Skoči na vsebino

Kaj kupiti pri A2 kategoriji?


Travis

Priporočene objave

Torej v kratkem grem delat izpit A2 kategorije, kar je omejeno na 35kw. Poleg tega, da imam nacilan Kawasaki Z 750 (25kW), me zanimajo še vaši predlogi kar se tiče še drugih motorjev v tem rangu (naked, supermoto oblika). Zaželjene so tudi informacije in izkušnje glede Z 750. Hvala! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej v kratkem grem delat izpit A2 kategorije, kar je omejeno na 35kw. Poleg tega, da imam nacilan Kawasaki Z 750 (25kW), me zanimajo še vaši predlogi kar se tiče še drugih motorjev v tem rangu (naked, supermoto oblika). Zaželjene so tudi informacije in izkušnje glede Z 750. Hvala! :)

Z750 odpade zaradi prevelike moči. Po zakonu lahko blokiraš motor ki ima največ 70kw. Sepravi ostanejo bolj umirjene mašince,monster,sv650,xj6, cbf,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako to da še vedno lahko zaslediš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) oglas z750 z 25kw blokado? Pa moj kolega ima tudi 25kw not, no, vsaj na papirju. Je to pol vse nezakonito?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej blokiraš ga lahko na 35kW. Sama blokada ni nelegalna. Samo z A2 izpitom se ne moreš legalno pelat če ma motor nazivno moč več kot 70kW. Pač tak je zdaj zakon :)

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijsko 34kw ali z blokado VOZNI z A2

Naked in "pseudo naked":

-Yamaha MT-03

-Kawasaki Er-6n

-Honda Hornet

-Yamaha XJ6-n

-Suzuki Gladius 650

-Ducati Movster 696 in starejši +-600cc

Športniki

-Kawasaki Ninja 250r

Enduro/supermoto/touring

-Bmw G650 GS

-Yamaha XT660 (razne izvedbe)

-Kawasaki KLR 650

-Suzuki V-strom 650

Še in še jih je. To je pač par najbolj znanih....

Popravljeno . Popravil Erikp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Imam vprašanje: sicer kupujem XTZ 660 tenere, l. 99.

V prometni ima 35kw in razmerje moči/kg 0.207

Torej verjetno ta motor ni vozen z A2 kat. vozniškega izpita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zakonu žal ne. Ironično je, da če bi šel merit moč agregata, bi ta proizvedel kak kw manj, kot 35kw, ko je bil nov. In bi seveda lahko vozil ta motor. Tudi teža je suha in s polnim rezervoarjem in kakšnim kovčkom hitro padeš pod 0,2 razmerje.

Ampak tako so zakoni napisani in nekje mora bit meja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok bi prišla blokada za KTM LC4 640 ?

jaz sem motocentru labi napisal mail pa so rekli da 160€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novejši letniki Kawasaki KLE500 imajo 34.7 KW. Jaz ga vozim že 2 leti in nič ne pogrešam. Izpit za neomejeno imam pa že 3 leta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po zakonu žal ne. Ironično je, da če bi šel merit moč agregata, bi ta proizvedel kak kw manj, kot 35kw, ko je bil nov. In bi seveda lahko vozil ta motor. Tudi teža je suha in s polnim rezervoarjem in kakšnim kovčkom hitro padeš pod 0,2 razmerje.

Ampak tako so zakoni napisani in nekje mora bit meja.

eh.... Sem se že skoraj sprijaznil za nakupom F650, ampak glede na to da potrebujem motor ki me bo kdaj zapeljal tudi v puščavo, si bom raje omislil tenere ter opravil še preostali izpit.

lp in hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od teh zgoraj naštetih zelo všeč yamaha xj6n. je kar dobro vodljiva, pa ni premajhna kot zame 190cm.

čeprav sam tudi še nimam motorja A2 zaradi financ. sem pa v avtošoli vozil tak motor, kar je drugih sem pa tudi vozil nekatere "na šverc" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaho xt660x letnik 04-05 moraš blokirat da je vozna z a2 ali ne?Ko gledam po (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) eni majo 34kw eni več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje: Rad bi kupil Aprilio Pegaso 650 letnik 99. V prometni ma 36kw. Kak bi lahko toti 1kw spravo dol da bi lahko motor vozo z a2 kategorijo? In če ma kiri že iskušnje z policaji kaj bi reko če bi te ustavo pa bi bil ta 1kw preveč?

Lp, Rok

Popravljeno . Popravil SpEP2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo, 

 

mene pa zanima ali se da kje izpit za motor kar kupiti, ker se mi ne da opravljat izpita, časovno je zamudno... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

 

mene pa zanima ali se da kje izpit za motor kar kupiti, ker se mi ne da opravljat izpita, časovno je zamudno... 

 

Upam, da ne. Kar lepo pojdi in naredi kar smo morali vsi.

Takšno vprašanje veliko pove o osebnosti.

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!