Skoči na vsebino

Otvoritev moto sezone na obali


tomato

Priporočene objave

Lep pozdrav vsem motoristkam in motoristom. Vabim vas na 2.otvoritev moto sezone v organizaciji MK White Cross Piran, ki bo dne 28.4. 2012.

Začeli se bomo zbirat ob 10.00 pred gostilno Trije Lovci (Šmarje pri Kopru) po domače na kožeri (križiŠče). Štart vožnje bo ob 10.30 proti Kopru (mimo luŠke ceste proti Ankaranu) za Bivij- Rižana- Črni Kal- Kozina- Divača- Sežana- Dutovlje- Štanjel .

V Štanjelu bo vsak udeleženec dobil osvežilni napitek, ter po kratkem oddihu in skupinski sliki se vračamo po isti poti vse do Kopra. Od Kopra dalje sledi pot proti izolski obvoznici mimo Strunjana do Lucije. Iz Lucije se bomo počasi (defile) zapeljali proti Portorožu in vse do Pirana. Na tartinijevem trgu če bo možno (dela v mandraču,semafor) se skupinsko poslikamo in nato zapeljemo na Beli Križ, kjer bomo pripravili piknik. Participacija za piknik je 10 eur. kjer se bo vplačalo na samem Štartu ob 10 uri.

V primeru slabega vremena bomo otv. moto sezone prestavili na naslednjo soboto, to je 5.aprila. Za več info. sem dosegljiv na tel. Št. 041/222-792 Tomi

predsednik MK White Cross Piran

Tomi JoŠić

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliši se dobro...bi znal bit prijetno....

aja v primeru dežja si verjetno mislu da se prestav na 5.maj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak sleherni motorist je važen! Nevem kaj naj še napišem, mogoče to, da si želimo ekipne vožnje in veliko dobrega druženja, ter seveda lepega vremena! Vabljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vreme je napovedano in naročeno! Prijetnih 28 C

res je...pridemo pogledat mal na obalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da se bo treba pod kosilnico za vršt.. frizura obupna hehe

Jutr si bom vzel cajt za montažo filmčka upam, da je sploh kej ratal nism mel časa še pogledat kamerce :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da se bo treba pod kosilnico za vršt.. frizura obupna hehe

Jutr si bom vzel cajt za montažo filmčka upam, da je sploh kej ratal nism mel časa še pogledat kamerce :D

neki je sigurno ratal.bo prav zanimivo pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smešn bo to če bo ostal kej materiala na katerem ne bo prekrškov glede na to da jih je blo OGROMN :D

kakšni prekrški :eek: eh dej no :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :D

Zdele sm pogledu posnetke. So odlični, zdej treba sam še zmontirat. Ma kdo kakšen predlog za audio podlago? Da ne bom jest glih kšnih svojih metalcev not dal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divlje Jagode-Motori

drugače smo pa vsi rokerji po duši.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, da takrat k se spravš neki delat, nč ne dela. Crknu mi je program za video editing... Se daje že nov dol, brez skrbi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj

Evo da se še jaz javim.

Sobota je bla prva liga.

Hvala našim primorcem za prelep dan, družba je bla super, panoramska vožnja lepa, Štanjel odlična izbira, zaključek pa tak kot se

za pravega primorca spodobi (druženje ob odlični hrani (mmm golaž, pa čevapi.. .), hladni pijači, in dobri glasbi.. .),

škoda samo ker smo mel skor 200 km do doma...pa je blo treba kmal it.

evo še kako mojo slikco prlepm....

ti pa hitr zrihti filmčke....glede prekrškov pa...ja nismo mi krivi če je prav v soboto šlo pol Slovenije na obalo....

post-26876-0-10086700-1335725569_thumb.jpg

post-26876-0-57322200-1335725579_thumb.jpg

post-26876-0-84412400-1335725587_thumb.jpg

post-26876-0-15420900-1335725598_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....upam da se drugo leto spet vidimo...

še enkrat hvala fantom (in puncam) za trud in uspešno realizacijo....

lp

post-26876-0-53321900-1335725740_thumb.jpg

post-26876-0-02303900-1335725755_thumb.jpg

post-26876-0-55452600-1335725765_thumb.jpg

post-26876-0-42380300-1335725775_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem še enkrat za udeležbo na otvoritveni vožnji in upam , da se vidimo naslednje leto oz. še kaj prej, če bo časa kaj več na razpolago. Žal termin nam letos ni šel nikakor na roko, je pa to definitivno za izključit (termin med 27- 30.4)! No vsaj vreme nam je pa blo zlo naklonjeno, mogoče še preveč vroče. Ko le ne bi blo take gužve na cesti (zastoji oz. tamponi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Material z naše strani še pride (organizatorji,tolče mene).

Ne vem če se ponaljam, ampak je vsakega bajkerja-ko ,ki so imeli na števcu sigugnih 500 skupnih in več je treba še enkkrat pohvalit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če ni prepozno, bi jaz predlagal RHCP (red hot chilli peppers)za podlago. Da ni vedno klasika jagode, čeprav nimam proti njim nič. Tu so še kakšni Aerosmithi ali pa Foo fightersi možna varianta.

Sej če si že uredil, pa naj bo za naslednjo otvoritev predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staaari Rokeri iz Umaga se redno udeležujejo naše otvoritve moto sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni prepozno, bi jaz predlagal RHCP (red hot chilli peppers)za podlago. Da ni vedno klasika jagode, čeprav nimam proti njim nič. Tu so še kakšni Aerosmithi ali pa Foo fightersi možna varianta.

Sej če si že uredil, pa naj bo za naslednjo otvoritev predlog.

Maš pa še eno najbrž mal pozabljeno (al pa manj znano) na temo motorjev/motoristov - The Wild Ones od Status Quo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!