Skoči na vsebino

MK ERE, Užice 7. mednarodni motozbor 2012


OSSA

Priporočene objave

Moto klub ERE - Užice vabi na 7. tradicionalni, mednarodni moto zbor 2012 v Užice 29.,30 junija, 1. julija.

Motozbor se bo odvijal v velikem parku, praktično v centru Užic. Odličen prostor za žur in kampiranje, urejeni wc-ji, tuš...peš se gre lahko v center mesta...o njihovi gostoljubnosti pa je bilo tako on tako veliko napisanega :worship: svaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes pa moja bova tam.

Greva itak ruto ''po široj domovini'' .

Lj - Beograd - Užice - Sarajevo - Mostar - Omiš - Šibenik - Zadar - Rijeka - OMV Postojna - Ride - Lj,

Odhod petek 29.06 , povratek 7. ali 8.07.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufff komi čakam, da mal zažuramo kot lani..... bilo je nepozabno, že nekajkrat bili na zboru, ki je vreden obiska ..... :kva2: :kva2: :bounce::drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi gremo letos v Užice na ta opevani motozbor od mk Ere... Prijatelji so bili 2010 in ga niso mogli prehvaliti. Upam, da bo vsaj tako dobro, kot prejšnja leta, če ne še boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, vsekakor, če je vreme vredu je dol enkratno, ajz sem v Užicah nekako stalni gost in ta njihov prijateljski odnos do vseh, predvsem pa tudi do nas Slovencev privablja veliko ljudi v ta res lep ambient......, samo d bo sonček...., bo dobra družba, žur in prijatelji.... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za one koji ne vole kampirati

Evo še najnovejše informacije

Hotel Zlatibor u centru grada - telefon za rezervacije 031/516-188

* nocenje sa doruckom 1600din -16€.

* polu pansion 2000 din - 20€.

* pun pansion 2400 din- 24 €.

Hotel Zlatiborska noc 6 km od kampa -telefon za rezervacije 031/572-910

jednokrevetna 30€ (sauna, bazen, teretana.. )

dvokrevetna 48€ (sauna, bazen, teretana.. )

trokrevetna 60€ (sauna, bazen, teretana.. )

Cene su za bajkere!

Veliki pozdrav i dobro nam dosli !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod OSSA ...........prosim rezervacijo v bližini tebe hehehhehehe, da ne bom preveč iskala, itak so pa Užice naše mesto, tko da...... :kva2: :kva2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, vsekakor, če je vreme vredu je dol enkratno, ajz sem v Užicah nekako stalni gost in ta njihov prijateljski odnos do vseh, predvsem pa tudi do nas Slovencev privablja veliko ljudi v ta res lep ambient......, samo d bo sonček...., bo dobra družba, žur in prijatelji.... :kva2: :kva2:

Tati živ, a pa greš ti na zbor ki ga organizira MK Užice od Kiška, ali teden kasneje ki ga prirejajo Ere?

Jaz preferiram Kiška....sicer pa vsak ima svoje mnenje. Lp, pa se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gospod OSSA ...........prosim rezervacijo v bližini tebe hehehhehehe, da ne bom preveč iskala, itak so pa Užice naše mesto, tko da...... :kva2: :kva2: :drunk:

Tati ni problema, čisto blizu bova :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz preferiram Kiška....

Ne priporočam...možni zapleti.....

To je kvazi motozbor od Kiška, ki je od MAS-a (Moto asociacije Srbije) dobil prepoved oraniziranja motozborov za dve leti. Zato je izstopil iz MAS-a in organizira na lastno pest, brez soglasja MAS-a in motoklubov Srbije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tati živ, a pa greš ti na zbor ki ga organizira MK Užice od Kiška, ali teden kasneje ki ga prirejajo Ere?

Jaz preferiram Kiška....sicer pa vsak ima svoje mnenje. Lp, pa se vidimo.

glej, glede na to da poznam zelo dobro celotnio situacijo in ozadje, zbor je takrat kot je ne od Kiška temveč od MK Ere katerega poznam in z njimi sodelujem že 8 let, Kiško pa je bil in ga pač ni več....je drugje, tako da zbor je zadnji vikend v juniju oz. 29.,30.,6 in 1.7...... :bounce: :bounce: :bounce:

in komaj čakam, da se družim z enkratnim folkom iz Užic.... :bounce: :bounce: :bounce:

itak, da bom kandidirala za županjo....hehehhhehe :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Kiško pa je bil in ga pač ni več....je drugje, tako da zbor je zadnji vikend v juniju oz. 29.,30.,6

:beer2::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek golaž, v soboto izlet do Potpeće.....pijača in prigrizki....za kosilo pa srbski pasulj .... :OK:

Dobrodošli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vrnili se boste kot odojki. :yea1:

Jaka, kaj pa saj veš, da se jaz poleti vedno zredim zaradi dobre hrane v naših južnih državah....če je dobra družba in dobra hrana, kaj češ lepšega hehehheee :grim :grim :grim :grim :bounce: :bounce: :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....za kosilo pa srbski pasulj .... :OK:

Dobrodošli!

Dobar pasulj se daleko čuje :grim.

Mater me vlečeeee.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!