Skoči na vsebino

2003 Aprilia RS125?


igralec

Priporočene objave

motorcek mi je zelo vsec, samo me pa moti barva plastik (tista, ki jo imas nalepljeno spodaj, je lepse barve) in pa barva felten :arrow: mislim, da bi jim (feltnam) pasala crna barva (samo moje mnenje :) ) :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je kr všečna. Tiste zlate feltne tut ne zgledajo slabo, sam, sej jih lahk štrihneš na črn al pa kero drugo farbo 8) Pa videm de je tut za dva narjena. Dobr to :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam te vse boli k moraš praktično na gležnjih sedet. :wink:

5 km sm se pelu tm zadi pa na konc nisem več čutu riti sm pa zato kr fajn čutu mravljince skoz noge. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Aprilia zlo všeč, bi jo človk ker mel, sam tist zic je tak čudn. Mogl bi mal 98 letnke porihtat k majo ravn zic pa v prodajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. kaj mene je ne kolega pelau 100km z ro50 pa ni blo nobenega problema!Je bilo dosti boljše kot pa na kakšni nsr!

Edino kar je pri nsr dobro so zavore. :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. kaj mene je ne kolega pelau 100km z ro50 pa ni blo nobenega problema!Je bilo dosti boljše kot pa na kakšni nsr!

Edino kar je pri nsr dobro so zavore. :twisted: :D

Pa ne sam zavore. :evil: Tut prva maska je 16-krat lepša,še sploh pa luči, pa zadn konc je lepši, pa vzdržljiva je 3-krat bolj, pa udobna je bolj,... Edin kar ji manjka je deljen sedež. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.. kaj mene je ne kolega pelau 100km z ro50 pa ni blo nobenega problema!Je bilo dosti boljše kot pa na kakšni nsr!

Edino kar je pri nsr dobro so zavore. :twisted: :D

Ti si pa zaljubljen v te RS-ke a? :wink:

Jst merim v višino nekak 190 in mi nekak ne sede čist če morm met noge za vratom. :roll:

Hja, vsake oči pa vsaka rit ma svojga malarja. :?

BTW zavore bi lahko bile še boljše če bi namest gumjaste uporabl pletene cevi k bi dobu še več filinga na roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

A mi zna ker povedat, če letniki 03 letijo kej slabš al pa so nasploh kej dost drgačni. K bi drug let nabavu novo 1 let staro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A mi lahko nekdo pove, če je možno na rsko dat nosilc za kufer, ker bi ga jst rad mel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njeeeeeee, to je grdo ko qrba na RSu!! pol te pa vsipa, pa te kufr za sabo vlece - hvala lepa!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa je možno? Če bi se ksdaj mal do morja zapelov al pa kej v shoping pa tut nucam plac, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mozno je z dodatnim nosilcem, to sm vidu na AF1, pa je full bedno zgledal. drugac pa poglej kje na netu (Givi, Kappa, itd.), pa poglej kako ponudbo majo kaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, born to be idiot :D

Verjetno bo res treba ruzak uporabljat :( sam fino bi blo met to, če že res nujno nucaš plac ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!