Skoči na vsebino

MC Indians 2012


jama1100

Priporočene objave

A sicer že kdo ve kaj konkretnega kaj se s tipi dogaja? Upam da ne bo vse skupi po zaslugi kakega veleodvetnika pristalo tam, da se je ubogi Porečan dvakrat ponesreči spotaknil in padel na nož...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri štiriindvajsteurpičkakom je bilo objavljeno, da so Jeseničana zadržali v priporu v Puli, ostale pa spustili domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rdeči križ? saj ne rečem, lepa gesta, samo vseeno me nekaj moti..kaj pa klubi? pa društvo motoristi za motoriste?

sončy ! zakaj že ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Javno tega noben klub nebi odobraval... se pa povsod najdejo posameniki, ki mislijo, da jim moč množice daje pravico do vsega. Poleg tega moto klubi kot sami, že sam imidž hard core bikerja nakazujejo na zlobo, nevarnost.

Imidž ali ne, to je tu glavno vprašanje. Dokler je govora o "prijaznem vaškem zbirališču motoristov", nimam nič proti. Ko pa se ve, da so simboli motokluba samo krinka za ilegalno združbo, pa bi bilo treba zadeve hitro in učinkovito ustavit.

Za vedno.

Ponosen sem na člane Indians MC, ki so takoj po dogodku okoli obrnili cel kamp in storilca našli, groza me je pa tistih članov slovenskih motoklubov, ki so storilca probali skrivati. Slovenec ali ne, ni opravičila za pomoč morilcu.

Kar se pa njega samega tiče, pa: Ni me sram, da sem Slovenec, ljubim svojo državo in sem ponosen nanjo. Moram pa priznat, da bom imel kar hude probleme pogledat v oči hrvaškemu bajkerju. Tako kot je rekel ELO: "...ob vsem tem me je kar sram da sem motorist, ki rad hodi na zbore, kjer mi vsak sleherni motorist predstavlja vsaj kolega, če že ne prijatelja..."

Mislim, da bomo imeli vsaj za nekaj časa vsi slovenski motoristi en grd madež narisan na našem čelu, vsakič ko bomo na Hrvaškem.

Mogoče celo po pravici.

TI se šteješ za enega slovenskega motorista ali kaj '? jst mislim,da si ti en ,ki nč ne ve in samo piše tle gor ene traparije.vsaka čast ti,da si ponosen na klube ki nosijo našitke 1% .pa grem stavit,da pojma nimaš kaj tak našitek pomeni.raje ne klanfaj tle gor.ostan pr slončkih.sploh pa ne veš kaj se je točno tam dogajalo in kako je prišlo do tega,ki ni najboljša za ene in druge.veliko ljudi,ki jih poznam je te dni šlo na hrvaško,pa niti eden ni imel problemov.probleme vzpodbujate takle kot si ti.z dolgim jezikom.

pa rajši nič ne odgovarjaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TI se šteješ za enega slovenskega motorista ali kaj '? jst mislim,da si ti en ,ki nč ne ve in samo piše tle gor ene traparije.vsaka čast ti,da si ponosen na klube ki nosijo našitke 1% .pa grem stavit,da pojma nimaš kaj tak našitek pomeni.raje ne klanfaj tle gor.ostan pr slončkih.sploh pa ne veš kaj se je točno tam dogajalo in kako je prišlo do tega,ki ni najboljša za ene in druge.veliko ljudi,ki jih poznam je te dni šlo na hrvaško,pa niti eden ni imel problemov.probleme vzpodbujate takle kot si ti.z dolgim jezikom.

pa rajši nič ne odgovarjaj.

Motoklubi gor ali dol, nima veze, pomen ima to da lahko umreš zaradi nedolžnega škropljenja z vodo in pač par kapljic pade vstran..To je poanta, ki se je pač na žalost pripetila na motosrečanju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opssss 1 šele pol sem opazu,da si ženskega spola.in uničuješ naravo z motorjem !da pa meni kar direkt " bumbar" si pa ne bi pričakoval od ene smrklje.

Punca te pa podcenjuje, ker na tvojem profilu se lepo vidi ,da nisi bumbar .....si "president" bumbarjev.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoh nimate pojma kaj se je uresnic dogajal pa kar neki komemntirate jao jao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.....ne pojma nimam...... ampak, razlog, da nekomu vzameš življenje? no, dej naštej.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoh nimate pojma kaj se je uresnic dogajal pa kar neki komemntirate jao jao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ni čisto vseeno, kaj se je dogajalo, zgodil se je umor, samo to se je u resnici dogajalo, edino če ni sam padel na nož

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alkohol v krvi, možgani - 25%, in letno povprečje na slovenskega posameznika 10,4 litra čistega alkohola !

*Ena merica je približno 1 dcl vina ali 2,5 dcl piva ali malo šilce (0.3 dcl) žgane pijače in vsebuje okoli 10g čistega alkohola.

