Skoči na vsebino

Praznična


MDR

Priporočene objave

Evo, jutri se začnejo prazniki. Vreme bo baje lepo in seveda cesta vabi :) .

Moj "praznični" plan: Ljubljana (do meje z Mađarsko čim prej), Balaton, preko Virovitice v Banja Luko, potem verjetno na Mostar in Metkoviče, sledi po Jadranski magistrali do Grobnika. Po planu bi morala biti tam v torek 01.05. zvečer. Km upam da ne preveč (drugače si bom pot modificirala :whistle: ). Stil vožnje - počasen :yes: . Štartam ob 9,00 iz Lj. Če še kdo nima plana in se mi pridruži - dobrodošel (samo prosim na relax), drugače pa tudi v redu :) .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jutri se začnejo prazniki. Vreme bo baje lepo in seveda cesta vabi :) .

Moj "praznični" plan: Ljubljana (do meje z Mađarsko čim prej), Balaton, preko Virovitice v Banja Luko, potem verjetno na Mostar in Metkoviče, sledi po Jadranski magistrali do Grobnika. Po planu bi morala biti tam v torek 01.05. zvečer. Km upam da ne preveč (drugače si bom pot modificirala :whistle: ). Stil vožnje - počasen :yes: . Štartam ob 9,00 iz Lj. Če še kdo nima plana in se mi pridruži - dobrodošel (samo prosim na relax), drugače pa tudi v redu :) .

M.

Škoda, lepa tura.Če se ne bi jutri odpravljal v Grćijo , tokrat z ladjo in avtobusom, bi se z veseljem pridružil.Sam tudi na tak način se je treba potepat. Na ja pa drugič.Izi stil mi pa itak najbolj ugaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jutri se začnejo prazniki. Vreme bo baje lepo in seveda cesta vabi :) .

Moj "praznični" plan: Ljubljana (do meje z Mađarsko čim prej), Balaton, preko Virovitice v Banja Luko, potem verjetno na Mostar in Metkoviče, sledi po Jadranski magistrali do Grobnika. Po planu bi morala biti tam v torek 01.05. zvečer. Km upam da ne preveč (drugače si bom pot modificirala :whistle: ). Stil vožnje - počasen :yes: . Štartam ob 9,00 iz Lj. Če še kdo nima plana in se mi pridruži - dobrodošel (samo prosim na relax), drugače pa tudi v redu :) .

M.

Bi šel, pa delam, ker moram s svojo skromno plačo do drugega leta nabrat 16 000 € za nov motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jutri se začnejo prazniki. Vreme bo baje lepo in seveda cesta vabi :) .

Moj "praznični" plan: Ljubljana (do meje z Mađarsko čim prej), Balaton, preko Virovitice v Banja Luko, potem verjetno na Mostar in Metkoviče, sledi po Jadranski magistrali do Grobnika. Po planu bi morala biti tam v torek 01.05. zvečer. Km upam da ne preveč (drugače si bom pot modificirala :whistle: ). Stil vožnje - počasen :yes: . Štartam ob 9,00 iz Lj. Če še kdo nima plana in se mi pridruži - dobrodošel (samo prosim na relax), drugače pa tudi v redu :) .

M.

vaya con dios....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..morda se srečamo nekje med Banja Luko in Mostarjem..če bo sreča mila..

Popravljeno . Popravil kekec III
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..morda se srečamo nekje med Banja Luko in Mostarjem..če bo sreča mila..

Jp, vse je možno. Bi bilo kar smešno, da se vidimo doli, tukaj pa nikakor :) .

Marja - služba je pač služba (in 16.000 ni kar tako). Bomo pa koncem julija in v začetku avgusta skupaj, če jaz ne grem na Portugalsko :lol1:.

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!