurenc frdaman!!!

K ti pa jst povem, da se preveč sekiraš pa da se sam veselo furaj naprej, men pa nč pira al kako?! Pfej in pfuj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gurenc frdaman!!!

K ti pa jst povem, da se preveč sekiraš pa da se sam veselo furaj naprej, men pa nč pira al kako?! Pfej in pfuj!

... prid zraven, bom naročil superco, pa jo pol razdeliva ... hehe ... tko bo sam en pir plačal... :):beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ozzie, kwa ga pa ti zdej rešuješ?? Namest, da bi predlagal dve superci, ker je pač gurenjska baraba!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko kot predlagajo drugi...pozab in furej....

sej ženska tut nobena nima simetričnih jošk...pa se noben ne sekira.

veš, k je en pršu k zdravniku in reku, da mu lev jajc visi nižje kot desn...

pa je rekel zdravnik da to ni nič narobe..

on pa:''že že...sam je pa tko šlampast....'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ne sekiri se ... ko ti pade ene 5krat rata vseeno ;)

(čist dobronamerno mišljeno .. .)

mhmhmhmhmmm... :P:D:P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa v prejšnji petek položil, neroden sem bil pri premikanju v rigverc... Ker sem s prednjim blatnikom pritisnil na okrušen robnik imam zdaj grdo prasko, malo je tudi počil... Problem je v glavnem estestke narave, ima kdo kako idejo kako prasko prekriti? Barva je metalik siva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa v prejšnji petek položil, neroden sem bil pri premikanju v rigverc... Ker sem s prednjim blatnikom pritisnil na okrušen robnik imam zdaj grdo prasko, malo je tudi počil... Problem je v glavnem estestke narave, ima kdo kako idejo kako prasko prekriti? Barva je metalik siva.

Prelepi s karbon folijo dobiš jo pri Luysu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga pa v prejšnji petek položil, neroden sem bil pri premikanju v rigverc... Ker sem s prednjim blatnikom pritisnil na okrušen robnik imam zdaj grdo prasko, malo je tudi počil... Problem je v glavnem estestke narave, ima kdo kako idejo kako prasko prekriti? Barva je metalik siva.

peleš enmu dobremu ličarju in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo, zdej pa se je še men zgodil, da se mi je motor zvrnil.

Se spuščam po klancu ritensko v garažo (drugač ne gre) in med spuščanjem zapiha veter močneje in zapre desno krilo vrat, medtem ko gledam v levo ogledalo :mellow:

En imam eno manjšo črno prasko, dolgo 4-5cm, črna, ne deluje globoka. Mogoče bo šlo s poliranjem, če ne, pa grem v odpravo, ker tega pa že ne bom trpel na moji lepi Hondi... Grem v torek semle pogledat http://www.paintfixpro.si/, predvsem ker so v LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peleš enmu dobremu ličarju in to je to.

Blatnik je iz plastike - pozna kdo ličarja, ki obvlada kitanje in varjenje? Iz SV konca Slovenije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men :OK: tuuut padu... včeraj.... :grim

Zlomu ročko kuplunge, rozeta žmigavca, praske na špegu, pa mal na auspuhu....

Pustu motor na tački na nmal klančka.....treeesk...

Vem... ne mi govorit, kaj moram naslednjič narest... hahahahha ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...men :OK: tuuut padu... včeraj.... :grim

Zlomu ročko kuplunge, rozeta žmigavca, praske na špegu, pa mal na auspuhu....

Pustu motor na tački na nmal klančka.....treeesk...

Vem... ne mi govorit, kaj moram naslednjič narest... hahahahha ;)

Za SV 1000 mam ročko kupunge... cifra v profilu sem iz MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!