Skoči na vsebino

Težave Kawasaki ZZR 250


elerac

Priporočene objave

Lepo pozdravljeni.

Imam eno težavo in sicer: Motor lavfa brez problemov, ko pa porabim preko polovice goriva v tanku začne vgašat. ni važno ali imam pipico na on, pre ali rezervi... Potem mu moram dati čok in ga nazaj zapalit, po parih kilometrih se pa zopet zgodba ponovi. Kaj bi lahko bilo narobe?

V naprej hvala za odgovor.

Danijel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful tem obstaja, o šravfanju, problemih in tudi o zzr 250. Zato je dobrodošla uporaba iskalnika :)

No, zdej k sm te napizdu, lahk povem kaj si mislim.

Možnosti je več. 1 je umazana pipa, druga je preprerela ali poškodovan cevka za vakuum, (čeprav bi na PRI to moralo delat) Možno pa je tudi, da v rezervarju nastane podtlak. Preveri oddušne cevi.

Zelo verjetno je problem banalen, in potrebuješ malo dobre volje in časa. Najslabša možna je, pokvarjena pipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem mel problem smeti v tanku, tako da sem rezervar očistil, očistil tudi pipco, vmes dal še dodatni filter... možno da bi dodatni filter delal probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sem mel problem smeti v tanku, tako da sem rezervar očistil, očistil tudi pipco, vmes dal še dodatni filter... možno da bi dodatni filter delal probleme?

Če bi imel premajhno pretočnost, je seveda možno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!