Skoči na vsebino

1000ccm + od danes naprej "luksuz"


nsignific

Priporočene objave

hja, nad kero mejo konjev pa vi dali luksuz ?

hja, nad kero mejo konjev pa vi dali luksuz ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne ukrepamo, dokler se bomo samo tukaj pogovarjali ne bo nič bolje, se zmenmo pa vsi na ceste in delamo še mi zastoje, kot kamionarji, drugače kot je videti gremo u k....c, na vseh področjih, dost je hlapčevstva, naredmo že kaj, preden bo prepozno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kot Hrvati pred leti na AC -so plačevali v najmanjših kovancih, samo da je zastoj. Ampak prej najavljeno, da se ne obrne javno mnenje proti nam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kot Hrvati pred leti na AC -so plačevali v najmanjših kovancih, samo da je zastoj. Ampak prej najavljeno, da se ne obrne javno mnenje proti nam.

Javno mnenje nemotoristov je itak že od nekdaj proti nam, sej je že zadost, da se ene 500 motoristov, vozi po mestih, nardimo tako štalo, da bo veselje, bi hitro uspeli z našimi predlogi, npr 1.septembra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aa, tokrat pa ni bilo nikogar, ki bi se na vse pretege pomatral in zbil obdavčitev ... Good to know. ;-)

Ah, tale ZMKS je tako ali tako en nefunkcionalen, vendar plačljiv motoristični sindikat, me čudi da si sploh računal na njihovo ˝pomoč˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, tale ZMKS je tako ali tako en nefunkcionalen, vendar plačljiv motoristični sindikat, me čudi da si sploh računal na njihovo ˝pomoč˝

Biberček je mislil na nekaj drugega iz obdobja prejšnje vlade. Na ZMKS v vlogi česarkoli koristnega za motoriste itak noben normalen več ne pomisli.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta davek so uvedli samo, da se zapre usta raji, v stilu...evo, tut bogatim jemljemo, ne sam revnim in penzionistom...

kolk se bo državna blagajna napolnila zaradi tega davka, je pa vsem jasno...

na koncu bo "najbogatejši" tisti, ki nič nima in teh bo vse več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam .. najebal ga bodo samo potovalniki z nad 1000 kubiki ... :glare: ... moj ma itak samo 998 kubikou :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

priznam .. najebal ga bodo samo potovalniki z nad 1000 kubiki ... :glare: ... moj ma itak samo 998 kubikou :P

Tud tvojga bodo zaokrožili navzgor, nč bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Najbolj pa me zanima kako so vsi KTM-i , ki imajo drugod po svetu 999ccm pri nas naenkrat nastali 1000 ccm.Recimo adventure , sm, smt,???

Ali mi lahko kdo odgovori?

v prometni še zmer piše 999ccm ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, na slo homologaciji in prometni piše 1000 !

Na evropskih homologacijah ( avstrija,nemčija) piše 999 !

pol je pa to napaka uvoznika..ne znam si drugač razlagat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud tvojga bodo zaokrožili navzgor, nč bat

nepanaujo :P

men v homologaciji in v prometni piše 998 .... :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prostornina KTM-ovih '990' modelov je dejansko 999,878463769 cm3. To je vsekakor bližje 1000 kot 999. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zadeve me niti ne motijo, čeprav je pri motorjih to res spet ena "bolana poteza" naših vrlih politikov!

Bolj me moti cena goriva, ki raste res nekam v višave .... nonstop se merimo z sosedi, ampak nikoli ne omeni njihovega standarda.

Naj dajo meni 3000 € plače, bom tudi jaz tankal gorivo 2€/liter pa se ne bom bunil, to kar pa pri nas delajo pri takšnih mizernih plačah je pa res neverjetno.

Bencin se vsak dan draži, pa še ukinit mislijo potne stroške!!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj me moti cena goriva, ki raste res nekam v višave .... nonstop se merimo z sosedi, ampak nikoli ne omeni njihovega standarda.

Naj dajo meni 3000 € plače, bom tudi jaz tankal gorivo 2€/liter pa se ne bom bunil, to kar pa pri nas delajo pri takšnih mizernih plačah je pa res neverjetno.

Prav kmalu ga boš ( bomo ) točil po 2€, plače pa ne bomo imel 3000 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!