Skoči na vsebino

MC Indians 2012


jama1100

Priporočene objave

Od 5.7 do 8.7. na novi lokaciji (prvič lani) ob morju .Lokacija Tar Vabriga zaliv Santamarina.

Lani je bilo kar luštno,pa še plavat se da.A pride kdo?

Popravljeno . Popravil jama1100
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tici ja v cetrtek :)

okoli 17ih bom v kp.

se pa zagotov dol srecamo,mene bo povsod dost in kampek je ravnopravsnje velikosti da vse obdelam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to žalostno!?

Mislite, da ta dogodek ne bo poslabšal odnosev z hrvaškimi moto prijatelji? Seveda bo, postavite se v njihovo kožo, če bi vam nekdo iz banalnih razlogov ubil prijatelja, me zanima če bi še kdaj z njim za mizo pili pivo. Itak so odnosi z hrvati že dovolj zaostreni zaradi politike, zdaj pa še to ....

Škoda res, da je moralo priti do neljubega dogodka.

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč so se take neumnosti reševale na moški način pa ko koga.

pa taki pretepi so se ogromnokrat zalili s pirom.

vsi bomo napisali "ZAHVALO" tom trdokurčnežu za prihajajoča

maltretiranja na hrvaški meji, grde poglede iz strani hrvaških motoristov

in še marsikatero hujšo peezdarijo.

očitno je danes preveč pussyjev tudi med motoristi :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni to žalostno!?

Mislite, da ta dogodek ne bo poslabšal odnosev z hrvaškimi moto prijatelji? Seveda bo, postavite se v njihovo kožo, če bi vam nekdo iz banalnih razlogov ubil prijatelja, me zanima če bi še kdaj z njim za mizo pili pivo. Itak so odnosi z hrvati že dovolj zaostreni zaradi politike, zdaj pa še to ....

Škoda res, da je moralo priti do neljubega dogodka.

Ni moralo priti!

Upam, da se bodo predsedniki klubov članov, ki so bili upleteni v to osebno šli opravičiti Indijancem v Poreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moralo priti!

Upam, da se bodo predsedniki klubov članov, ki so bili upleteni v to osebno šli opravičiti Indijancem v Poreč.

sanjaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moralo priti!

Upam, da se bodo predsedniki klubov članov, ki so bili upleteni v to osebno šli opravičiti Indijancem v Poreč.

Je morda kdo zasledil ali je bil pokojni motorist ali pešak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je tem ljudem, jebelacestanazaj, no..? A res preveč gledamo filme in ne znamo več ločiti med resničnim življenjem?Julija 1998 sem skoraj izgubil veselje hoditi na moto zbore, zdaj spet to... Včasih so se ga nalili, pa so pele pesti.

Ja, SF, včasih nas je bilo okoli 20, ki smo bili na vsakem zboru, ostalo lokalci. Čim enega dvajseterice ni bilo, je že begal pogled ''kje je Pilko, Rudka, Faker, Hozi, Part,...'' Zdaj, zdaj je vse preveč skomercializirano, do motorja lahko pride vsak, ki gre na banko po kredit. Mogoče je po eni strani prav, po drugi strani pa... eh, brezveze. Sožalje svojcem umrlega.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je tem ljudem, jebelacestanazaj, no..? A res preveč gledamo filme in ne znamo več ločiti med resničnim življenjem?Julija 1998 sem skoraj izgubil veselje hoditi na moto zbore, zdaj spet to... Včasih so se ga nalili, pa so pele pesti.

Ja, SF, včasih nas je bilo okoli 20, ki smo bili na vsakem zboru, ostalo lokalci. Čim enega dvajseterice ni bilo, je že begal pogled ''kje je Pilko, Rudka, Faker, Hozi, Part,...'' Zdaj, zdaj je vse preveč skomercializirano, do motorja lahko pride vsak, ki gre na banko po kredit. Mogoče je po eni strani prav, po drugi strani pa... eh, brezveze. Sožalje svojcem umrlega.

Jebemti kako leti čas, julij 98 je še vedno v živem spominu, še pomneš Goriška brda za na konc??Sam pa tut ne hodim več po zborih, samo dnevni obisk in mogoče en samcat zbor-pa še to v pomurskih koncih..

