Skoči na vsebino

Iščem bivšega lastnika rdeče TDR-ke!


maxbond1995

Priporočene objave

Zdravo!

Iščem bivšega lastnike moje rdeče Yamahe TDR, letnik 2001.

Ime mu je Manuel ali Emanuel Lesjak, doma iz (okolice) Novega Mesta. To je vse kar bi o njem vedel.

Sicer pa potrebujem njegov kontakt, ker iščem homologacijski kartonček, katerega ob nakupu nisem dobil.

Dodajam fotografijo mopeda:

post-34560-0-61958500-1337521879_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lepo bi bilo, da bi ga imel. Sicer pa je ob nakupu skoraj sigurno bil (a niso od '98 dalje izdajali homologacij?).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, 98 letniki so 100% že imeli homologacijo. drugače se mi pa zdi, da se da tudi naknadno zaprositi za novo, pozanimaj se pri generalnemu uvozniku ali pa dobrem serviserju, recimo štern v kranju je fajn za yamahe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A niso v kupoprodajni pogodbi podatki prejšnjega lastnika - prodajalca :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa računajo za ta duplikat?

mig72: Gre se za dva lastnika nazaj ;) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa žal nevem,preveri pri uvozniku,kdo izdaja in potem pri njih.Bo pa to lažje,kot iskat lastnika :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole sem homologacijski kartonček dobil sam za avto pet let kasneje, ko je bilo podjetje izvirnega prodajalca že dalj časa v stečaju: iz spletne baze dobiš VIN vozila, pokličeš na AMZS - homologacije, kjer ti povedo, kdo je izdal izvirni kartonček (v mojem primeru je bil to Avtoplus v Kopru), pošlješ tja prošnjo za duplikat, plačaš 30 EUR in ga dobiš.

Popravljeno . Popravil yan
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!