Skoči na vsebino

Na tehničnem pregledu pri Dumidi so mi uničili gumo


BorutB

Priporočene objave

No, takšen odgovor sem da nes dobil na email s strani Dumide.

Spoštovani!

Vezano na pisanje katerega smo prejeli dne 3.4.2012 preko elektronske pošte Vam sporočamo, da poškodbe Vaših pnevmatik na motornem kolesu ne morejo nastati pri opravi tehničnega pregleda vašega motornega kolesa. V kolikor bi poškodbe sledile nepravilno opravljenemu testu zavor v okviru tehničnega pregleda motornega kolesa, bi morale poškodbe obstajati po celotni pnevmatiki na njenem roku kot poledica prevelikega trenja in obremenitve na rob pnevmatike zaradi vpliva trenja z preizkuševalno napravo. Ker pa je poškodba na vaših pnevmatikah razcefrana na dveh različnih delih in na sredini pnevmatikeje poškodba verjetno nastala zaradi zaviranja med vožnjo, vendar ne na preizkuševalnem traku ob opravljanju tehničnega pregleda motornega kolesa. Pri opravljanju tehničnega pregleda na traku za test zavor namreč moč zaviranja motornega kolesa ne zadostuje za nastanek takšnih poškodb pnevmatike.

V skladu v sem navedenim Vas prosimo,da ne širite neresnic o strokovnosti dela družbe DUMIDA d.o.o., ker nismo dogovorni za Vašo nastalo škodo ter obžalujemo, da ste škodo utrpeli.

Lep pozdrav,

ej stari ...jel to stvarno slovenaćka firma ???? :wallbash: ( če si seveda kopiral)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!