Skoči na vsebino

MOTO - ROCK MEETING Debeljaca 22.-24. 06. 2012.


husar

Priporočene objave

Pozivamo sve bajkere i moto klubove da posete nas moto skup koji ce se odrzati 22. 23. i 24. 06. 2012. u Debeljaci kod Panceva...

DOBRO DOSLI !!!

post-24226-0-42968900-1338382984_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Motoristi ki denar potrošijo za bencin, morajo še dražjo vstopnino plačat, kot pešci ki nič ne rabijo za bencina.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se dalo diskutirat o tem koliko bajker mora potrosit (jest,pit po gostilnah) v primerjavi z avtomobilisti, ki zaloge prinesejo lazje s seboj. zaradi tega smo bolj zazeleni turisti,sr pa pricakuje da smo delezni kake ugodnosti, kot je prost vstop.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj majo s to "ulaznico" ne razumem, sej cena ni nič, ma gre za princip, vstop prost si pa že zaslužimo, ne, mi jim bomo pa vsak za dvajset ulaznic tam dol pustili, mislm :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma res je čudno ... so šli malo po funge ... zakaj pa nebi raje kaka baba dobila moškega :P ... jebemtiš

urkman vletiš v novo vas? jaz bi šla žurat .. tako da če boš šel piši kaj v privat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

da... ova cena je unela pometnju :)

pa da razjasnimo....

pesaci placaju po danu i za to dobiju rock koncert

bajkerima je cena po motoru za ceo vikend i za to dobiju:

rakijicu dobro doslice

svako jutro kafu

veceru u petak ( pravi madjarski gulas a ne neku corbicu :) )

na defileu gratis pivo ( neko 1 a neko par komada... ko devojci njegovo pivo :) )

rucak u subotu ( domacinski pasulj )

dorucak u nedelju ( obicno na Debeljackim jezerima nesto kuvano )

ulaznica je vise pomoc klubu....

nadam se da razumete

sve u svemu dobro nam dosli

Popravljeno . Popravil husar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, kaj delate paniko za 4EUR. Za ta denar dobite mnogo več kot pa se vam zdi. Kot je Husar napisal dobite večerjo, zajtrk in kosilo, "kajsiju" ter še kaj kar ni napisano. Mi smo bli lani tam od četrtka do nedelje pa je blo super. Priporočam vam obisk tega zbora. Prijazni ljudje, gostoljubnost, dobra hrana, Jelen pivo, kajsija....

Pa majo majstre, ki znajo popravit veliko stvari na motorju. Majo celo razne releje, ki lahko odpovejo kakor v našem primeru. Pa so ga našli-od Zastave je bil- in popravili.

Ne bo vam žal!

A ja, pa ta fotka je od tam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!