Skoči na vsebino

Dragi Proizvajalec, you suck big time!


J

Priporočene objave

"HIPOTETIČNO"

Recimo, da napišeš proizvajalcu(trgovcu,predstavniku) tvojega konjička eno pismo v katerem opišeš nezadovoljstva, kritike, pripombe.....seveda mu tudi poveš kaj ti je všeč in ga pohvališ (pustimo to za kdaj drugič!?).

"Predvsem" me zanima odstavek v katerem ga očrniš do max-a in ga pošlješ nekam!!??

Perfektnih motorjev ni in me zanimajo čisto osebna mnenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, najprej g apohvališ, potem našteješ nekaj nezadovoljstev in spet pohvališ, da so se "potrudili pomagati" - potem na koncu pa udri-vdari, "šakom i kapom", kot bi se reklo.

Ampak paziš, da nisi žaljiv.

Še vedno pa jim moraš pustiti dovolj manevrskega prostora, da se ti lahko "oddolžijo za nastale težave". :D

Lahko pa ti pošljem, kako sem jaz obračunaval s Peugeot Slovenija. Seveda ni bilo učinka :( - ker so pač cepljeni proti nezadovoljstvu strank...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HeHeHe! sicer jaz poznam ta "sendvič" dobro/slabo/dobro varijanto!

Ja! maš prav! ne smeš pozgat mostova! Hotel bi tukaj javno prečitat en pošten,udaren in konkreten PARAGRAF!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno BMW,Longines,Dupont,Canon....pa lahko pišem do penzije. No pa, da se drzimo teme Motorjev. Kaj pa če to vse skupaj spada v kakšno

novo temo"Nehajte kovati vaše izdelke v zvezda, če ne vam bo kdo

razčefukal fabrko en dan!"

V bistvu sem samo hotel slišat, če je kateri od prisotnih tukaj ni čisto

zadovoljen z motorjem in kaj bi, je, ali bo napisal Tovarni, Trgovini.....

Samo negativen del pisma me zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bit tak negativc. Največkrat se prej z lepo besedo bolje izteče, vsaj glede reklamacije, če pa ne zaleže pol pa težit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so se pritožbe vedno slaboiztekle, če sem bil preveč vljuden. Sem moral orenk zatežit...

Primer - 5 mesecev mi je crkoval Peugeot S16, vsak mesec sem ostal na kaki avtocesti, ko se mi je najbolj mudilo... Na koncu sem jim mirno povedal, da ga bom prodal za sedmino cene in plačal oglas v Delu, organiziral Peugeot hatepage, ali pa jim ga zapeljal pred kamerami v salon skozi steklo.

Drug dan je bila menjana vsa elektronika v avtomobilu - ki se je prej pet mesecev niso niti z očesom dotaknili.

Sem pa slišal iz svojih virov, kako so se na upravi Peugeota Slovenija skupinsko smejali mojim pritožbam in pozivom, naj že enkrat porihtajo avto, ki so ga spustili s tekočega traku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Symru! mi je všeč ta stil, hatepage je pa tudi dober ventil. Kadarkoli sem

kdaj uspel kaj reklamirat sem moral preko glave-potem se naj grizejo

med sabo- "Potrošniki unite!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jaz sem bil kar spektakularen, samo se mi zdi, da njim cinizem ne pride do živega, ker so ti direktorčki običajno glupi ali pa vzvišeni kot hudir...

Po mojem so prepričani ,da kupci obstajajo zaradi njih in ne oni zaradi kupcev...

Sem bil pa takrat res pripravljen avto za 400 jurjev prodat ... :)

Cela žalost včasih, tile zastopniki za vozila... Jim predobro gre, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da trgovci še niso ukapiral, da ima kupec vedno prav (pa tud če nima) in, da je njegova beseda zadnja. Pirova zmaga, če hoče prodajalec

imeti zadnjo besedo. "Ja! zmagal si v diskusiji! Hehe! Big deal! si pa zgubil

stranko dickhead! grem pa drugam zapravljat, ti pa pejd še naprej fopat

windowshopper-je!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!