Skoči na vsebino

mednarodni moto zbor v umagu ta vikend


naten

Priporočene objave

Menda naj bi ta viken potekalo neko mednarodno (verjeto iz slo, hr, it in avstrije) srečanje v Umagu (slišal od kolegice) in me zanima, če ima kdo namen se tega srečanja udeležiti. Če je kdo iz vzhodne polovice slovenije, se priporočam za skupno vožnjo (od ljubljane dalje).

Moto srečanja v Umagu sem že zasledil v preteklih leti (veliko letujem tam) in ponavadi je zadeva kar številčna, res pa prevladujejo čoperji iz avstrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom že šesto leto zapored dol kar vse pove ,res en ta buljih motozborov ,nimaš kaj zajebat ja in moja klapa vzememo apartmaje v stellamarisu vsako leto i to je zur ceu dan.Odlična lokacija dobri bendi ,zakon folk itd.Če nas gdo vidi ste povabljeni na Belokranski špricer ajde se vidimo,ja smo od četrka dol i grem po njihovih vinskih kleteh se razume hehe...aja spoznali n as bote pa marsičem ja mam grb od MK Divje Jage po govorici po tablcah na motorju (Črnomaljski Grb) itd .................

Popravljeno . Popravil Svarog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!