Skoči na vsebino

Blackbird´s nest


Docktor

Priporočene objave

Pozdravljeni cenjeni lastniki blackbirdov,zanima me,če ste se že mogoče kdaj dobli kje na kaki kavi,in skupaj občudovali in izmenjavali iskušnje z pticami. Namreč pogrešam kakšno tako srečanje,da vidim skupaj nekaj ptic različnih barv. Lep pozdrav vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni cenjeni lastniki blackbirdov,zanima me,če ste se že mogoče kdaj dobli kje na kaki kavi,in skupaj občudovali in izmenjavali iskušnje z pticami. Namreč pogrešam kakšno tako srečanje,da vidim skupaj nekaj ptic različnih barv. Lep pozdrav vsem

[media=]

Vsaj 10 procentov tega bi ze dobr zgledal:)))

:yes:

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo lepo, a se bo kdo ojunaču da nas organizira, pa upam da ne septembra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,10% od tega bi blo pa res super !! Z mojega konca bi prišli vsaj 3 ponosni lastniki blackbirdov. Če jaz organiziram,ne bo dobro,ker bi imeli nekateri predaleč od drugih. Sem namreč iz okolice Lenarta v Slovenskih Goricah,zato bi se moral ojunačit nekdo iz osrednje Slovenije.Pa upam,da do tega pride kmalu. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne prekmalu, nisem še sestavil!!! Hecam se, menda bo ta teden skupaj, potem bi bilo pa res dobro se dobiti. Samo po moje bo bolje odpreti temo v drugi kategoriji, da ne bomo smetili med motocikli.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!