Skoči na vsebino

Moto Guzzi Norge 1200 rezervni deli, pokvarljivost, vožnja...


Ravbaski

Priporočene objave

Pozdravljeni,

predvidevam da se o tem motorju ni kaj veliko govorilo zato sem odprl kar novo temo. Zanima me če kdo vozi ta motor in kakšne ima izkušnje z njim. Namreč oče kupuje omenjeni motor letnik 2006 in mu je nek "mehanik" rekel da so pri teh motorjih težave z dobavljivostjo rezervnih delov ter da imajo probleme z pumpo za bencin ter s kardani kot MW na primer.

Zanima me če je to res in kakšna je kaj vožna in pokvarljivost motorja ter na kaj mora biti pozoren ?

Hvala za informacije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

predvidevam da se o tem motorju ni kaj veliko govorilo zato sem odprl kar novo temo. Zanima me če kdo vozi ta motor in kakšne ima izkušnje z njim. Namreč oče kupuje omenjeni motor letnik 2006 in mu je nek "mehanik" rekel da so pri teh motorjih težave z dobavljivostjo rezervnih delov ter da imajo probleme z pumpo za bencin ter s kardani kot MW na primer.

Zanima me če je to res in kakšna je kaj vožna in pokvarljivost motorja ter na kaj mora biti pozoren ?

Hvala za informacije.

Bom kratek,ker nočem vse povprek kritizirat, tega motor (znamke) naj raje nekupuje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Guzzijih v sloveniji je največji problem dober servis in dobava delov. Se mi je zgodilo da delov za redni servis ni imel, a servis bi delal..... verjetno z starimi deli (podloške semeringi....). Na začetku sem svoj motor vozil na servis v italijo v CRM s.r.l (poglej na internetu) tu lahko povprašaš serviserja če so tvoji strahovi upravičeni ali pa si sposodiš isti model motorja za testno vožnjo....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oče kupuje omenjeni motor letnik 2006

zdravo,... a tega kupujete v AVTO MIK d.o.o v Kopru?

a si prebral to temo?

Ker se nič več ne sliši o Koprski ponudbi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!