Skoči na vsebino

kawasaki z750 potegnilo v desno


markok2

Priporočene objave

Lahko da se je '' zajla '' ali kabli zapletla v omejevalec ''balance'' ali kam drugam. Lahko je marsikaj vendar kot je rekel I30, take reči se ne preverja-probava na cesti . Moped bi moral pregledati negdo ki se spozna. Že tako smo ogrožena vrsta ni potrebe da se še sami ogrožamo. :(

Ja, naj fotke prilima na forum, bomo skup pogledali. Bi prosil fotke od blizu in daleč, z vseh strani, pa še razstavljene vilce, pa rentgenske posnetke celega prednjega konca. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveri kako je z vpetjem zadnjega kolesa. preveri na spoju vilice/okvir ter preveri celotno situacijo na koncu, kjer je vpeto kolo in kjer so napenjalci verige. preveri zračnosti.

A gremo stavit, da je tip totalni stručko in zna vse to preverit "iz prve"? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je dobil nasvet; pelje naj k mehankarju, ki se spozna na to.

Če pa so že 3-je pregledal pa nič najdli pa motor postavi v kot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveri kako je z vpetjem zadnjega kolesa. preveri na spoju vilice/okvir ter preveri celotno situacijo na koncu, kjer je vpeto kolo in kjer so napenjalci verige. preveri zračnosti.

v trenutku on/off power se obremenitve v križu bistveno ne spreminjajo, razen če si uporabil tudi sprednjo zavoro. v tem primeru lahko pride do izmenjave nateznih v tlačno in tlačnih v natezno obremenitev, kar pomeni, da se točke obremenjevanja ležaja prezrcalijo...

še enkrat... si prepričan da ni šlo za kakšno anomalijo na asfaltu, katera bi okvir spravila iz ravnotežja?

asfalt brez posebnosti, čedalje bolj sumim na vpetje zadnjega kolesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model, dej se spelji iz te teme lepo te prosim. Si povedal svoje zdej pa nehej morit folku, ki sprašuje.

Bo šel pa še do 2 serviserjev če bo treba no... Nismo vsi popolni in najizkušenejši motoristi kot si sam... :glare:

Potem pa vsaj poslušajte in se nehajte z življenjem igrat!

Pa prosit ni dovolj. Je treba na kolena!

asfalt brez posebnosti, čedalje bolj sumim na vpetje zadnjega kolesa...

:slap:

Čak mal, sedaj pa resno. Ti se tle mal norca delaš, a ne de!?

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi bilo karkoli narobe na zadnjem kolesu ali vpetju bi se to čutilo ob vsakem dodajanju ali odvzemanju plina sam se ukvarjam z motorji že od malih nog in prvič sploh slišim za takšno težavo da motor ni hotel zaviti ampak vseeno poglejte še ležaje na sprednjem kolesu ,čeprav ob tvoji težavi najprej pomislim na premočno in predolgo zaviranje v ovinek

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znano je, da ima Z 750 prešvoh okvir za svojo mašino in da se precej (preveč) zvija ob močnih obremenitvah. Preglej okvir. Sem že videl počen okvir!

Drugače pa mi smrdi to, kar je že napisal se mi zdi da ELO.... zaviranje v zavoj! Edino čudni poki in zvoki mi ne gredo v glavo... da se niso pojavljali potem... v jarku ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnično ga pelji na servis.

Da ne boš kje ubrisal.

Pa še koga potegnil s seboj :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!