Skoči na vsebino

MC Indians 2012


jama1100

Priporočene objave

Tudi jaz verjamem v dobre ljudi. Ti pa določeni dogodki dajo misliti. Osebno se raje, če imam kak dan prost, zapeljem kam na izlet. Moto zbore sem nekako preživel. Slovenija je tako mala, da kamorkoli greš, si v parih urah spet doma. Seveda pa, kdor pije, normalno da bo šotoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poreč je (bil?) zelo lep zbor, in slučaaajno se je zgodilo, da letos nisem zavil dol, ampak sem končal v Tolminu. . . Očitno sem mel mal sreče.

@SF: Na indiansih se mi ne zdi dost pešadije. Glede na prestižno lokacijo in mal nadpoprečno organizacijo šankov se mi to zdi celo zelo majhen zbor. (pa ne da sm nek zbor expert amapk stari rokeri in Twinhorni so indians×3)

Kakorkoli, upam da bo kreten deležen poštenega sojenja, ne da bo na prostosti čez 5 let.

a Kdo ve, iz katerega Slovenskega kuba pa je bil?

Iz časopisja:

Zaradi razjasnitve okoliščin krutega uboja so policisti odvzeli prostost petim slovenskim državljanom, šlo naj bi za 25-letnega Jeseničana A. B., njegovega šest let starejšega sokrajana I. I., 28-letnega P. P. iz Krškega, 27-letnega Z. N. iz Hrastnika in 23-letnega K. I. iz Novega mesta. Ni še znano, kateri od peterice, ki so menda člani slovenskih motorističnih klubov Fire Starters in El Diablo, je mlademu Porečanu zadal smrtno rano, po izjavah prič pa naj bi vseh pet Slovencev sodelovalo pri fizičnem obračunu z mladeničem.

PS

Na netu je tudi posnetek pretepa

http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/izboden-u-plicaku-mladica-su-ubili-jer-ih-je-prskao-vodom-273307

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj bi bil storilec in del klape,ki je to zakuhala slovenska,mozno samo na papirju,imena in priimki pa zdalec ne. pise vecerni list vec o tem,kdo je glavni osumljenec.

Na RTVSLO so objavili ti dve imeni slovenskih motoristov:

za umor najbolj sumijo motorista z Jesenic, 25-letnega Adnana Budimirovića in 31-letnega Igorja Ilića.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na RTVSLO so objavili ti dve imeni slovenskih motoristov:

za umor najbolj sumijo motorista z Jesenic, 25-letnega Adnana Budimirovića in 31-letnega Igorja Ilića.

ja pravi avtohtoni kekci iz Gorenjske.. dedje so potomci kosobrina. trenirkarska čefurjad.. ne znajo se obanšat niti pri kupu peska in mešalcu, oni pa bi imeli neki bajkerski klub ... mrš dol čez mejo s takimi.... :bum: seljačine naj drva napravljajo

poglejte bisere na slikah, na 10km se vidi kam spadajo... sedaj pa naj se oglasi kakšna zvezda birokracije zaradi sovražnega govora :evilgrin:

http://www.mojalbum.com/mk-eldiablo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 do 12 meric /uro ali

13 meric/ 2 uri ali

14 meric /3 ure

4.0 do 5.0

smrt

12 do 15 meric /uro ali

16 meric/ 2 uri ali

17 meric /3 ure

Manjka grupa 16 meric/uro ali 20 meric/2 uri ... --> JustinBieber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz teh komentarjev že diši po kolektivni krivdi, ki poteka približno takole:

"Zavedni" Hrvati pravijo: Krivi so vsi Slovenci! Treba jih vse linčati!

"Zavedni" Slovenci pravijo: Krivi so vsi južnjaki! Treba jih vse linčati!

"Zavedni" južnjaki pravijo: Krivi so vsi motoristi! Treba jih vse linčati!

"Zavedni" motoristi pravijo: Krivi so vsi bikeri! Treba jih vse linčati!

Stigmatizacija in KKK logika ne pelje nikamor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pravi avtohtoni kekci iz Gorenjske.. dedje so potomci kosobrina. trenirkarska čefurjad.. ne znajo se obanšat niti pri kupu peska in mešalcu, oni pa bi imeli neki bajkerski klub ... mrš dol čez mejo s takimi.... :bum: seljačine naj drva napravljajo

poglejte bisere na slikah, na 10km se vidi kam spadajo... sedaj pa naj se oglasi kakšna zvezda birokracije zaradi sovražnega govora :evilgrin:

http://www.mojalbum.com/mk-eldiablo

Mal sem pobrskal tvoj album in moram priznati, da ne vidim kakšne posebne razlike med tvojim albumom in eldiablom. Motoristi so na enih in drugih slikah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sem pobrskal tvoj album in moram priznati, da ne vidim kakšne posebne razlike med tvojim albumom in eldiablom. Motoristi so na enih in drugih slikah.

moj album?

ne pametuj o stigmatizaciji... po celi bosni ne najdeš tako nadutih prepotentnih in čip čap pošminkanih biserov. že iz slik se vidi mentaliteta in dojemanje kardelnega zbiranja v omenjeno moto druščino. taki nimajo kaj iskati na nekih odprtih druženjih in prireditvah.

