Skoči na vsebino

MC Indians 2012


jama1100

Priporočene objave

TI se šteješ za enega slovenskega motorista ali kaj '? jst mislim,da si ti en ,ki nč ne ve in samo piše tle gor ene traparije.vsaka čast ti,da si ponosen na klube ki nosijo našitke 1% .pa grem stavit,da pojma nimaš kaj tak našitek pomeni.raje ne klanfaj tle gor.ostan pr slončkih.sploh pa ne veš kaj se je točno tam dogajalo in kako je prišlo do tega,ki ni najboljša za ene in druge.veliko ljudi,ki jih poznam je te dni šlo na hrvaško,pa niti eden ni imel problemov.probleme vzpodbujate takle kot si ti.z dolgim jezikom.

pa rajši nič ne odgovarjaj.

Ej, Buća Titovska:

Ne da se štejem za slovenskega motorista, jaz SEM slovenski motorist. Poznam kar veliko slovenskih klubov in klubovcev, vsak klub ima svojo zgodbo, nekatere zgodbe pričajo o non stop prehajanju meje legalnosti itd. Pač, to je del kulture. Kaj se je pa tam dogajalo, me pa v osnovi sploh ne zanima. Če se ljudje ne znajo zmenit preko besed in morajo peti pesti in se pokazat noži, me to čisto nič ne briga. Me pa briga, kak vtis to daje okolici. Že itak smo motoristi šikanirani s strani avtomobilistov in kifeljcev itd., take zadeve pa stanje samo še drastično poslabšajo. Fino, da ni bilo problemov. Lahko pa bi bili.

Na Mamutovanju lahko v vsakem trenutku prešteješ količino nožićev, pipcev, sekir, motork in ostalih potencialno nevarnih zadev, pa ti povem, da razen ovčjega pršuta (jebenti je bil dober) ni nastradal niti eden. Tudi sam se kdaj pa kdaj pojavim na kakem motozboru in v kufru imam vedno vsaj 2 noža. Pa nisem in ne bom nikogar štihnil. KER NISEM MORILEC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Buća Titovska:

Ne da se štejem za slovenskega motorista, jaz SEM slovenski motorist. Poznam kar veliko slovenskih klubov in klubovcev, vsak klub ima svojo zgodbo, nekatere zgodbe pričajo o non stop prehajanju meje legalnosti itd. Pač, to je del kulture. Kaj se je pa tam dogajalo, me pa v osnovi sploh ne zanima. Če se ljudje ne znajo zmenit preko besed in morajo peti pesti in se pokazat noži, me to čisto nič ne briga. Me pa briga, kak vtis to daje okolici. Že itak smo motoristi šikanirani s strani avtomobilistov in kifeljcev itd., take zadeve pa stanje samo še drastično poslabšajo. Fino, da ni bilo problemov. Lahko pa bi bili.

Na Mamutovanju lahko v vsakem trenutku prešteješ količino nožićev, pipcev, sekir, motork in ostalih potencialno nevarnih zadev, pa ti povem, da razen ovčjega pršuta (jebenti je bil dober) ni nastradal niti eden. Tudi sam se kdaj pa kdaj pojavim na kakem motozboru in v kufru imam vedno vsaj 2 noža. Pa nisem in ne bom nikogar štihnil. KER NISEM MORILEC.

Ej, Buća Titovska:

Ne da se štejem za slovenskega motorista, jaz SEM slovenski motorist. Poznam kar veliko slovenskih klubov in klubovcev, vsak klub ima svojo zgodbo, nekatere zgodbe pričajo o non stop prehajanju meje legalnosti itd. Pač, to je del kulture. Kaj se je pa tam dogajalo, me pa v osnovi sploh ne zanima. Če se ljudje ne znajo zmenit preko besed in morajo peti pesti in se pokazat noži, me to čisto nič ne briga. Me pa briga, kak vtis to daje okolici. Že itak smo motoristi šikanirani s strani avtomobilistov in kifeljcev itd., take zadeve pa stanje samo še drastično poslabšajo. Fino, da ni bilo problemov. Lahko pa bi bili.

