Skoči na vsebino

Kje v Sloveniji bi lahko kupil...


Fadil

Priporočene objave

Kot že v samem naslovu piše, me zanima, kje v Sloveniji bi lahko kupil take gumi manšete ( če to sploh so manšete )? Angleški izraz je Grommet, ne vem pa za slovenščino. Uporabljajo se za fiksiranje stranskih zaščitnih pokrovov. Original so precej dragi, 17€ + 5€ poštnina. Verjamem, da se da dobiti tale gumijasti drobiž podobnih dimenzij v kakšni železnini, samo kje...?

Lep pozdrav

2510484294354040_1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzem sabo mušter pa pejt v Merkur,Bauhaus in ni vrag ,da ne dobiš kaj podobnega,saj ne rabi bit isto ,te gumice opravljajo nalogo,da ne pokajo plastike zaradi vibracij in inprovizacija bi čist v redu......čeprav jaz na tvojem mestu bi kupil original,saj ko sem ga gledal v temi Galerija forumašev mi je zelo všeč,ohranjen,lepo spedenan in ne bi blo prav,da kej preveč improviziraš....tak motorček si zasluži le najbolje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To NEBOŠ nikjer dobil, ker so posebne dimenzije se boš moral sprijazniti s ceno in naročiti nove !

Ps; tudi kakšen izdelovalec raznih gumijastih izdelkov bi to naredil samo za par kosov sigurno nebo šel naredditi orodje, ki stane pri orodjarju siguno 300€ ++

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jbg... . Sprednja dva sta okrogla in verjamem, da bi dobil tudi kakšne podobne. Zadnja dva pa sta ovalna in tisto zna biti problem. Torej bom ob koncu sezone naročil original, pa mirna Bosna.

Hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!