Skoči na vsebino

Cenejši bencin in nafta v Postojni-hofer


Hanzi

Priporočene objave

Po dolgem času spet tule utrujam.

Če se kdo vozi okoli ali mimo postojne ima sedaj že nekaj dni cenejše gorivo na hofer pumpi. Nafta je cenejša 19 centov, bencin nekaj manj.

Več o tem smo prečvekali tule

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1492130/an/0/page/0/gonew/1#UNREAD

To pišem zaradi tega, ker nikjer v medijih tega nisem "zasledil". Sem pa v soboto osebno zadevo preveril in zadeva je v soboto držala, avto pa po 300 prevoženih km še kar laufa. (tako kot marsikatera druga roba iz hoferja).

Je pa res da račun ne dobiš "hoferjev"

1499078-00000001.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Hofer tudi hebote

aja tole nama je uspelo napisat z veliko, ker je na začetku povedi.

Popravljeno . Popravil Hanzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v opozorilo. 2x sem tankal avto, 1. 63€ in 2. 14€.

V spletni banki preveril in pri obeh transakcijah je zavedena avtorizacija 80€. Upam, da ko bo denar odštet bo res tolikšen znesek, kot sem ga dejansko porabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo teh črpalk naredili še kaj več po SLO :OK: , goriva so baje od MOL-a, ki veljajo za kvalitetna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bodo teh črpalk naredili še kaj več po SLO :OK: , goriva so baje od MOL-a, ki veljajo za kvalitetna

lahko da so od mola, sam vozijo pa ga iz sermina :grim ...kakor na omv in petrol.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nič bat... to so najbrš bolj promocijske cene goriva, ki se bodo kmalu "normalizirale" :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nič bat... to so najbrš bolj promocijske cene goriva, ki se bodo kmalu "normalizirale" :BUA:

..potem pač ne bodo imeli prometa, a ne...? Po moje se bodo malo zvišale sčasoma, ampak vseeno malo pod ceno Petrola in OMV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mare65: ja res sem malo opustil tole sceno... tudi kolesarsko

cena je baje že višja, je pa še vedno nižja od običajne cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

kaj pa cenejši bencin z mercator pumpe, ko dobite nek kupon pri nakupu v njihovi trgovini?

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa cenejši bencin z mercator pumpe, ko dobite nek kupon pri nakupu v njihovi trgovini?

ob nakupu dobiš kupon, ki prinese - 5 centov na liter, omejen datum veljavnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa cenejši bencin z mercator pumpe, ko dobite nek kupon pri nakupu v njihovi trgovini?

sej lahko tudi na mol-u z nakupi v trgovinah tuš, a ne... je več pump kot pa merkatorjevih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!