Skoči na vsebino

Spletna stran www.24mx.com


blublu

Priporočene objave

Zanimajo me vaše izkušnje s spletno stranjo www.24mx.com. Gre za podjetje iz Švedske, na FB strani ima številne pozitivne komentarje, celo na strani Linkedin sem našel vodilni kader tega podjetja. Omogoča plačilo s paypal in kreditnimi karticami, v nekaterih državah celo plačilo po povzetju.

Podjetje v osnovi posluje s švedsko domeno www.24mx.se, kjer so objavljene tudi slike njihove fizične trgovine.

Gre po vašem mnenju za kredibilno trgovino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je, drugač si pa itak krit s strani paypalla se mi zdi da do 500eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lahko potrdim, da ne gre zgolj za kredibilno, ampak celo eno boljših spletnih trgovin v zadnjem času.

Naročil sem si Abusovega Cityja 1060, dolžnine 140 cm za res ugodnih 109 EUR. Za primerjavo, pri zakleni.si stane 110 cm dolga varianta 160 EUR. Toliko o maržah ....

Najprej sem poslal mail, dobil odgovor isti dan, da imajo na zalogi in da bodo po plačilu s paypal-om še isti dan odposlali. Pošiljka je prispela v 3 dneh z DHL-om, za poštnino sem plačal 0 EUR.

Toliko v vednost, če se bo še kdo odločil nakupovati preko njih. Izbira je res pestra, cene pa več kot konkurenčne.

Lep pozdrav

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Nikjer nisem našel nobenih komentarjev glede te trgovine (razen na FB), zato sem bil malo skeptičen.

Bolj me preseneča razlika v ceni med tujino in Slovenijo. To se ne nanaša zgolj na to trgovino, ampak tudi večina jodlarjev prodaja po bistveno nižjih cenah kot pri nas. Ne rečem, da ustvarjaš nek razumen profit, ampak da je pa isti izdelek dražji za 50% - 80 %, je pa že malo bolno.

LP

Popravljeno . Popravil blublu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe tako je :). Jst pri nas nisem že kar nekaj let kupil praktično nobenega dela!! (ok razen gum) Poleg tega da so cene višje, traja dvakrat dlje, da ti dobiš del, kot če ga naročiš iz GB oz DE. Da o porazni komunikaciji in odnosu do strank ne govorim... Npr.: Pustiš cifro in te pokličejo čez par dni, potem so pa presenečeni ko jih seznaniš z tem da si robo že staknil drugje. Da o raznoraznih pametnjakovičih ne govorim...Nekoč mi je npr. tip trdil da GSXR 1100 ne obstaja in da je največji gsxr 1000 (hayabuso zgleda Honda dela). Pa je šlo za ugledno moto trgovino. Aja pa nategantski mehaniki, ki računajo 8 svečk za vrstni 4 cilinderc...itd.

Zdej ne govorim za vse (imamo par super podjetij.) ampak v večini se bodo morali naši navadit, da so z internetom dobili takorekoč svetovno konkrenco kar se delov in opreme tiče. In da bo treba mal spremenit način dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!