Skoči na vsebino

Kaj kupiti pri A2 kategoriji?


Travis

Priporočene objave

Upam, da ne. Kar lepo pojdi in naredi kar smo morali vsi.

Takšno vprašanje veliko pove o osebnosti.

 

Scarabeo

 

 

Nimam časa, pa še zakon je tak, da ne moreš niti nase registrirati motor, če nimaš vozniškega dovoljenja zanj... Je morda kdo že kupil vozniško dovoljenje, kje, lahko pm... 

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

 

mene pa zanima ali se da kje izpit za motor kar kupiti, ker se mi ne da opravljat izpita, časovno je zamudno... 

:OK:  :grrr  :yea1:  :notworthy:  :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

 

mene pa zanima ali se da kje izpit za motor kar kupiti, ker se mi ne da opravljat izpita, časovno je zamudno... 

 

:drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam časa, pa še zakon je tak, da ne moreš niti nase registrirati motor, če nimaš vozniškega dovoljenja zanj... Je morda kdo že kupil vozniško dovoljenje, kje, lahko pm... 

 

Za opravljanje izpita nimaš časa, za vožnjo z motorjem in vzdrževanje le tega ga boš pa imel? :P

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, 

 

mene pa zanima ali se da kje izpit za motor kar kupiti, ker se mi ne da opravljat izpita, časovno je zamudno... 

 

Seveda se da kupiti.

 

Najbolje bo da povprasas pri najblizji avtosoli, pripraviš cca ~700€ in odvozis tistih 21 ur, z veseljem ti bodo prodali izpit.

Kam se ti pa tako mudi, da rabis nujno v tem trenutku dobit izpit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ga prideš pa k men delat, mam trenutno dost časa in si lahko v 1,5 meseca gotov ;) 14 dni se čaka na teorijo in potem 1 mesec na izpitno vožnjo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosho vs vse pele scat, a je prov?! :D

 

pa niti ne, resno sem mislil. Npr. da bi se ga dalo kupit s kakšno podkupino in da te nekdo potem vnese v sistem, da si opravil izpit... ali pa morda v kakšni izmed držav bivše jugoslavije, da bi se dalo kupit izpit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ga kupil v merkatorju na oddelku z listinami je na polici med diplomami in doktorati

Si slučajno tam srečal katerega od Jankovičev?? Starega, mladega?? Ali pa fsaj Franceja??

Popravljeno . Popravil orcus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kosho, se vedno ne vem ce mislis resno oziroma kako si lahko povsem brez sramu, pa vseeno edini nasvet ki ti ga lahko dam je bivša juga. Govorice se širijo da se da tam paprje dobit, problem pa rata, ker so v SLO tega ozaveščeni. ZELO sumljivo je da nekdo ki nima nobene veze z bivšo jugo slučajno opravi ravno tam izpit - poznam primer, ko je moral neimenovani dokazati svoje znanje tudi v SLO.

 

Skratka tisto urco ali dve na dan si bos ze vzel, prej ko se lotis izpita prej se bos nehal jajcat s temi blesavimi vprasanji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tema čist druga kar ste zdele pisal bom dal en predlog..

Triumph street triple 675 se da naročit v izvedenki s tovarniškimi 70kW..potem je blokada na 35 kW možna pomojem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tema čist druga kar ste zdele pisal bom dal en predlog..

Triumph street triple 675 se da naročit v izvedenki s tovarniškimi 70kW..potem je blokada na 35 kW možna pomojem..

 

 

 

(4) V kategorijo A2 spadajo motorna kolesa, katerih moč motorja ne presega 35 kW in pri katerih razmerje med močjo motorja in maso vozila ne presega 0,2 kW/kg in ne izvira iz vozila z enkrat večjo močjo. Dovoljenje za vožnjo vozil te kategorije vključuje tudi dovoljenje za vožnjo vozil kategorije AM, A1 in G.

 

167kg je suhe teže...

 

To potem za las ne gre skozi, če na suho računajo. Zakon ne določa tega kriterija. Kaj piše v prometni oz. homologaciji glede teže, po moje to vzamejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

167kg je suhe teže...

 

To potem za las ne gre skozi, če na suho računajo. Zakon ne določa tega kriterija. Kaj piše v prometni oz. homologaciji glede teže, po moje to vzamejo.

v prometni je navedena teža pripravljenega za vožnjo. se pravi 182 kg..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tema čist druga kar ste zdele pisal bom dal en predlog..

Triumph street triple 675 se da naročit v izvedenki s tovarniškimi 70kW..potem je blokada na 35 kW možna pomojem..

in kje se da to naročit? Mogoče pri zastopniku v slo? Če ja potem je to super :) In predvidevam da tukaj samo spremenijo mapo, in ko imaš izpit za neomejeno imaš lahko originalno moč?

Popravljeno . Popravil 46simon
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kje se da to naročit? Mogoče pri zastopniku v slo? Če ja potem je to super :) In predvidevam da tukaj samo spremenijo mapo, in ko imaš izpit za neomejeno imaš lahko originalno moč?

to pa ne vem kako je..mogoče..

povprašaj pri širniku..seveda se da naročit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ne vem kako je..mogoče..

povprašaj pri širniku..seveda se da naročit..

ja super, bom povprašal :) zdej pa sploh ne vem kaj bi kupil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!