Skoči na vsebino

vožnja psa ali mačke na motorju?


SiR

Priporočene objave

Je tukaj kdo, ki tudi kdaj na izlet z motorjem vzame psa ali mačko?

Kako se živali na to privadijo, kaj je potrebno upoštevati, kakšne so izkušnje?

Saj ni, da bi jih vlačil okoli - sam ene parkrat sem pa že koga s čivavo ali staffordom v nahrbtniku videl :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edinokrat,ko sem rino peljal k veterinarju z motorjem v nahrbtniku mi se dva dni potem tega ni odpustila...... od takrat tega ne pocnem vec - pa taka bajkerca.....heh :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj policija lahko zajbava če žival nima čelade? Kaj pa kaki mini ledvični pasovi in rokavice/nogavice za na tačke, da se ne prehladi? Svašta, ki ste te vidli živali na motorju vozit :shock:

grinno.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area, si se mogu še sem usrat huh :wink:

BTW: vidle sem parkrat živali na motorjih, tudi pred na srečanjih BMW pred Maksimarketom en par z BMW R1150GS in majhnim kužkom v tank-torbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area, si se mogu še sem usrat huh :wink:

BTW: vidle sem parkrat živali na motorjih, tudi pred na srečanjih BMW pred Maksimarketom en par z BMW R1150GS in majhnim kužkom v tank-torbi...

Ja tisto je maltežan, ki je po lastničinih besedah nor na vožnjo z motorjem. Naše ne prepričaš, da bi se vsedla v tank torbo. Edina izjema je, če jo jaz v naročju držim. Pa še to je za en krog okrog hiše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj jih boste fural. Kupte svojemu ljubljenčku svoj motor pa gasa :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat vidu smešen prizor kako je model smuču, v nahrbtniku pa enga psa?? ne vem kerga, samo glava ven, he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidla v Udinah na zboru tipa na BMW tist model ki ga je fural 007,no pa je imel odzadaj namontiran prav sedež za psa,pes pa pilotsko kapo očala pa rutko okol vrata.Se mi je zdelo da pes prav uživa,verjamem.Noro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj jih boste fural. Kupte svojemu ljubljenčku svoj motor pa gasa :twisted: :D

enga polinija :D :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsako leto na zbor Satans Brothers se pripelje iz Avstrije na starem BMWju z prikolico človek z nemškim ovčarjem ki se zelo rad vozi v tisti prikolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsako leto na zbor Satans Brothers se pripelje iz Avstrije na starem BMWju z prikolico človek z nemškim ovčarjem ki se zelo rad vozi v tisti prikolici.

Verjetno je to pes sam povedal!! :D :oops: :shock: :evil: :lol:

Tudi jest mam soseda k pesa okol v rugsaku vozi!Pa ne vem če je pesu to ful všeč!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na motorju sem do sedaj vozil samo želvo, pa še zanjo nisem vedel ali ji paše :D

a si mel terarij na tanku ali kaj? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo enkrat pikapolonico. Ko sem parkiral, je prilezla izza gube na jakni in odletela svojim dogodivščinam naproti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel terarija,pač pa sem jo peljal k njenemu osebnemu zdravniku, ker jo je povozila rotacijska kosilnica in ji odbrusila oklep.

najdlje se je pa na našem motorju peljala kobilica, res. na plitvičkih jezerih sva jo opazila na motorju, ko pa sva se pripeljala domov je bila še vedno na motorju. doma pa so jo želve popapcale- rdečevratke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo enkrat pikapolonico. Ko sem parkiral, je prilezla izza gube na jakni in odletela svojim dogodivščinam naproti. :D

Verjetn je za prvim ovinkom je dol padla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enga dobermana v tank torbo stlacis, pol pa vids. Ce mu bo vsec, bolje zate, ce ne, pa... :twisted:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo enkrat pikapolonico. Ko sem parkiral, je prilezla izza gube na jakni in odletela svojim dogodivščinam naproti. :D

Jaz pa čebelo v čeladi, pa sem mislil, da je le kaka muha. Je bila med oblazinjenjem čelade in licem. Potem me je pa ravno v enem ovinku užgala, da sem kar zvezde videl. :evil: Drugič pa oso za jakno. Me je tudi užgala, pa sem jo uspel "speštat" tako, da sem zgrabil jakno v gubo in dobro stisnil. Skratka, vsakršno poletno zračenje lahko med vožnjo ujame kakšno "oboroženo" žuželko. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsako leto na zbor Satans Brothers se pripelje iz Avstrije na starem BMWju z prikolico človek z nemškim ovčarjem ki se zelo rad vozi v tisti prikolici.

Verjetno je to pes sam povedal!! :D :oops: :shock: :evil: :lol:

Tudi jest mam soseda k pesa okol v rugsaku vozi!Pa ne vem če je pesu to ful všeč!!

Ciao,by Pero

Ne ni pes povedal,ampak ga vsako leto srečam.Pripelje pa ga v prikolici iz Avstrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dve leti nazaj, ko sem bil na zboru motoristov v Puli sem videl enga tastarga je imel v tank torbi črnga mačka z rdečo rutko okoli vratu in usnjeno kapco na glavi. Vsi ki smo to videli smo umiral od smeha. Škoda edino ker nisem imel takrat fotoaparata pri sebi. Je pa bil tip domačin tko da ni prov daleč vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa dubu pri 120 km/h v Vipavski dolini ob burji, ptiča v čelado z vsem šusom!Sreča da je bil en shiran vrabček z 180 g in da me je zadel v čelo....drugače bi mi razbilo šipco nolanke sigurno!!! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!