Pravilo "ena merica na uro" nam pove tisto največjo količino alkohola, ki jo naše telo lahko razgradi v tem času. Seveda lahko pijemo tudi manj. Če pijemo intenzivneje, lahko pričakujemo, da se bo koncentracija alkohola v naši krvi pomembno povečala. Ženske z enako telesno maso kot moški lahko pri pitju enakih količin pijače, zaradi drugačne porazdelitve in presnove, dosežejo nekoliko višje koncentracije alkohola v krvi.

Koncentracija alkohola v krvi

g/kg (promili)

Učinki alkohola

0.00

Zakonsko dovoljena

količina alkohola za vožnjo za mlade in poklicne voznike

0.2 do 0.5

sprostitev

Rahlo zavrta možganska aktivnost, zato občutek sproščenosti. Zakonsko dovoljena količina alkohola za vožnjo, čeprav je pri nekaterih sposobnost za vožnjo lahko že okrnjena.

1 do 2 merici /uro ali

3 merice/ 2 uri ali

4 merice /3 ure

0.5 do 0.8

zmanjšana kontrola

Izguba zavor, ki se jo pogosto zamenjuje s stimulacijo . Poveča se pripravljenost za tveganje, lahko tudi agresivnost in zanesljivo ni mogoče več varno voziti.

3 do 4 merice /uro ali

5 meric/ 2 uri ali

6 meric /3 ure

0.9 do 1.5

nekoordiniranost

Zastrupitev, sposobnost koncentracije in koordinacije bistveno zmanjšana, posebej za vožnjo in delo s stroji.

5 do 6 meric /uro ali

7 meric/ 2 uri ali

8 meric /3 ure

1.5 do 2.0

sedacija

Ekstremna upočasnjenost in pijanost, že se pojavljajo motnje zavesti.

7 do 8 merice /uro ali

9 meric/ 2 uri ali

10 meric /3 ure

2.0 do 2.5

zaspanost

Alkohol bistveno okvarja budnost, ponavadi ljudje zaspijo, že popiti alkohol se še absorbira, možnost zadušitve.

8 do 9 meric /uro ali

10 meric/ 2 uri ali

11 meric /3 ure

2.5 do 3.0

anestezija

Ne le spanje, temveč nesposobnost zaznavanja bolečine in drugih močnih dražljajev in le še drobna črta vas loči do smrti.

9 do 10 meric /uro ali

11 meric/ 2 uri ali

12 meric /3 ure

3.0 do 4.0

koma

10 do 12 meric /uro ali

13 meric/ 2 uri ali

14 meric /3 ure

4.0 do 5.0

smrt

12 do 15 meric /uro ali

16 meric/ 2 uri ali

17 meric /3 ure

Hvala Rude Boy, poučno in večini v razmislek. Pivo na motorju je že drugi planet. Ja, seveda sem poizkusil, ma nekako ne voziš motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoh nimate pojma kaj se je uresnic dogajal pa kar neki komemntirate jao jao!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Res ne vemo, ki nismo bili tam. Škropljenje z vodo je mogoče bilo povod, ne pa pravi vzrok. Kaj sta imela/ so imeli, vedo le oni. Mislim, da je stvar policije in sodstva, da razreši ta primer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta majmun jeseniški je kriv, da ga jebeš. Nima kaj hodit z nožem na motozbore. Upam da bo dobil kvalitetno lekcijo in dolg počitek, da razmisli o vsem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punca te pa podcenjuje, ker na tvojem profilu se lepo vidi ,da nisi bumbar .....si "president" bumbarjev.!

ha,ha,ha ha ! a to je politična pripomba ? ,ali drugačna ? hi hi. vidim,da imate dobre piknike ! lahko bi me kdaj povabil ! lp od bumbarja.

sej res ! kva pa to sploh pomen ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta majmun jeseniški je kriv, da ga jebeš. Nima kaj hodit z nožem na motozbore. Upam da bo dobil kvalitetno lekcijo in dolg počitek, da razmisli o vsem.

Tale "Jeseničan" ne more bit brez noža. Podobno, kot bi od Dolenjca zahteval, da na veselici ne sme piti cvička.

Jebi ga...določene stvari so že v genih...žal.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta majmun jeseniški je kriv, da ga jebeš. Nima kaj hodit z nožem na motozbore. Upam da bo dobil kvalitetno lekcijo in dolg počitek, da razmisli o vsem.

:unsure: jaz mam vedno (švicarski) nož v tank torbi. Tud na zborih. In v bočni torbi živi olfa. Se pravi, de sm bil na kakem zboru tud z DVEMA nožema. . . . .

A misliš da sm potencialen Adnanov cimer? Ne verjamem.

In kar se zmerjanja z južnjaki tiče. . . Adnan je Jeseničan, če bi živel samo par kilometrov bol severno, bi bil že Avstrijec. .

Res sm vesel, de mi letos ni ratalo it dol, in res sem žalosten, da Indiansi drugo leto ne bodo meli zbora.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!