Skoči na vsebino

Iz Benetk na Stelvio in čez Dolomite domov


honda61

Priporočene objave

a zdej si pa še užaljen, kolegi so ti več kot podrobno vse razložili, narisali, itd, tebi se pa očitno tudi odgovorov ne da dobro prebrati, ker sprašuješ stvari na katere si že dobil odgovore, zaradi tega se nam tole vse skupaj zdi že malo smešno, edina varianta,ki je še ostala je, da koga od nas vzameš za vodiča :OK: :OK: :OK:

Sploh nisem užaljen, nisem takega karakterja. Tudi vse napotke sem z veseljem prebral in to večkrat, saj sem na osnovi vaših predlogov sestavil pot. Kar se pa tiče vodiča - lahko greš zraven!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Že odštevava. Še šest (6) dni do odhoda!!! :OK:

Lepo se imejta in uživajta.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj se vrneš?

Mi štartamo 15.6.

G

Predvidoma bova v "planinah" med 18.06.in 23.06. - glede snega pa upam, da ga takrat ne bo. Hvala tudi tebi za vzpodbudo in upam, da se tudi vi imate lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidoma bova v "planinah" med 18.06.in 23.06. - glede snega pa upam, da ga takrat ne bo. Hvala tudi tebi za vzpodbudo in upam, da se tudi vi imate lepo.

No, mi bomo v planinah med 15. in 19.

Mogoče se kje srečamo in priredimo Štajersko srečanje v Dolomitih ;)

G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že odštevava. Še šest (6) dni do odhoda!!! :OK:

Lepo se imejta, uživajta in sonce naj vaju spremlja!!! ;)

Potem pa čakamo......... fotke in potopis..... :yes:

David

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mi bomo v planinah med 15. in 19.

Mogoče se kje srečamo in priredimo Štajersko srečanje v Dolomitih ;)

G

To bi bilo zelo lepo!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se imejta, uživajta in sonce naj vaju spremlja!!! ;)

Potem pa čakamo......... fotke in potopis..... :yes:

David

Hvala za dobre želje - potopis in fotke iz prve roke sledijo po povratku!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

NO?

Hvala za dobre želje - potopis in fotke iz prve roke sledijo po povratku!!! :OK:

Predvidoma bova v "planinah" med 18.06.in 23.06. - glede snega pa upam, da ga takrat ne bo. Hvala tudi tebi za vzpodbudo in upam, da se tudi vi imate lepo.

glede na predodhodno histerijo. . me zelo zanima kaj se je iz vsega tega izcimilo. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ker se ne grva samo vozit, temveč delati tudi reportažo in hkrati testirati določeno opremo se raje dobro pripravim na vse. Tako je manj možnosti za nepredvidene dogodke - v praksi se mi je takšno ravnanje doslej že velikokrat obrestovalo!!! :OK:

Men se zdi, de so bli neki nepredvideni dogodki. . . .Al pa je oprema popolnoma odpovedala.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi, de so bli neki nepredvideni dogodki. . . .Al pa je oprema popolnoma odpovedala.

Bli so nepredvideni dogodki, res je - ni odpovedala oprema. Ostalo pa sledi po objavi obeh reportaž v reviji Motorist.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to "Ju Ju Man", verjemi da bi tud ti bil malo histeričen, če bi kaj podobnega doživel! Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhh ne, tako hitro nas pa ne smeš odpraviti ... Predno bo to objavljeno v reviji ... bbbiiiipppp ... (prepovedano reklamiranje) nam pa le nameni stavek ali dva in kakšno forko - tako za potešitev radovednosti. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahhh ne, tako hitro nas pa ne smeš odpraviti ... Predno bo to objavljeno v reviji ... bbbiiiipppp ... (prepovedano reklamiranje) nam pa le nameni stavek ali dva in kakšno forko - tako za potešitev radovednosti. LP

Doživel in k sreči preživel sem bližnje srečanje s kamionom kiperjem v kraju Ortisei (St. Ulrich) cca 5 km pred Val Gardeno - ne po svoji krivdi. Partnerka se je s svojim motorjem k sreči zadevi izognila. Tisti dan naju je še čakalo samo nekaj točk Dolomitov, Nočenje v Cortini in povratek naslednji dan domov. Sva pa prevozila otok Krf (reportaža sledi) in drugi del od Benetk, Tonaleja, Gavie, Stelvia, Resie, Soeldna, Timelsjocha in Jaufenpasa do Ortisei-a kjer se je najina pot žal predčasno končala (tudi za ta del reportaža sledi). Vsem, ki ste nama kakorkoli pomagali z nasveti in napotki se iskreno zahvaljujeva, žal pa se vse ni izteklo po željah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživel in k sreči preživel sem bližnje srečanje s kamionom kiperjem v kraju Ortisei (St. Ulrich) cca 5 km pred Val Gardeno - ne po svoji krivdi. Partnerka se je s svojim motorjem k sreči zadevi izognila. Tisti dan naju je še čakalo samo nekaj točk Dolomitov, Nočenje v Cortini in povratek naslednji dan domov. Sva pa prevozila otok Krf (reportaža sledi) in drugi del od Benetk, Tonaleja, Gavie, Stelvia, Resie, Soeldna, Timelsjocha in Jaufenpasa do Ortisei-a kjer se je najina pot žal predčasno končala (tudi za ta del reportaža sledi). Vsem, ki ste nama kakorkoli pomagali z nasveti in napotki se iskreno zahvaljujeva, žal pa se vse ni izteklo po željah.

ja jebenti, a je blo težko? Histerija pred odhodom nima nobene veze z nesrečo.

Se pa za svoje provokacije posuvam s pepelom. Bil sem 100% da sta iz Benetk po AC užgala domow. Čeprav sem pomislil na kako nesrečo, sem to pripisoval bolj svojemu paranoidno-pesimističnemu pogledu na svet, kot pa resnim možnostim karambola.

Zelo sem vesel, da sta potnika cela. Motorjev je ko dreka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUUUUUUUU, neprijetne stvari.

Glede na to, da si na forumu, si verjetno dokaj vredu.

Lepo pozdravi bolečine, vmes pa pridno šparaj.

Jaz ponavadi rečem - še smo tu :yes: .

Lep pozdrav Scarabeo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je blo pa kar hudo...

Ni blo glih simpl.

Upam samo , da je s tabo vse v redu.

Počasi gre na bolje.

ja jebenti, a je blo težko? Histerija pred odhodom nima nobene veze z nesrečo.

Se pa za svoje provokacije posuvam s pepelom. Bil sem 100% da sta iz Benetk po AC užgala domow. Čeprav sem pomislil na kako nesrečo, sem to pripisoval bolj svojemu paranoidno-pesimističnemu pogledu na svet, kot pa resnim možnostim karambola.

Zelo sem vesel, da sta potnika cela. Motorjev je ko dreka.

Saj nič narobe s tvojim mnenjem - pač smola.

UUUUUUUUU, neprijetne stvari.

Glede na to, da si na forumu, si verjetno dokaj vredu.

Lepo pozdravi bolečine, vmes pa pridno šparaj.

Jaz ponavadi rečem - še smo tu :yes: .

Lep pozdrav Scarabeo.

Hvala za lepe želje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še fotka!

Ufff....po fotki sodeč.....si rojen pod srečno zvezdo....še ti je usojeno uživat na motorju!

Zrihtaj se...upam, da ni prehudo...potopis pa seveda preberemo!

Lp

Popravljeno . Popravil ForU2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!