Na Mamutovanju lahko v vsakem trenutku prešteješ količino nožićev, pipcev, sekir, motork in ostalih potencialno nevarnih zadev, pa ti povem, da razen ovčjega pršuta (jebenti je bil dober) ni nastradal niti eden. Tudi sam se kdaj pa kdaj pojavim na kakem motozboru in v kufru imam vedno vsaj 2 noža. Pa nisem in ne bom nikogar štihnil. KER NISEM MORILEC.

kva pa zdej to pomen ? ej, buća titovska ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo vsi skupaj. Toliko nabijanja en čez drugega, da bodo čez nekaj časa celo "vikingi" krivi, da je prišlo do umora,mislm! Kaj pa imajo skupnega domobranci, partizani, hitlerji, titoti, "čefurji" in vsa vaša nacinalistična in ideološka natolcevanja skupnega z umorom. Kakšen pomen ma s katerega konca sveta si in kakšne barve, če si idijot z nožem v žepu? Kdaj bomo enkrat za vselej pokopali partizane in vse ki so v tistem obdobju bili žrtve takratnih režimov? Prišlo je do dela posameznika, ki je obsojanja vredno in sem prepričan, da bo za to tudi ustrezno kaznovan, seveda ko bo sodba pravnomočna. Tako se vsaj v pravni državi spodobi. Glede šikaniranja v naprej s strani Hrvaških moto klubov, pa menim, da tako zelo hudo ne bo, je pa res, da "sto ljudi sto čudi". Tudi pri njih se lahko najde tak idijot, verjemite in mogoče celo ne bo Hrvat!

Sožalje družini pokojnega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zadnja septemberska sobota, nekaj manj kot 3 mesece po tragediji.

Bili smo na obisku pri družini pok. Aleksandra iz Poreča in bili prijazno sprejeti. Spoznali smo ženo pokojnega in njuna otroka, pa tudi očeta, mamo in sestro.

Ker se turistična sezona izteka, bo zaradi dela v turizmu tudi usahnil vir dohodkov. Tako je pomoč Sklada MzM prišla ravno ob pravem času.

Morda bi zdaj bil čas, da se še kdo iz motoristične srenje odloči za SMS donacijo ali pa nameni tistih 0,5 % dohodnine (ki ne stane čisto nič) Skladu MzM za pomoč žrtvam prometnih nesreč motoristov in njihovim družinskim članom? Obišči http://www.mzm-slo.com/ in poglej navodila. Ni obvezno, vendar zavest da pomagaš človeku v stiski dobro dene!

Popravljeno . Popravil vili1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kok me ljudje znova in znova razočarajo res, ubistvu slovenci nasploh sem mislila da smo v 21. stoletju bolj razvit in razgledan narod, ne pa še zmer nacionalno celi nestrpni, kot pred več kot 50 leti.

Ravno taki primerki kot se najdejo tukaj gor, ko take neokusne prodajajo, me prepričujejo da hodim raje na jugo (ne vsi da ne bo pomote in zamer, nekaj pa res) :) kot noč pa dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok me ljudje znova in znova razočarajo res, ubistvu slovenci nasploh sem mislila da smo v 21. stoletju bolj razvit in razgledan narod, ne pa še zmer nacionalno celi nestrpni, kot pred več kot 50 leti.

Ravno taki primerki kot se najdejo tukaj gor, ko take neokusne prodajajo, me prepričujejo da hodim raje na jugo (ne vsi da ne bo pomote in zamer, nekaj pa res) :) kot noč pa dan ;)

kaj si to spesnila?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si to spesnila?!?

Berem poste za nazaj in poskušam nekak razumet kaj jim ga pere v glav, sam, ne pridem nikol do ugotovitve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok me ljudje znova in znova razočarajo res, ubistvu slovenci nasploh sem mislila da smo v 21. stoletju bolj razvit in razgledan narod, ne pa še zmer nacionalno celi nestrpni, kot pred več kot 50 leti.

Ravno taki primerki kot se najdejo tukaj gor, ko take neokusne prodajajo, me prepričujejo da hodim raje na jugo (ne vsi da ne bo pomote in zamer, nekaj pa res) :) kot noč pa dan ;)

No, jaz sem podobnega mišljenja. Doli se ljudje bolj normalno vedejo. Tukaj pa si partizan al pa komunajzer al pa še kaj drugega. Zakaj me to spominja na naš državni zbor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!