12 let obiskujem moto zbore pa nisem videl niti, da bi jih kdo resno fasal

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj album?

Ja, domnevam, da gre za TVOJ (

Vsi albumi in video posnetki od: rebel -http://www.motosvet.com/album/ualbum.php?cid=1823)

album in če ga primerjam z kakor ti praviš z "biseri" Eldiabla, si upam reči da 99,99% ljudi ne bi opazilo kakšne bistvene razlike, sploh če bi zmešali slike. Tukaj gre predvsem za TVOJ pogled, ki je očitno ideološko (da ne uporabim kakšno težjo besedo) predisponiran.

PS

Ne poznam ne tebe,ne eldiabo ekipo. Torej nothing personal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Oba se tudi strinjava, da je butelj z nožem končno postal pravi biker in bo lahko razlagal, da je bikerstvo način življenja in podobna sranja kot jih nabijajo ljudem v glavo slovenski sociologi...

Tisto vprašanje zgoraj sem postavil, ker se mi zdi, da klubi v prevelikem pohlepu na srečanja, ki bi morala biti prvenstveno namenjena motoristom vabijo in spustijojo množice pešakov (dobiček), pa tudi klubi - sploh bikerski, v želji da bi zgledali večji in vplivnejši (beri vsi imajo daljše kurce) vzamejo med članstvo ves ološ...

Včasih, ko nas je bilo na zboru mogoče 100, si zjutraj zlezel iz šotora in še na kolenih sosedu, ki je isto zlezel iz šotora izdavil "Jebo ti pas mater!" Možakar se je odzval s kratkim "Hvala!". On je seveda zastopil "Sosed boš en šnopc?" Je pa res, da smo se vsi poznali med seboj, pa tudi konflikti so se dogajali večinoma z domorodsko pešadijo, ki je tisti dan nastopila kot taglavna, ker se je v njihovem kraju končno nekaj dogajalo. No to je le eden od možnih pogledov na ta žalostni dogodek...

nekateri so pa imeli rdeče hlače......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol v krvi, možgani - 25%, in letno povprečje na slovenskega posameznika 10,4 litra čistega alkohola !

*Ena merica je približno 1 dcl vina ali 2,5 dcl piva ali malo šilce (0.3 dcl) žgane pijače in vsebuje okoli 10g čistega alkohola.

Pravilo "ena merica na uro" nam pove tisto največjo količino alkohola, ki jo naše telo lahko razgradi v tem času. Seveda lahko pijemo tudi manj. Če pijemo intenzivneje, lahko pričakujemo, da se bo koncentracija alkohola v naši krvi pomembno povečala. Ženske z enako telesno maso kot moški lahko pri pitju enakih količin pijače, zaradi drugačne porazdelitve in presnove, dosežejo nekoliko višje koncentracije alkohola v krvi.

Of topic - a ni že čas da malo odprete oči in ALKOHOL kot krivca ne dajete vsepovsod zraven! Sem večlet po zborih hodil okrog in okrog in dokler je bil samo alkohol v igri so kje pokale pesti- dejmo malo preveriti droge malo pokadimo da se nam je*** potem malo pokokainčkamo na koncu pa žejo z pirom zalijemo in imamo smrtne kombinacije- dovolj je da se vse na alkohol krivi kar se mojih videnj tiče in obihkov zabav "mladih" je droga veliko bolj prisotna kot alkohol. samo alkohol je viden droga ni .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res...droge....oziroma kombinacija vec njih. Se cloveku utrga. nam je razlagal motorist resevalec na prvi pomoci, da je prisel urgirat v neko situacijo, ko se je modelu cist odpelal in ga je zacel pretepat. Ko so ga spravl na urgenco, so ugotovil, da je imel v sebi vse mozno.....

Drgac pa....ce je clovek usekan, je lahko malenkost dovolj, da je cist znerviran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je Kölm napisal;

Zakaj se vedno krivda daje na alkohol in ostale substance!? To ni izgovor!

Ja kam pa pridemo, če bi vsak ki je pijan koga umoril?

Vedno sem mislil, da so MOTOZBORI za druženje ljudi, ki imajo iste interese, to je motor, potovanja, veter v laseh, svoboda ... itd.

Zdaj pa nekateri pišete, da morako "peti pesti" ... itd. Pa kaj to vam je smisel teh zborov - nekaterim?

Predstavljate si, da ste temu, ki je umoril hrvata slučajno vzeli prednost! Pa on je bil pripravljen ubijat! Mislim .... halo.

