Skoči na vsebino

2003 Aprilia RS125?


igralec

Priporočene objave

sj je rukzak tud kr ok, sam tezko si ga je gor dat, ce mas jakno s scitniki al pa kombinezon, pa ce je obtezen je v ovinkih full cudn filing ko zlezes dol s sedeza pa se nagnes v ovinek... drugac pa je fajn to, sam ruce si zategn na najkrajso mozno mero, da ti ne bo opletal! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugac pa je fajn to, sam ruce si zategn na najkrajso mozno mero, da ti ne bo opletal! ;)

Z najdaljšimi naramnicami sa pa pomoje tut ti nebi pelov vč k 150 km/h. Bi zgledu tko k space shuttle pr pristanku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RS 250 sem si lahko lepo namontiral kufer. Samo nosilec sem si moral sam naredit. Je prav dobro zgledalo. Samo malo, bom nekje še sliko zbrskal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja ;) še vseeno je brez kufra lepša B)

Vsekakor. Vendar osebno ne prenesem ničesar na sebi (ali na tanku), ko vozim motor. Še posebej, če vozim malenkost hitreje. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

lp usm k ste se prjavl na forum pred mano. Jest sm se prjavu k sm slisou od frenda (McMatko k ma yamaho DT 125), da se folk velik zgovarja od motorjou ipd... Jest sm kupu prek kratkim mitota pa me zanima ce ma kdo kj izkusenj z temu motorjm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp usm k ste se prjavl na forum pred mano. Jest sm se prjavu k sm slisou od frenda (McMatko k ma yamaho DT 125), da se folk velik zgovarja od motorjou ipd... Jest sm kupu prek kratkim mitota pa me zanima ce ma kdo kj izkusenj z temu motorjm

tema na forumu ali se malce pobrskas z iskalnikom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!