Skoči na vsebino

Yamaha Fazer 600


roky69

Priporočene objave

Pozdrav!

Kupil sem Yamaho Fazer 600 letnik 2003. Zelo lepo vzdrževana, se že vidi na oko. Prevoženih ima 28000 KM, servisna knjiga potrjena. Do sedaj sem vozil Kawasaki ER5.

Motor načeloma nima problemov, samo kar me malo nervira je v agregatu slišen zobnik pri dodajanju ali odvzemanju gasa.

Ker tega motorja ne poznam, me zanima ali ima kdo kakšen info o tem. :blush: Hvaležen bom za vsako informacijo.

LP :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nervira to, da si ne prebereš pravil o uporabi foruma in po nepotrebnem smetiš po forumu. Tema za ta motor že obstaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Kupil sem Yamaho Fazer 600 letnik 2003. Zelo lepo vzdrževana, se že vidi na oko. Prevoženih ima 28000 KM, servisna knjiga potrjena. Do sedaj sem vozil Kawasaki ER5.

Motor načeloma nima problemov, samo kar me malo nervira je v agregatu slišen zobnik pri dodajanju ali odvzemanju gasa.

Ker tega motorja ne poznam, me zanima ali ima kdo kakšen info o tem. :blush: Hvaležen bom za vsako informacijo.

LP :OK:

To kar ti slišiš iz mašine je ležaj gredi v menjalniku in NE zobnik ! Zobnik v menjalniku šlišiš samo, ko je odlomljen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!