Slovenci (on seveda to ni) bomo deležni res ubijalskih pogledov hrvaških motoristov. Kakšno bo maltretiranje na meji niti nočem razmišljat ker sigurno bo nekaj časa napeto stanje o tem ni dvoma.

Zamislite si, da iz vašega kluba koga ubijejo ... a bi z njegovimi kolegi sedeli in spili pivo? Sigurno ne bi!

Po vsem tem se vprašam, kaj bi bilo če bi tega motenega človeka spustil v ZRČE, kjer smo se vsi sem ter tja škropili z vodo in uživali v ritmih glasbe!? Verjetno bi o njem brali kot o Bravicku!

Žalostna zgodba .... oče dveh otrok. Žena njegova je čisto na koncu. Zgubila je že očeta in brata, tako da ostaja sama. Žalostno!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panika, da nas bodo pa zdej vsi hrvaški motoristi sovražno gledali pa je popolna bedarija, ki eventuelne zamere samo še podpihuje in priliva olje na ogenj.

Glej, panike ni, ampak vseeno se bo človek nelagodno počutil. Meni ni vseeno za to kar se je zgodilo, tebi če je, potem pač nisi človek z dušo.

Me zanima, če bi bil na njihovem mestu, kako bi gledal potem druge? Se pa strinjam, da človek če je kreten ni važno od kod prihaja.

Glede na to, da pri nas se postrani gledajo sosedi že, če sosedu jablana visi na njegovo stran, potem vem, kako bi bilo v takšnem primeru.

Žalostno je samo, da se na tak način "promoviramo"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi nehat nabijat o tem kuga vse je alkohol kriv. Kriv je idijot za idijotsko obnašanje. Morda tudi vzgoja, okolica in živci.

Se ga večkrat nalijem konkretno, pa mi na misel ni prišlo da bi se šel tepst zaradi tega. Sem morda le bleknil kako preveč in polil kak kozarc. Če sem se ponesreči spotaknil ob koga sem še vseeno bil sposoben rečt pardon.

Jaz tudi. Par let sem sicer intenzivno iskal batine, ampak ni blo nikomur do fighta ... razen enemu predimenzioniranem skinheadu v Ortobaru, kakih 10-15 let nazaj ... bil je na berglah ... jaz pa na cirka 3-4 promilih ... sam pogledal me je, pa sem padu, kot da bi me jumbo jet povozil ... hematom na spodnem žnablu sem imel še kako leto po tem ... aja, špegle sem pa pred tem dal kolegu v čuvanje, ker sem glih tisti dan dobil nove pri optičarki ... pa moj rojstni dan je bil ... mensezdi da ene 22. al nekaj takega ... pa žurko sem imel prejšnjo noč v Bunkerju ... pravzaprav sva s frendom najela Bunker ... cirka 150 povabljenih ... cirka XXX gajb, pletenk, floharc alkohola, vse šlo, jaz sem bil "Last Man Standing" ...

Trije dnevi hudega žuranja. Boljše kot katerikoli road movie.

Ampak štihnil nisem nikogar. Še une bejbe, ki mi je bla všeč, nisem piknil ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da vsaj malo pretiravate. Jaz se ne bom nič nelagodno počutil. Žal mi je vsakega človeškega življenja ampak ne vem zakaj bi se sedaj jaz moral za to počutiti slabo? Če pa me hoče kdo postrani gledati zaradi tega pa je to njegov problem. Tako kot se niti pod razno ne identificiram s povprečnim slovencem se tudi ne identificiram s povprečnim motoristom in se zaradi takšnih dejanj posameznikov ne počutim osebno krivega.

Kar pa se jablane tiče pa imam za sosede bosance in nič ne visi na mojo stran pa mi vseeno vedno kadar kaj zraste na njihovih drevesih to tudi ponudijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi. Par let sem sicer intenzivno iskal batine, ampak ni blo nikomur do fighta ... razen enemu predimenzioniranem skinheadu v Ortobaru, kakih 10-15 let nazaj ... bil je na berglah ... jaz pa na cirka 3-4 promilih ... sam pogledal me je, pa sem padu, kot da bi me jumbo jet povozil ... hematom na spodnem žnablu sem imel še kako leto po tem ... aja, špegle sem pa pred tem dal kolegu v čuvanje, ker sem glih tisti dan dobil nove pri optičarki ... pa moj rojstni dan je bil ... mensezdi da ene 22. al nekaj takega ... pa žurko sem imel prejšnjo noč v Bunkerju ... pravzaprav sva s frendom najela Bunker ... cirka 150 povabljenih ... cirka XXX gajb, pletenk, floharc alkohola, vse šlo, jaz sem bil "Last Man Standing" ...

Trije dnevi hudega žuranja. Boljše kot katerikoli road movie.

Ampak štihnil nisem nikogar. Še une bejbe, ki mi je bla všeč, nisem piknil ...

Če si pa "BRDO OD ČOVEKA" kdo se bo pa upal nate spravt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!