Mladina je vedno bolj pokvarjena!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol v krvi, možgani - 25%, in letno povprečje na slovenskega posameznika 10,4 litra čistega alkohola !

*Ena merica je približno 1 dcl vina ali 2,5 dcl piva ali malo šilce (0.3 dcl) žgane pijače in vsebuje okoli 10g čistega alkohola.

Pravilo "ena merica na uro" nam pove tisto največjo količino alkohola, ki jo naše telo lahko razgradi v tem času. Seveda lahko pijemo tudi manj. Če pijemo intenzivneje, lahko pričakujemo, da se bo koncentracija alkohola v naši krvi pomembno povečala. Ženske z enako telesno maso kot moški lahko pri pitju enakih količin pijače, zaradi drugačne porazdelitve in presnove, dosežejo nekoliko višje koncentracije alkohola v krvi.

Koncentracija alkohola v krvi

g/kg (promili)

Učinki alkohola

0.00

Zakonsko dovoljena

količina alkohola za vožnjo za mlade in poklicne voznike

0.2 do 0.5

sprostitev

Rahlo zavrta možganska aktivnost, zato občutek sproščenosti. Zakonsko dovoljena količina alkohola za vožnjo, čeprav je pri nekaterih sposobnost za vožnjo lahko že okrnjena.

1 do 2 merici /uro ali

3 merice/ 2 uri ali

4 merice /3 ure

0.5 do 0.8

zmanjšana kontrola

Izguba zavor, ki se jo pogosto zamenjuje s stimulacijo . Poveča se pripravljenost za tveganje, lahko tudi agresivnost in zanesljivo ni mogoče več varno voziti.

3 do 4 merice /uro ali

5 meric/ 2 uri ali

6 meric /3 ure

0.9 do 1.5

nekoordiniranost

Zastrupitev, sposobnost koncentracije in koordinacije bistveno zmanjšana, posebej za vožnjo in delo s stroji.

5 do 6 meric /uro ali

7 meric/ 2 uri ali

8 meric /3 ure

1.5 do 2.0

sedacija

Ekstremna upočasnjenost in pijanost, že se pojavljajo motnje zavesti.

7 do 8 merice /uro ali

9 meric/ 2 uri ali

10 meric /3 ure

2.0 do 2.5

zaspanost

Alkohol bistveno okvarja budnost, ponavadi ljudje zaspijo, že popiti alkohol se še absorbira, možnost zadušitve.

8 do 9 meric /uro ali

10 meric/ 2 uri ali

11 meric /3 ure

2.5 do 3.0

anestezija

Ne le spanje, temveč nesposobnost zaznavanja bolečine in drugih močnih dražljajev in le še drobna črta vas loči do smrti.

9 do 10 meric /uro ali

11 meric/ 2 uri ali

12 meric /3 ure

3.0 do 4.0

koma

10 do 12 meric /uro ali

13 meric/ 2 uri ali

14 meric /3 ure

4.0 do 5.0

smrt

12 do 15 meric /uro ali

16 meric/ 2 uri ali

17 meric /3 ure

Popravljeno . Popravil Rude Boy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bil storilec in del klape,ki je to zakuhala slovenska,mozno samo na papirju,imena in priimki pa zdalec ne. pise vecerni list vec o tem,kdo je glavni osumljenec.

ce bi se zaradi vsake nesrece necemu odpovedal,bi sedel le se doma in cakal da me infatkt kresne.

nekateri prodajo motor,ko prebirajo crno kroniko,drugi ne hodijo na zbore,itd., jest pa se naprej verjamem v dobre ljudi,ne glede od kod so.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč je (bil?) zelo lep zbor, in slučaaajno se je zgodilo, da letos nisem zavil dol, ampak sem končal v Tolminu. . . Očitno sem mel mal sreče.

@SF: Na indiansih se mi ne zdi dost pešadije. Glede na prestižno lokacijo in mal nadpoprečno organizacijo šankov se mi to zdi celo zelo majhen zbor. (pa ne da sm nek zbor expert amapk stari rokeri in Twinhorni so indians×3)

Kakorkoli, upam da bo kreten deležen poštenega sojenja, ne da bo na prostosti čez 5 let.

a Kdo ve, iz katerega Slovenskega kuba pa je bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!