Skoči na vsebino

Honda Dax (minibike)


charizardster

Priporočene objave

Pozdrav,

mene pa zanima Honda Dax ali ST Series (minibike). Probal sem jih iskati na bolhi in na avto,net in jih nikjer nisem našel. a mogoče ve kje v sloveniji jih prodajajo? kaj o ceni in kvaliteti? post-37794-0-26310000-1338309377_thumb.jpg :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

mene pa zanima Honda Dax ali ST Series (minibike). Probal sem jih iskati na bolhi in na avto,net in jih nikjer nisem našel. a mogoče ve kje v sloveniji jih prodajajo? kaj o ceni in kvaliteti? post-37794-0-26310000-1338309377_thumb.jpg :smoke:

ka je to 1000ccm ali več...ups ne ni. očitno nisi v pravi temi! :stupid::bum::slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je to 1000ccm ali več...ups ne ni. očitno nisi v pravi temi! :stupid::bum::slap:

pa kaj js vem u keri temi sem. samo nima veze ker itak ni na forumu nobenga post-a na to temo. je pa od 50ccm do nevem 125 pa u keri temi bi mogu objavt?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj js vem u keri temi sem. samo nima veze ker itak ni na forumu nobenga post-a na to temo. je pa od 50ccm do nevem 125 pa u keri temi bi mogu objavt?

skuterji in mopedi valjda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kaj Googlal? Meni je po parih klikih vrglo ven forum prav o teh mopedih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kaj Googlal? Meni je po parih klikih vrglo ven forum prav o teh mopedih..

ja ampak nobene slovenske in kje bi se jih dalo kupit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki rv 90 je podoben moped. Maš na a a.netu enega... To so ti že "zbirateljski" motorji, tako da cena ni ravno majhna. Pa kitajci tudi delajo neke kopije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki rv 90 je podoben moped. Maš na a a.netu enega... To so ti že "zbirateljski" motorji, tako da cena ni ravno majhna. Pa kitajci tudi delajo neke kopije.

ja ampak ta suzuki je drag.. te honde so ponavadi okol 500-700€
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji se cene gibljejo med 800 in 3500€. Gledal sem na mobile.de. Za denar kot ga omenjaš ti na žalost dobiš kitajsko kopijo. Obstaja nekakšen kult okoli teh motorjev. Zakaj točno vejo samo lastniki-ljubitelji.

BTW Dobronameren nasvet; Preberi smernice foruma preden odpreš temo :) Forum bo na tak način ostal vsaj približno pregleden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemčiji se cene gibljejo med 800 in 3500€. Gledal sem na mobile.de. Za denar kot ga omenjaš ti na žalost dobiš kitajsko kopijo. Obstaja nekakšen kult okoli teh motorjev. Zakaj točno vejo samo lastniki-ljubitelji.

BTW Dobronameren nasvet; Preberi smernice foruma preden odpreš temo :) Forum bo na tak način ostal vsaj približno pregleden.

ja vem sori nisem vedu. sem zdaj pogledo na mobile.de pa majo veliko daxov samo vse dela skyline ce se ne motim pol pa nevem ce je

kaksna razlika v kvaliteti ali kaj. stanejo pa rablejni tut pod 500 € novi pa okrog 900€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Grčiji sem gledal eno kopijo. Lifan ali nekaj takega je pisal na motorju. Jah motor je bil precej bogi. Vidi se, da je kroma samo za vzorec. Zvari so bili grdi. Pa neka čudna vinil prevleka sedeža. Vijaki zarustani... Pač kitajci. Za tak denar je to to. Kak te kopije laufajo nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!